De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de CPC Loop Den Haag 2024.
De uitslagenlijsten van CPC Loop Den Haag (Halve Marathon) op 10.03.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2020, 2022, 2023).
Uitslagen CPC Loop Den Haag 2024
Plaats | Naam | Tijd |
1 |
Abdi Nageeye |
01:00:21 |
2 |
Charlie Kedir |
01:00:48 |
3 |
Tadesse Getahon |
01:01:01 |
4 |
Hillary Kering |
01:01:52 |
5 |
Oscar Niyonzima |
01:03:11 |
6 |
Khalid Choukoud |
01:03:31 |
7 |
Tom Hendrikse |
01:03:46 |
8 |
Roy Hoornweg |
01:03:47 |
9 |
Frank Futselaar |
01:04:06 |
10 |
Remyo Tielsema |
01:04:46 |
11 |
Floris Willeboordse |
01:05:52 |
12 |
Habtom Okbamichael |
01:05:51 |
13 |
Leon Huiszoon |
01:05:46 |
14 |
Marco Van Erp |
01:07:12 |
15 |
Bram Anderiessen |
01:07:14 |
16 |
Emiel Berghout |
01:08:16 |
17 |
Jim Rothweiler |
01:08:29 |
18 |
Ronald Poel |
01:09:00 |
19 |
Simon Müller |
01:09:03 |
20 |
Marco Van Etten |
01:09:09 |
21 |
Levi Van Mulken |
01:09:20 |
22 |
Philip Wong |
01:09:24 |
23 |
Stephen Conroy |
01:09:17 |
24 |
Ricardo Sint Nicolaas |
01:09:28 |
25 |
Reinout Polders |
01:09:31 |
26 |
Henk Van Leeuwen |
01:09:42 |
27 |
Wessel Van Veenen |
01:09:24 |
28 |
Bereket Yeman |
01:09:57 |
29 |
Ton Hettema |
01:09:56 |
30 |
Nick Jacobs |
01:10:02 |
31 |
Brian Conroy |
01:09:55 |
32 |
Pim Bijl |
01:10:06 |
33 |
Nixon Fernandes |
01:10:12 |
34 |
Jan Stelzner |
01:10:13 |
35 |
Zeb Beelen |
01:10:26 |
36 |
Jesper Knoop |
01:10:26 |
37 |
Koen Van Dijk |
01:10:26 |
38 |
Cornelis Chatziioannou |
01:10:29 |
39 |
Joffre Hooijschuur |
01:10:30 |
40 |
Floris Boendermaker |
01:10:30 |
41 |
Joris Van Der Voort |
01:10:30 |
42 |
Stefan Buck |
01:10:32 |
43 |
Nick Van Nieuwenhuizen |
01:10:33 |
44 |
Thys De Jong |
01:10:36 |
45 |
Leon Sanderman |
01:10:37 |
46 |
Unbekannt |
01:10:39 |
47 |
David Trampert |
01:10:39 |
48 |
Fredrik Uhrbom |
01:10:39 |
49 |
Alex Da Conceicao Frederico |
01:10:44 |
50 |
Luca Volta |
01:10:44 |
51 |
Brent Pieterse |
01:10:47 |
52 |
Jarkko Järvenpää |
01:11:00 |
53 |
Robin Dergeloo |
01:11:01 |
54 |
Dries Reynaerts |
01:11:04 |
55 |
Joey Hendriks |
01:11:09 |
56 |
Ambroise Uwiragiye |
01:11:12 |
57 |
Edwin Van De Merbel |
01:11:13 |
58 |
Paul Kuijer |
01:11:19 |
59 |
Thom Egberts |
01:11:16 |
60 |
Daan Robben |
01:11:19 |
Resulate Vrouwen 2024:
Plaats | Naam | Tijd |
1 |
Susan Chembai |
01:07:12 |
2 |
Katharina Steinruck |
01:09:58 |
3 |
Anne Luijten |
01:10:39 |
4 |
Jacelyn Gruppen |
01:11:05 |
5 |
Jennifer Gulikers |
01:12:15 |
6 |
Aleksandra Brzezinska |
01:12:29 |
7 |
Carolien Millenaar |
01:12:41 |
8 |
Jill Holterman |
01:12:55 |
9 |
Maaike Van Gelder |
01:14:41 |
10 |
