Wyniki LIVE i oficjalne rankingi z Wroclaw Maraton.
Listy wyników od Wroclaw Maraton na 11.09.2022. Na tej stronie można również znaleźć rankingi z poprzednich lat (2019).
Wyniki Wroclaw Maraton 2022
Cancelled
Wyniki Mężczyźni
Będą wkrótce dostępne online...
Wyniki Kobiety
Wkrótce w Internecie...
Pełna lista wyników od Wroclaw Maraton
Wyniki z lat ubiegłych:
Wyniki Wroclaw Maraton 2019
Wyniki Top 100
Msc | Name | Klub | M/K | Czas |
---|---|---|---|---|
1 | Kyeva Cosmas Mutuku | KEN | M | 02:13:32 |
2 | Tuei Hosea Kiplagat | KEN | M | 02:21:25 |
3 | Ngeno Isaac Kimutai | KEN | M | 02:22:28 |
4 | Kibire Moses Kipruto | KEN | M | 02:24:53 |
5 | Dąbrowski Przemysław | Agro-metal Ostrołęka Decathlon | M | 02:28:32 |
6 | Gronostaj Grzegorz | Opera Software #wrocławskie Iten | M | 02:35:00 |
7 | Czarnecki Rafał | Czarnecki Run Team | M | 02:42:16 |
8 | Klisz Tomasz | Hit The Trail Tomasz Klisz Running Team | M | 02:42:47 |
9 | Szabo Tunde | K | 02:43:17 | |
10 | Kimutai Hellen Jepkosgei | Individual | K | 02:44:58 |
11 | Biwott Gladys Jepkurui | Individual | K | 02:45:00 |
12 | Kicziński Bartosz | Drużyna Szpiku | M | 02:45:27 |
13 | Mazurkiewicz Dawid | M | 02:45:44 | |
14 | Jedwabny Piotr | M | 02:46:12 | |
15 | Pelc Paweł | Lomag Software | M | 02:46:41 |
16 | Basa Przemysław | Krs Tkkf Jastzrąb Ruda Śląska | M | 02:46:53 |
17 | Szymański Sylwester | Ulks Barwice | M | 02:48:28 |
18 | Golba Katarzyna | K | 02:48:41 | |
19 | Makovskyi Maksym | M | 02:49:43 | |
20 | Wachla Rafał | Toursport Running Team | M | 02:50:06 |
21 | Sychowicz Daniel | Grazia Running | M | 02:50:21 |
22 | Mirowski Sławomir | Wkb Piast Wrocław | M | 02:51:20 |
23 | Siciarz Marcin | Biuro Rachunkowe Liber Oława | M | 02:51:23 |
24 | Podedworny Wiktor | M | 02:52:15 | |
25 | Dobrowolski Jan | Earlymath. Pl | M | 02:53:01 |
26 | Kopiec Przemysław | M | 02:53:23 | |
27 | Voloshyn Mykhaylo | M | 02:53:34 | |
28 | Wawrzynkiewicz Jarosław | Runner` S Power Śrem | M | 02:53:35 |
29 | Jackowiak Szymon | Runner`s Power | M | 02:54:48 |
30 | Kociołowicz Piotr | Biegam W Górach Bardzkich | M | 02:55:03 |
31 | Polny Daniel | Pass Running Team | M | 02:55:47 |
32 | Banaszewski Adam | Ipa Region Wrocław | M | 02:56:54 |
33 | Michalak Jakub | Mks Siechnice | M | 02:57:17 |
34 | Malczewski Daniel | 10 Brygada Logistyczna | M | 02:57:45 |
35 | Szulowski Tomasz | Wanda Panfil Team | M | 02:57:52 |
36 | Liśkiewicz Roman | Warmińsko-mazurski Oddział Straży Granicznej W Kętrzynie | M | 02:57:59 |
37 | Potocki Konrad | Antonina Albin Kamień Węgielny | M | 02:58:05 |
38 | Jagielski Jerzy | Jks Salamandra | M | 02:58:12 |
39 | Brand Mario | Hq Mnc Ne Sczcecin | M | 02:58:17 |
40 | Wcisło Grzegorz | Pro-run Wrocław | M | 02:58:17 |
41 | Zasępa Sebastian | Team Zabieganedni | M | 02:58:24 |
42 | Michalik Tomasz | M | 02:58:25 | |
43 | Wolski Konrad | M | 02:58:36 | |
44 | Nowicz Konrad | M | 02:58:37 | |
