Wyniki LIVE i oficjalne rankingi z Cracovia Maraton.

Listy wyników od Cracovia Maraton na 24.04.2022. Na tej stronie można również znaleźć rankingi z poprzednich lat (2019).

Wyniki Cracovia Maraton 2022

Wyniki - Top 100

MscNazwiskoKlubRankCzas
1 Metto David Unipes Team M 02:14:07
2 Janusz Tomasz M 02:34:02
3 Kyeva Cosmas Mutuku M 02:37:17
4 Kruba Marcin 14 Dasrmt Team Pro M 02:37:57
5 Dutkiewicz Maciej Markowi Biegacze M 02:38:12
6 Sychowicz Daniel M 02:38:20
7 Filiciak Michał Azs Awf Kraków Masters M 02:38:51
8 Fisikovici Lilia K 02:40:35
9 Łukaszewski Patryk M 02:40:42
10 Gawlik Sławek M 02:41:19
11 Rzanny Paweł M 02:41:42
12 Jakubiec Szymon Lacho Team M 02:42:45
13 Wójcik Jacek Pgr M 02:43:28
14 Nowak Andrzej Nowak-team M 02:43:51
15 Czyż Grzegorz M 02:43:54
16 Chowaniec Jacek Czarnecki Run Team M 02:44:11
17 Frątczak Mateusz Adidas Runners Warsaw M 02:44:17
18 Boniec Radosław Maraton140minut. Pl M 02:44:41
19 Gwóźdź Jacek M 02:44:55
20 Rusak Sławomir Biegiem Radom! M 02:45:05
21 Sroka Mirosław M 02:45:28
22 Kučera Petr Grymov M 02:45:38
23 Nowacki Witek - M 02:46:12
24 Bik Miłosz M 02:46:16
25 Szkaradek Mariusz M 02:46:34
26 Bartosik Sebastian Forma Wodzisław Śląski M 02:47:36
27 Baran Wojtek Oknoplast Running Team M 02:48:16
28 Tyniec Łukasz Voodoo Child M 02:48:27
29 Jaworski Krzysztof M 02:49:26
30 Kubler Andrzej Rdlp W Szczecinie M 02:49:35
31 Morawa Mateusz Lacho Team M 02:49:39
32 Ryszka Michal Inżynieria Biegania M 02:49:46
33 Leśniak Maciej M 02:50:37
34 Szein Piotr M 02:51:00
35 Farganus Robert M 02:51:07
36 Lizak Wojciech Tl Athletics Jastrzębie M 02:52:03
37 Palt Tomasz M 02:52:12
38 Wróbel Paweł Na Bani Wybiegani M 02:52:15
39 Vallejo Eduardo M 02:52:49
40 Garnowski Maciej M 02:52:55
41 Korzeniowski Adrian M 02:52:56
42 Zarodkiewicz Dawid M 02:53:22
43 Mulu Tulu Jima M 02:53:29
44 Majewski Karol M 02:53:39
45 Kauf Damian --- M 02:54:07
46 Urbańczyk Jakub M 02:54:20
47 Wachla Rafał Toursport Running Team M 02:54:23
48 Polak Stanisław Sbg Podbieg Nessi Team M 02:55:15
49 Tłuścik Adrian M 02:55:25
50 Majcher Piotr M 02:55:31
51 Piskuń Piotr M 02:55:37
52 Shanks Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets Ac M 02:56:14
53 Borszowski Zbigniew Zabierzów Biega M 02:56:15
54 Widawski Paweł M 02:56:40
55 Sokół Łukasz M 02:56:53
56 Matyaszek Waldemar M 02:56:54
57 Daukszo Maciej M 02:56:59
58 Józefik Dawid M 02:57:05
59 Długosz Marcin Kobyła Ma Mały Bok M 02:57:07
60 Piskorz Robert M 02:57:17
61 Listwan Michał Rowerowanie. Pl M 02:57:33
62 Bjornson Espen Team Rogaland M 02:57:34
63 Robak Wojciech Ks Zaręby Grabowo M 02:57:34
64 Pabis Marek M 02:57:55
65 Usowski Andrzej M 02:58:08
66 Żaba Michał Azs Awf Kraków Masters M 02:58:14
67 Bodnar Anna Ania Halska Coaching K 02:58:29
68 Furmanek Łukasz Zatyrani Gratisownia. Pl Gmina Pilchowice M 02:58:31
69 Kubo Hajime Elmodis Running Club M 02:58:32
70 Borycki Łukasz Stokowczyki Team M 02:58:48
71 Vitasek Jan Sk Sporting Pribram M 02:58:50
72 Łosak Adrian Biskupski Running Team M 02:58:54
73 Bul Dominik Zabiegani Dobrowolscy M 02:59:01
74 Węglarz Waldemar M 02:59:05
75 Bystrzycki Radosław M 02:59:08
76 Grzegorczyk Paweł M 02:59:09
77 Kluska Zbigniew M 02:59:10
78 Gałązka Paweł Itmbw Kraków M 02:59:10
79 Zwiruk Karol M 02:59:11
80 Kasica Arkadiusz Międzyrzeckie Gazele M 02:59:11
81 Kilian Mateusz Józefińska Team M 02:59:12
82 Suchan Michał M 02:59:14
83 Chruściński Kacper M 02:59:14
84 Iwan Paweł W Pogoni Za Duchem M 02:59:17
85 Michno Tomasz Lacho Team M 02:59:24
86 Mordawski Łukasz Zabierzów Biega M 02:59:27
87 Kościółek Kamil M 02:59:34
88 Gosztyła Mariusz M 02:59:38
89 Maźniewski Grzegorz M 02:59:38
90 Leszczyński Mateusz Adrian Danilewicz Group M 02:59:39
91 Stachura Mateusz M 02:59:43
92 Sosnowski Roman M 02:59:44
93 Adamczyk Mariusz Altom Gniezno M 02:59:45
94 Garliński Łukasz Kb Krokus Kwiatkowice M 02:59:48
95 Zając Sławomir M 02:59:49
96 Boyce Calum M 02:59:50
97 Malatyński Marcin Zryw Parzymiechy M 03:00:02
98 Prucnal Zbigniew Elko24. Pl M 03:00:07
99 Jagieło Michał M 03:00:07
100 Cader Jacek Zabierzów Biega M 03:00:16