Rachel Hodgkinson |
01:15:05 |
11 |
Floortje Beijerling |
01:16:48 |
12 |
Alice Wright |
01:17:12 |
13 |
Pauline Van Donkelaar |
01:17:41 |
14 |
Loïs Van Buren |
01:17:38 |
15 |
Puck Pentenga |
01:18:13 |
16 |
Nella Oenema |
01:18:21 |
17 |
Eva Van Zoonen |
01:18:34 |
18 |
Emma Houchell |
01:18:52 |
19 |
Jennifer Elvin |
01:19:43 |
20 |
Mirjam Koersen |
01:19:52 |
21 |
Ingrid Klaassen |
01:20:01 |
22 |
Nesrine Leene |
01:20:07 |
23 |
Reinie Boven |
01:21:02 |
24 |
Kerry Prise |
01:22:16 |
25 |
Gerja Zielman |
01:22:19 |
26 |
Yorma Wolters |
01:22:11 |
27 |
Eline Lam |
01:22:40 |
28 |
Myriam Van Roeden |
01:22:31 |
29 |
Esther Hoezen |
01:22:41 |
30 |
Kalleigh Van Den Hemel |
01:23:34 |
31 |
Lorraine Ravestein |
01:23:48 |
32 |
Annemie Taljaard |
01:23:48 |
33 |
Danielle Van Eeuwijk |
01:24:00 |
34 |
Bien Strooker |
01:23:29 |
35 |
Ilona Schra-De Nes |
01:24:40 |
36 |
Maaike Vooren |
01:24:42 |
37 |
Steffie Broere |
01:25:18 |
38 |
Michelle Simons |
01:24:57 |
39 |
Patricia Schreurs |
01:24:43 |
40 |
Annemarie Kersbergen |
01:24:08 |
41 |
Katja Van Den Hurk |
01:25:20 |
42 |
Moniek Van Lieshout |
01:25:36 |
43 |
Trix Hakstege |
01:25:33 |
44 |
Simche Heringa |
01:26:20 |
45 |
Maria Noordam |
01:25:56 |
46 |
Saskia Lensink |
01:25:54 |
47 |
Claire Ramaker |
01:26:26 |
48 |
Lianne Stevens |
01:24:41 |
49 |
Lisette Van Ruitenburg |
01:26:30 |
50 |
Joke Odeyn |
01:26:30 |
51 |
Suzanne Van Wijck |
01:26:18 |
52 |
Hendrike Oosterhof |
01:26:37 |
53 |
Duan Li |
01:23:31 |
54 |
Jacqueline Rustidge |
01:27:25 |
55 |
Fréderike Westerbeke |
01:26:58 |
56 |
Inez Van Hulsen |
01:27:16 |
57 |
Martha Giebels |
01:24:18 |
58 |
Erica Belandi |
01:27:33 |
59 |
Justine Bosch |
01:27:30 |
60 |
Penny Guess |
01:26:18 |
Volledige uitslagenlijst van CPC Loop Den Haag
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen CPC Loop Den Haag 2023
Resultaten Mannen: Halve Marathon 2023
Pos. | Name | Time |
1 |
Brian Kiptoo |
01:00:53 |
2 |
Moses Koech |
01:00:55 |
3 |
Albert Rop |
01:01:05 |
4 |
Khalid Choukoud |
01:02:55 |
5 |
Stan Niesten |
01:03:26 |
6 |
Roy Hoornweg |
01:03:58 |
7 |
Jamal Kiprono |
01:04:14 |
8 |
Bjorn Koreman |
01:05:37 |
9 |
Emmet Jennings |
01:06:08 |
10 |
Oscar Niyonzima |
01:06:24 |
11 |
Habtom Okbamichael |
01:06:29 |
12 |
James Hoad |
01:06:38 |
13 |
Paavo De Leng |
01:06:45 |
14 |
Kidane Keleta Gebremariam |
01:06:46 |
15 |
Floris Willeboordse |
01:06:53 |
16 |
Kristian Grue |
01:07:01 |
17 |
Mathias Flak |
01:07:11 |
18 |
Luc Essink |
01:07:40 |
19 |
Magnus Erstad |
01:07:41 |
20 |
Dennis De Freytas |
01:07:45 |
21 |
Pieter-Jan Hannes |
01:07:47 |
22 |
Emiel Berghout |
01:07:58 |
23 |