45 | Lubieniecki Maciej | Lacho Team | M | 02:58:44 |
46 | Krajda Mateusz | Bieging Team Zelów | M | 02:58:49 |
47 | Lemko Robert | M | 03:00:07 | |
48 | Mogielski Mariusz | Active Team Łopuszno | M | 03:00:31 |
49 | Szkodziński Tomasz | M | 03:00:34 | |
50 | Makowiecki Damian | Wściekłe Dziki | M | 03:01:04 |
51 | Czerski Marian | Wkb Piast Wrocław | M | 03:01:15 |
52 | Smurzyński Piotr | M | 03:01:18 | |
53 | Pisarek Maciej | M | 03:01:29 | |
54 | Kupczyk Sławomir | M | 03:01:47 | |
55 | Piechowicz Marcin | Wkb Piast Wrocław | M | 03:01:56 |
56 | Maźniewski Grzegorz | Średzcy Biegacze | M | 03:02:20 |
57 | Czarnecka Lidia | Czarnecki Run Team | K | 03:02:41 |
58 | Kędzierski Dawid | M | 03:02:47 | |
59 | Danielewicz Andrzej | Running Is Better Than Sex | M | 03:03:04 |
60 | Wybraniec Michał | M | 03:03:37 | |
61 | Kaszubiak Konrad | Kaszubiak Team | M | 03:04:05 |
62 | Junda Edvard | Sky10 | M | 03:04:15 |
63 | Pratkowiecki Wojciech | Opera Software | M | 03:04:17 |
64 | Kupiński Cezary | Mks Siechnice | M | 03:04:26 |
65 | Staszak Sławomir | M | 03:04:35 | |
66 | Ciesielski Maciej | #1512wingedhearts | M | 03:04:40 |
67 | Bartosik Marek | Beauty Sport | M | 03:06:29 |
68 | De Prest Mathias | Lg Mauerweg Berlin E. V. | M | 03:06:49 |
69 | Sominka Paweł | Bałtyk-trans-spedition | M | 03:07:40 |
70 | Kohut Dariusz | Km Psp Przemyśl | M | 03:07:50 |
71 | Zinko Tomasz | Zajrzyj Na Fb-> 3maj_tempo | M | 03:08:04 |
72 | Szczygieł Bartłomiej | M | 03:08:06 | |
73 | Chugay Nazariy | M | 03:08:25 | |
74 | Gosztyła Mariusz | M | 03:08:26 | |
75 | Konrad Marcin | Bracia Team Zawiercie | M | 03:08:36 |
76 | Piotrowski Marek | M | 03:08:43 | |
77 | Mika Tomasz | M | 03:08:53 | |
78 | Kernazhytski Andrei | M | 03:09:10 | |
79 | Głów Tomasz | Kreisel Running Team | M | 03:09:16 |
80 | Jędrzejko Dominik | Biegam Sobie | M | 03:09:24 |
81 | Urbanowski Wojciech | Insert Team | M | 03:09:29 |
82 | Wiertek Henryk | Wiertkiteam | M | 03:09:37 |
83 | Marcol Sebastian | Aktywni Lyski | M | 03:09:42 |
84 | Suchan Michał | Podwawelskie Ksc | M | 03:09:54 |
85 | Usowski Andrzej | On-sight | M | 03:10:23 |
86 | Mackojć Krzysztof | El-mackojć | M | 03:10:29 |
87 | Szafraniec Tomasz | M | 03:10:40 | |
88 | Falkenberg Ludwik | Krapkowice Biega | M | 03:10:41 |
89 | Buryło Krzysztof | Oborygeni | M | 03:11:10 |
90 | Goździk Michał | K-runners | M | 03:11:16 |
91 | Rajca Daniel | Wkurw_team | M | 03:11:28 |
92 | Gryniewicz Jarosław | M | 03:11:40 | |
93 | Jasion Robert | Only You | M | 03:11:49 |
94 | Wróbel Adrian | Biegnę Dla Adasia | M | 03:11:51 |
95 | Borg Norbert | Hq Mnc Ne | M | 03:12:10 |
96 | Borkowski Tomasz | Volvo Polska | M | 03:12:16 |
97 | Rudy Jacek | Mks Siechnice | M | 03:12:18 |
98 | Bielawa Marcin | M | 03:12:32 | |
99 | Kłosowicz Leszek | M | 03:12:34 | |
100 | Noussi Bonaventure | Fujitsu Running Team | M | 03:12:53 |
Kommentar schreiben