Pełna lista wyników od Cracovia Maraton


Wyniki z lat ubiegłych:

Wyniki Cracovia Maraton 2019

Wyniki - Top 100

MscNazwiskoKlubM/KCzas
1 Kotut Cyprian M 02:09:18
2 Nakamoto Kentaro M 02:11:34
3 Kiprono Leting Josephat M 02:14:40
4 Kimaiyo Cherop Hammington M 02:15:26
5 Ahouchar Hassane M 02:15:40
6 Kallouz Jaouad M 02:15:59
7 Szymankiewicz Jakub M 02:23:01
8 Kasaw Demeke M 02:25:21
9 Kipruto Kemboi Emmanuel M 02:26:37
10 Chakhouski Nikita M 02:26:49
11 Khapilina Viktoriya K 02:28:03
12 Kapłon Łukasz ... M 02:30:41
13 Kipsoi Chepchirchir Gladys K 02:33:21
14 Talaga Michał Mok Mszana Dolna M 02:33:51
15 Bahinskyi Oleksandr M 02:35:00
16 Duda Seweryn 16 Batalion Powietrznodesantowy M 02:37:08
17 Tafa Magarsa Askale K 02:37:12
18 Sowiński Patryk Ks Azs Uwm Olsztyn Sowinskiteam M 02:37:33
19 Jones Matt Clapham Chasers M 02:38:02
20 Borowczyk Sebastian Kb Dębiec M 02:38:03
21 Mach Angelika K 02:39:52
22 Łukaszewski Patryk Cross Warszawa M 02:39:54
23 Strękowski Paweł Itmbw Kraków M 02:39:56
24 Skrypak Olga K 02:40:25
25 Czyż Grzegorz Grupa Azoty-Automatyka Tarnów M 02:40:42
26 Jolibski Jacek Biegamdlazdrowia. Pl M 02:40:55
27 Olesea Smovjenco K 02:41:44
28 Gajewski Radosław Accenture M 02:41:50
29 Gawroński Tomasz M 02:42:37
30 Bal Jakub 8. Baza Lotnictwa Transportowego M 02:42:43
31 Sroka Mirosław Qłynycz Team M 02:42:49
32 Lizak Wojciech Quovadis Jastrzębie M 02:45:20
33 Kaliński Przemysław Biegaj Z Ursusem M 02:45:20
34 Gawlik Sławek Marcinswiercteam M 02:45:36
35 Lubera Łukasz Lacho Team M 02:45:40
36 Wachla Rafał Toursport Running Team M 02:45:44
37 Zelech Rafał M 02:46:59
38 Kułynycz Dariusz Qłynycz Team M 02:48:09
39 Domagała Marcin M 02:48:31
40 Polak Bogdan :) M 02:48:32
41 Przystał Mateusz M 02:48:56
42 Jagieła Adam Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska M 02:49:03
43 Bąba Dariusz M 02:49:42
44 Gacek Łukasz Płoki-Nawojowa Góra M 02:49:52
45 Zaicevas Robertas Zuikis M 02:50:28
46 Wyrba Dawid M 02:51:23
47 Bojdoł Robert Bojdoł Bosch Service M 02:51:33
48 Tichy Peter Ak Čadca M 02:51:55
49 Kramarz Aleksander M 02:52:04
50 Szyszka Anna K 02:52:12
51 Ploch Jakub Night Runners M 02:52:43