Ricardo Sint Nicolaas |
01:08:24 |
24 |
Maarten Hindriks |
01:08:39 |
25 |
Philip Wong |
01:08:45 |
26 |
Ralf Nieuwenhuizen |
01:08:50 |
27 |
Lars Cazander |
01:08:52 |
28 |
David Scanlon |
01:08:58 |
29 |
Marc Cinjee |
01:09:00 |
30 |
Leon Sanderman |
01:09:25 |
Resultaten Vrouwen: Halve Marathon 2023
Pos. | Name | Time |
1 |
Nienke Brinkman |
01:07:44 |
2 |
Roselida Jepketer |
01:08:40 |
3 |
Pauline Esikon |
01:08:47 |
4 |
Caroline Chepkemoi |
01:09:42 |
5 |
Silke Jonkman |
01:10:43 |
6 |
Sylvia Mmboga Medugu |
01:11:46 |
7 |
Anne Luijten |
01:12:12 |
8 |
Leonie Balter |
01:12:49 |
9 |
Jasmijn Lau |
01:13:29 |
10 |
Maaike Van Gelder |
01:17:13 |
11 |
Astrid Brathaug Sorset |
01:17:29 |
12 |
Rachel De Groot |
01:17:40 |
13 |
Eva Van Zoonen |
01:17:59 |
14 |
Meghan Ryan |
01:18:01 |
15 |
Elsemieke Kin |
01:18:09 |
16 |
Nikita Van Lierop |
01:19:04 |
17 |
Lea Laib |
01:19:18 |
18 |
Ingrid Klaassen |
01:19:31 |
19 |
Liselotte Van Den Berg |
01:19:32 |
20 |
Pauline Van Donkelaar |
01:19:42 |
21 |
Lisan Duijvestijn |
01:19:51 |
22 |
Pia Nehme |
01:19:53 |
23 |
Tirza Van Der Wolf |
01:19:55 |
24 |
Rose Enthoven |
01:20:23 |
25 |
Aude Salord |
01:20:24 |
26 |
Marit Schwantje |
01:20:54 |
27 |
Kerry Prise |
01:21:05 |
28 |
Kyra Meulenberg |
01:21:08 |
29 |
Saskia Heijnen |
01:21:35 |
30 |
Nienke Van Zoggel |
01:22:22 |
Uitslagen CPC Loop Den Haag 2022
Resultaten Mannen: Halve Marathon Top 100
Pos. | Name | Hometown | Time |
1 |
Andrew Kwemoi Rotich |
Uganda |
01:00:30 |
2 |
Abraham Cheroben |
|
01:00:37 |
3 |
Isaac Temoi Kipsang |
|
01:00:42 |
4 |
Kennedy Kipyeko |
|
01:00:43 |
5 |
Jamal Kiprono |
|
01:02:27 |
6 |
Simon Kipkosgei |
|
01:03:09 |
7 |
Albert Tonui |
|
01:04:34 |
8 |
Gianluca Assorgia |
|
01:07:07 |
9 |
Enzo Noel |
|
01:07:21 |
10 |
Adam Thaddee |
|
01:07:34 |
11 |
Luc Essink |
Almere |
01:07:45 |
12 |
Kidane Keleta Gebremariam |
Hedel |
01:08:11 |
13 |
Jamie Fallon |
Dublin |
01:08:42 |
14 |
Ricardo Sint Nicolaas |
Oude-Tonge |
01:08:57 |
15 |
Roy Werner |
Dordrecht |
01:08:57 |
16 |
Mike Teekens |
Delft |
01:09:04 |
17 |
Jordan Clay |
Leiden |
01:08:27 |
18 |
Bas ten Dam |
Amsterdam |
01:09:09 |
19 |
Charles Van Hees |
Messancy |
01:09:09 |
20 |
Kevin Sleegers |
Nuenen |
01:09:58 |
21 |
Ralf Nieuwenhuizen |
Rotterdam |
01:10:35 |
22 |
Peter Cudrnak |
Bratislava |
01:11:11 |
23 |
Dennis van Delft |
Arnhem |
01:11:16 |
24 |
Guy Maas |
Lanaken |
01:11:20 |
25 |
Michael Beuwer |
Eindhoven |
01:11:27 |
26 |
Reinout Polders |
Den Hoorn |
01:11:33 |
27 |
Dennis de Knijff |
Almere |
01:11:43 |
28 |
Pim Bijl |
Rotterdam |
01:11:48 |
29 |
Tesfalem Zeresenay |
's-Gravenhage |
01:11:52 |
30 |
Maarten Dejonghe |
Brussel |
01:11:54 |
31 |
Frédéric Heins |
Thimister Clermont |
01:12:04 |
32 |
Dirk Goeyers |
Vilvoorde |
01:12:06 |
33 |
Thijmen van der Loop |
Groningen |
01:12:11 |
34 |
Bart Janssen |
Wijchen |
01:12:11 |
35 |
Johan van der Dennen |
Eindhoven |
01:12:44 |
36 |
Dave Kroon |
Leiden |
01:12:50 |
37 |
Wynfrith Meijwes |
Voorburg |
01:12:54 |
38 |
Erwin van Heiningen |
Apeldoorn |
01:13:11 |
39 |
Matteo Senesi |
Utrecht |
01:13:47 |
40 |
Patrick van der Zande |
Voorburg |
01:13:49 |
41 |
Maarten Jumelet |
Alphen aan den Rijn |
01:14:13 |
42 |
Moniem Abarkan |
's-Gravenhage |
01:14:28 |
43 |
Teddy |
|
01:14:42 |
44 |
Léon Sanderman |
Rijssen |
01:14:49 |
45 |
Nicky de Beer |
Amsterdam |
01:14:49 |
46 |
Maurik de Groot |
Amsterdam |
01:14:54 |
47 |
Idwer Stolk |
Rotterdam |
01:14:52 |
48 |
Daan Robben |
Amsterdam |
01:14:54 |
49 |
Paul Geertsma |
Goutum |
01:14:56 |
50 |
Robert van Rooij |
's-Gravenhage |
01:15:13 |
51 |
Albin Ingmarsson |
Amsterdam |
01:15:17 |
52 |
Sierd Sikkema |
Roosendaal |
01:15:21 |
53 |
Rob Vijver |
Ferwert |
01:15:41 |
54 |
Jeffrey Kramer |
Capelle aan den IJssel |
01:15:46 |
55 |
Davy Acke |
Aalter |
01:15:52 |
56 |
Daniel Spaans |
's-Gravenhage |
01:15:46 |
57 |
Matthew Holman |
Isle of Dogs |
01:15:53 |
58 |
Mick Herfkens |
Amsterdam |
01:15:59 |
59 |
Mark Haskett |
Edinburgh |
01:16:06 |
60 |
Koen de Jong |
Amsterdam |
01:15:03 |
61 |
Gert-Jan Wassink |
|
01:16:14 |
62 |
Erwin Sparreboom |
Hoek van Holland |
01:16:30 |
63 |
David de Goede |
Amsterdam |
01:15:27 |
64 |
Stefan Bloemendaal |
Wateringen |
01:16:28 |
65 |
André Knol |
Ermelo |
01:16:31 |
66 |
Luuk Sluijter |
Rotterdam |
01:16:49 |
67 |
Tom de Heiden |
Leiden |
01:16:50 |
68 |
Koen de Nijs |
Rotterdam |
01:17:00 |
69 |
Joao Seixas |
Leiden |
01:17:13 |
70 |
Bad Boy |
|
01:17:16 |
71 |
Samir Amghar |
Berkel en Rodenrijs |
01:17:11 |
72 |
Robert Willemse |
Berkel en Rodenrijs |
01:17:34 |
73 |
Learoy Alcock |
Leiden |
01:16:21 |
74 |
Reiny Brown |
St. Moritz |
01:17:41 |
75 |
Mark Broekman |
Molenhoek |
01:17:40 |
76 |
Allard Sym Sprenger |
Innsbruck |
01:17:47 |
77 |
Erik Scheers |
Den Haag |
01:17:50 |
78 |
Raymond van der Geest |
Leiden |
01:17:53 |
79 |
Rick Oosterlaar |
Raalte |
01:17:53 |
80 |
Floris van Drunen |
Beuningen Gld |
01:18:09 |
81 |
Sjoerd van Marrewijk |
Kwintsheul |
01:18:13 |
82 |
Quinten Lainert |
Barendrecht |
01:18:15 |
83 |
Jonathan PIERRE |
Ramillies |
01:18:19 |
84 |
Ad van Erp |
Haren Gn |
01:18:20 |
85 |
Rogier Klappe |
's-Gravenhage |
01:18:24 |
86 |
Christmas Men |
|
01:18:23 |
87 |
Stefan Steinert |
Sehnde |
01:18:40 |
88 |
Sam Niyonzima |
Zaventem |