52 Ciesielski Maciej #1512Wingedhearts M 02:53:01
53 Mika Artur Miki Team M 02:53:01
54 Lubelski Łukasz Sokół Zakopane M 02:53:09
55 Wołowczyk Kamil Lotos Straż M 02:53:14
56 Piotrowski Andrzej Abb Bs Running Team M 02:53:25
57 Michalski Andrzej Gp Gopr Kw Kraków M 02:54:05
58 Morawa Mateusz Lacho Team M 02:54:14
59 Bochnak Maciej M 02:54:30
60 Małka Bartosz Vi Maraton Leśników M 02:54:32
61 Podsiadło Mikołaj Grivelscarpajulbo Team Polska M 02:54:34
62 Maciorowski Grzegorz Edi Team Zgorzelec M 02:54:42
63 Smurzyński Piotr M 02:54:53
64 Kobyłecki Mateusz Dokąd Nocą Tupta Jeż? M 02:54:58
65 Zając Łukasz Alphawoolf M 02:55:02
66 Borek Mateusz Sportwise M 02:55:03
67 Kurkiewicz Krzysztof Qłynycz Team M 02:55:10
68 Wawrzynkiewicz Jarosław Runners Power Śrem M 02:55:38
69 Wójcik Sebastian M 02:55:58
70 Borek Jakub Barlinecki Kenijczyk M 02:56:06
71 Orłowski Andrzej Mks Lubratów M 02:56:10
72 Guerra Lopez Fernando Fer M 02:56:11
73 Mroczkowski Kamil M 02:56:18
74 Wojciechowski Wojciech Biegam Żeby Bartek Mógł Biegać M 02:56:21
75 Jakieła Michał 4F Running Team M 02:56:29
76 Okomski Łukasz M 02:56:31
77 Filipiak Przemysław Kp Psp Wrześniaszymkowiak Team M 02:56:41
78 Marcol Sebastian Aktywni Lyski M 02:56:50
79 Podedworny Wiktor M 02:56:52
80 Klejna Dawid Ks Constract Lubawa M 02:56:56
81 Sentysz Robert M 02:56:58
82 Cerven Jan Bežecký Klub Dolný Kubín M 02:57:04
83 Słowik Grzegorz Osp Iskrzyniaaktywnakorczyna. Pl M 02:57:05
84 Krzysztofik Mariusz R7 M 02:57:06
85 Kwiatkowski Michael M 02:57:11
86 Staniszewski Artur Kraków Airport Running Team M 02:57:18
87 Piotrowski Konrad M 02:57:19
88 Pikuła Sebastian Wierzbicki Running Project M 02:57:26
89 Czech Robert Azs-Awf Kraków Masters M 02:57:29
90 Szyrmer Sławek M 02:57:31
91 Gong Zheng Tys M 02:57:31
92 Malina Piotr M 02:57:31
93 Kubler Andrzej Vi Maraton Leśników M 02:57:35
94 Majda Przemysław Baszta Wyszyna M 02:57:38
95 Rysz Robert M 02:57:45
96 Helcel Richard Ssk Vítkovice M 02:57:46
97 Wiela Mariusz Sieradzbiega. Pl M 02:57:46
98 Filiciak Michał M 02:57:54
99 Dobosz Konrad M 02:57:56
100 Maślanka Jacek Jarosławska Grupa Biegowa Sokół M 02:58:07

Wszystkie wyniki i zdjęcia z Cracovia Maraton

Blogheim.at Logo