01:18:25 |
89 |
Ruben Kik |
Klundert |
01:18:41 |
90 |
Christmas Women |
|
01:18:38 |
91 |
Matthew Harvey |
Rotterdam |
01:18:55 |
92 |
Jos in 't Panhuis |
Utrecht |
01:19:01 |
93 |
Job Luijendijk |
Oegstgeest |
01:18:52 |
94 |
Paul Boon |
Enkhuizen |
01:19:03 |
95 |
Jesse van Straaten |
Rijswijk |
01:19:10 |
96 |
Brice Degey |
Sprimont |
01:19:16 |
97 |
Stephan Stam |
Hoek van Holland |
01:19:10 |
98 |
Jeroen Zuidwijk |
Amersfoort |
01:18:39 |
99 |
Charles Van Cauwenberghe |
Rotterdam |
01:19:19 |
100 |
Jelmer Jacobs |
Rotterdam |
01:19:20 |
Resultaten Vrouwen
Pos. | Name | Hometown | Time |
1 |
Ludwina Chepngetich |
Kenya |
01:07:30 |
2 |
Maria Martins |
Braga |
01:08:31 |
3 |
Rose Chelimo |
|
01:09:56 |
4 |
Marijke de Visser |
|
01:14:49 |
5 |
Vera de Vries |
|
01:16:08 |
6 |
Nesrine Leene |
Vleuten |
01:19:01 |
7 |
Pauline van Donkelaar |
Rotterdam |
01:19:21 |
8 |
Rose Enthoven |
's-Gravenhage |
01:19:30 |
9 |
Sanne Mooldijk |
Rotterdam |
01:19:47 |
10 |
Judith Polak |
Utrecht |
01:19:52 |
11 |
Steffie Broere |
Capelle aan den IJssel |
01:19:57 |
12 |
Marije Geurtsen |
Vianen |
01:20:37 |
13 |
Nella Oenema |
Rotterdam |
01:21:41 |
14 |
Eveline Goesten |
Schiedam |
01:22:18 |
15 |
Leone de Voogd |
Sassenheim |
01:23:26 |
16 |
Krista Bruns |
Pijnacker |
01:24:56 |
17 |
Joke Odeyn |
Bost |
01:24:54 |
18 |
Louise de Haas |
Amsterdam |
01:24:56 |
19 |
Femke van Herk |
's-Gravenhage |
01:25:29 |
20 |
Julia Leeuw |
Weesp |
01:24:41 |
21 |
Olga Maas |
's-Gravenhage |
01:26:05 |
22 |
Daniëlle Ammerlaan |
Bleiswijk |
01:26:20 |
23 |
Solange Rotelo |
's-Gravenhage |
01:26:25 |
24 |
Emerie Sheridan |
London |
01:26:53 |
25 |
Ingeborgh Heufler |
Vlaardingen |
01:27:10 |
26 |
Maria Noordam |
Rotterdam |
01:27:39 |
27 |
Romy Schuttevaer |
Rotterdam |
01:27:40 |
28 |
Caroline Willems |
Oosterbeek |
01:27:58 |
29 |
Marlies Kort |
's-Gravenhage |
01:28:52 |
30 |
Eva Gerritse |
Rotterdam |
01:26:19 |
31 |
Mariska van Sprundel |
Utrecht |
01:29:41 |
32 |
Mirjam Graat |
's-Gravenhage |
01:28:34 |
33 |
Mirjam Meijer |
Rotterdam |
01:27:59 |
34 |
Erica Belandi |
Aalsmeer |
01:27:18 |
35 |
Manouk Vernij |
's-Gravenhage |
01:28:04 |
36 |
Marleen Wilms |
Amersfoort |
01:29:59 |
37 |
Simone Bindels |
Rotterdam |
01:30:02 |
38 |
Nynke Altena |
Groningen |
01:30:14 |
39 |
Saskia Lensink |
's-Gravenhage |
01:31:06 |
40 |
Sant Brinkman |
Rotterdam |
01:31:04 |
41 |
Vivian Ruijters |
Eindhoven |
01:31:55 |
42 |
Annemarie Noordam |
Naaldwijk |
01:31:54 |
43 |
Lena Drummer |
Forchheim |
01:29:52 |
44 |
Celine Hanhart |
Vught |
01:31:58 |
45 |
Helen Murphy |
Dublin |
01:32:40 |
46 |
Natasha Blom |
Hilversum |
01:32:23 |
47 |
Laura Baas |
Utrecht |
01:32:04 |
48 |
Jasmijn Van Aller |
Leiden |
01:33:01 |
49 |
Samantha van Tuijl |
Dirksland |
01:32:07 |
50 |
Sierou Frankema |
Amsterdam |
01:31:55 |
51 |
Jessica Frey |
Utrecht |
01:33:15 |
52 |
Anja Mödl |
Bilthoven |
01:30:57 |
53 |
Karolina Orlowski |
lanaken |
01:33:52 |
54 |
Lonneke Kok |
's-Gravenhage |
01:31:30 |
55 |
Rosa Coolen |
Rotterdam |
01:33:28 |
56 |
Enya Stam |
Waddinxveen |
01:34:27 |
57 |
Davonne van Beusekom |
Ridderkerk |
01:34:27 |
58 |
Madeleine Dijkman |
Lent |
01:34:49 |
59 |
Natascha Kruid |
Meppel |
01:34:21 |
60 |
Lotte van der Eijk |
Oegstgeest |
01:35:42 |
61 |
Wilma Flipsen |
Breda |
01:35:36 |
62 |
Zuzana Rabiecova |
Bilany |
01:35:26 |
63 |
Michelle van der Made |
Zoetermeer |
01:35:18 |
64 |
Lotte Pröpper |
Amsterdam |
01:35:30 |
65 |
Luisa Netzband |
Rotterdam |
01:35:34 |
66 |
Camilla Hallett |
Bingham |
01:35:29 |
67 |
Janneke Berkhof |
Rotterdam |
01:36:02 |
68 |
Frederiek Van Hulst |
Rotterdam |
01:35:37 |
69 |
Eeke Landman-Sinnema |
Voorschoten |
01:35:59 |
70 |
Sharon Bailey |
Loughlinstown Dublin |
01:36:33 |
71 |
Kyra Mercer |
's-Gravenhage |
01:36:11 |
72 |
Joyce Maas |
Rosmalen |
01:37:25 |
73 |
Marlie van der Hooft |
Leidschendam |
01:37:14 |
74 |
Amanda Chin |
's-Gravenhage |
01:36:35 |
75 |
Marlein Parlevliet |
Utrecht |
01:36:55 |
76 |
Agnes Nieburg |
Hilversum |
01:37:25 |
77 |
Hilde Houweling |
Zwolle |
01:37:47 |
78 |
Andrea Bos |
Wassenaar |
01:35:44 |
79 |
Imelda de Groot |
Delft |
01:37:49 |
80 |
Myriam van Roeden |
Den Haag |
01:37:45 |
81 |
Conny Keultjes |
Voorhout |
01:37:57 |
82 |
Christy Schulte |
Nootdorp |
01:37:50 |
83 |
Marieke Diepenhorst |
's-Gravenhage |
01:37:47 |
84 |
Helmie Ramakers |
's-Gravenhage |
01:37:54 |
85 |
Mandy Van As |
Nootdorp |
01:37:58 |
86 |
Lotte van Gooswilligen |
Hendrik-Ido-Ambacht |
01:36:09 |
87 |
Maaike Beenes |
Apeldoorn |
01:37:25 |
88 |
Marsha Correljé |
Rotterdam |
01:38:39 |
89 |
Lucy Knöps |
Rotterdam |
01:36:05 |
90 |
Nicole Kulker |
's-Gravenhage |
01:37:46 |
91 |
Anna Van Stigt |
Dordrecht |
01:38:31 |
92 |
Julia Weekenstroo |
Amsterdam |
01:39:24 |
93 |
Anne Wijnands |
Breda |
01:38:48 |
94 |
Pauline van Lingen |
Amsterdam |
01:35:17 |
95 |
Kim Janssen |
Deurne |
01:39:23 |
96 |
Frederiek Jansen |
Delft |
01:37:38 |
97 |
Maud van Hecke |
Utrecht |
01:40:03 |
98 |
Dagmar Althuizen |
Driebergen-Rijsenburg |
01:39:43 |
99 |
Julie Herfkens |
Rotterdam |
01:38:26 |
100 |
Irene Vera Van Blokland |
Groningen |
01:38:48 |
Uitslagen CPC Loop Den Haag 2020
Resultaten Mannen: Halve Marathon Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Dawit Wolde |
|
00:59:56 |
2 |
Kelvin Kiptum |
|
00:59:58 |
3 |
Bernard Kimani |
|
00:59:59 |
4 |
Leonard Langat |
|
01:00:02 |
5 |
Moses Koech |
|
01:00:09 |
6 |
James Rungaru |
|
01:00:17 |
7 |
Peter Kiprotich |
|
01:02:14 |
8 |
Krystian Zalewski |
|
01:02:40 |
9 |
Elijah Kibor Kirwa |
|
01:02:46 |
10 |
Jamal Kiprono |
|
01:03:05 |
11 |
Michel Butter |
|
01:03:21 |
12 |
Dominic Kiptarus |
|
01:03:33 |
13 |
Stan Niesten |
|
01:03:33 |
14 |
Paul Kiprop |
|
01:04:44 |
15 |
Justin Mahieu |
|
01:04:43 |
16 |
Reece Edwards |
|
01:04:43 |
17 |
Ebrahim Abdulaziz |
Vikhammer |
01:04:44 |
18 |
Marius Ionescu |
|
01:04:49 |
19 |
Thomas Moran |
Dublin |
01:04:44 |
20 |
Nicolaï Saké |
Berchem |
01:05:14 |
21 |
Anders Grahl |
Göteborg |
01:05:29 |
22 |
Conor Duffy |
Ballybay Co Monaghan |
01:05:28 |
23 |
Linus Rosdal |
Linköping |
01:05:31 |
24 |
Michiel Vink |
|
01:05:57 |
25 |
Christiaan van Beusichem |
Barendrecht |
01:05:53 |
26 |
Ronald Schroer |
|
01:05:59 |
27 |
Olle Ahlberg |
Lund |
01:06:02 |
28 |
Arnar Petursson |
Kopavogur |
01:06:08 |
29 |
Marco van Etten |
Rotterdam |
01:06:23 |
30 |
Tim Bolink |
|
01:06:29 |
31 |
Nick van der Poel |
Berkel en Rodenrijs |
01:06:32 |
32 |
Emanuel Giniki |
|
01:07:08 |
33 |
Joris Keppens |
|
01:07:20 |
34 |
Thomas De Bock |
|
01:07:47 |
35 |
Florent Caelen |
|
01:07:49 |
36 |
David Scanlon |
Dublin |
01:07:52 |
37 |
Robert Murphy |
Dublin |
01:08:01 |
38 |
Sverre Solligård |
Fannrem |
01:08:04 |
39 |
Tommy Kinders |
Diest |
01:08:01 |
40 |
Conor Mccauley |
Cork |
01:08:03 |
41 |
Martin Dr.Husen |
Essen |
01:08:16 |
42 |
Raoul Jankowski |
Hannover |
01:08:18 |
43 |
Stan De Vleminck |
Merchtem |
01:08:40 |
44 |
Erwin Adan |
Koudekerke |
01:08:41 |
45 |
Ricardo Sint Nicolaas |
Oude-Tonge |
01:08:39 |
46 |
Eoin Taggart |
Dublin |
01:08:48 |
47 |
Linus Ruto |
|
01:08:54 |
48 |
John Shine |
Cork |
01:08:51 |
49 |
Wesley van der Gouw |
|
01:08:55 |
50 |
Paul Stephenson |
Dublin |
01:08:56 |
51 |
Anders Bergman |
Göteborg |
01:08:54 |
52 |
Ronald Poel |
Heemskerk |
01:08:56 |
53 |
Jørgen Korum |
Oslo |
01:08:56 |
54 |
Luuk Metselaar |
Utrecht |
01:09:03 |
55 |
Morten Urdal Bakke |
Oslo |
01:09:02 |
56 |
Michael Castermans |
Wezet |
01:09:07 |
57 |
Karel Hussar |
Tabasalu |
01:09:16 |
58 |
Francesco Bazzanella |
Ixelles |
01:09:14 |
59 |
Cameron Milne |
Utrecht |
01:08:59 |
60 |
Ruben Mureau |
Oosterhout |
01:09:22 |
Resultaten Vrouwen: Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Joyline Chemutai |
|
01:09:43 |
2 |
Katarzyna Jankowska |
|
01:11:31 |
3 |
Zewdnesh Ayele |
|
01:11:35 |
4 |
Jill Holterman |
|
01:11:39 |
5 |
Jacelyn Gruppen |
|
01:12:38 |
6 |
Aleksandra Brzezinska |
|
01:13:53 |
7 |
Laura Manninen |
Espoo |
01:13:55 |
8 |
Hanna Vandenbussche |
|
01:14:03 |
9 |
Maja Neuenschwander |
|
01:14:40 |
10 |
Rachel Klamer |
Beuningen |
01:14:48 |
11 |
Michelle Pearson |
|
01:15:41 |
12 |
Siren Amelia Seiler |
Kristiansand |
01:16:02 |
13 |
Nesrine Leene |
Vleuten |
01:16:59 |
14 |
Sara Trane |
Stockholm |
01:18:30 |
15 |
Franzi Bossow |
Werther |
01:19:22 |
16 |
Eva van Zoonen |
|
01:19:44 |
17 |
Sanne Mooldijk |
Rotterdam |
01:19:40 |
18 |
Frida Michold |
Linköping |
01:19:47 |
19 |
Maaike Kempes |
Alphen aan den Rijn |
01:19:05 |
20 |
Laura Hermans |
's-Gravenhage |
01:21:19 |
21 |
Marije Geurtsen |
Vianen |
01:21:26 |
22 |
Mari Brox |
Sømna |
01:22:12 |
23 |
Nienke van Zoggel |
Berlicum |
01:22:12 |
24 |
Anna Berglind Pálmadóttir |
Akureyri |
01:22:44 |
25 |
Heather Bray |
Amsterdam |
01:23:06 |
26 |
Linnea Claesdotter |
Skärblacka |
01:23:23 |
27 |
Evelien Hupkens |
Haarlem |
01:23:28 |
28 |
Karen van Herck |
Reet |
01:23:48 |
29 |
Leila van der Pal |
Leiderdorp |
01:23:30 |
30 |
Moniek van Lieshout |
's-Gravenhage |
01:23:39 |
31 |
Myriam van Roeden |
's-Gravenhage |
01:23:53 |
32 |
Diana Golek |
Lubliniec |
01:23:42 |
33 |
Alice Hugosson |
Stockholm |
01:24:09 |
34 |
Susanne Van Leeuwen |
Harderwijk |
01:24:27 |
35 |
Michelle Jacobs |
Amstelveen |
01:24:47 |
36 |
Trix Hakstege |
Amersfoort |
01:24:51 |
37 |
Leonie Zumhasch |
Münster |
01:24:51 |
38 |
Marlou Propst |
Breda |
01:23:29 |
39 |
Helle Hagli Sønnervik |
Trondheim |
01:25:13 |
40 |
Anne Murvold |
Oslo |
01:24:57 |
41 |
Monica Sanderse |
Vlissingen |
01:25:29 |
42 |
Kalleigh van den Hemel |
Utrecht |
01:25:55 |
43 |
Ada Geuze |
Middelburg |
01:26:16 |
44 |
Annemieke Witte |
Leiden |
01:26:37 |
45 |
Daniëlle Ammerlaan |
Bleiswijk |
01:27:03 |
46 |
Ilona Schra |
Hoogeveen |
01:27:07 |
47 |
Annick Taselaar |
Moordrecht |
01:27:03 |
48 |
Madelief Falkmann |
Amsterdam |
01:27:24 |
49 |
Nienke Kluft |
|
01:27:47 |
50 |
Nienke Kluft |
Castricum |
01:27:47 |
51 |
Marlies Kort |
's-Gravenhage |
01:27:38 |
52 |
Kimberley Timmins |
Utrecht |
01:27:55 |
53 |
Elisabeth Tangen Haug |
Bergen |
01:28:30 |
54 |
Sylvie Fermaut |
Brugge |
01:28:51 |
55 |
Femke Boddeke-Vossepoel |
Utrecht |
01:28:52 |
56 |
Wietske Trompetter |
's-Gravenhage |
01:28:35 |
57 |
Stephanie de Bont |
Amsterdam |
01:28:43 |
58 |
Saskia Lensink |
's-Gravenhage |
01:28:53 |
59 |
Rosaline Wedzinga |
's-Gravenhage |
01:29:24 |
60 |
Lucy Crane-van Opstal |
Amersfoort |
01:29:47 |
Alle resultaten en foto's van CPC Loop Den Haag
Meer hardlopen in Nederland:
Kommentare zum Artikel
Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag