Výsledky LIVE a oficiální žebříčky z Mattoni Půlmaraton Olomouc 2024.

Výsledkové listiny od Olomouc Half Marathon na 15.06.2024. Na této stránce najdete také žebříčky z předchozích let (2021, 2022, 2023).

Výsledky Půlmaraton Olomouc 2024

Výsledky Muži 2024:

PosNameTime
1 Daniele D'Onofrio 01:04:56
2 Sebastian Hendel 01:05:05
3 Valentin Witz 01:05:16
4 Yassine Rachik 01:06:28
5 Mykola Mevsha 01:06:31
6 Lahsene Bouchikhi 01:06:41
7 Stefan Iulius Gavril 01:07:02
8 Dmitrijs Serjogins 01:07:42
9 Jiří Homoláč 01:09:44
10 Tomáš Křivohlávek 01:10:20
11 Martin Kučera 01:10:47
12 David Kaláb 01:10:56
13 Tim Schultz 01:13:49
14 Lukáš Kučera 01:14:06
15 Martin Borák 01:14:13
16 Michal Stanovský 01:17:32
17 Marek Brulík 01:17:39
18 Pavel Žajdlík 01:17:49
19 Marek Lubrich 01:18:21
20 Michal Procházka 01:18:24
21 Igor Tadić 01:19:29
22 Marek Škapa 01:19:29
23 Marek Tretera 01:19:51
24 Mateu Rémy 01:19:54
25 Václav Hošek 01:20:04
26 David Pluhař 01:20:18
27 Patrik Radek 01:20:22
28 Emil Franěk 01:20:34
29 Kryštof Kudrhalt 01:20:35
30 David Pavlíček 01:20:41

Výsledky Ženy 2024:

PosNameTime
1 Nóra Szabó 01:12:44
2 Tereza Hrochova 01:12:57
3 Maryna Nemchenko 01:13:18
4 Mhairi Maclennan 01:13:24
5 Monika Jackiewicz 01:16:12
6 Lilia Fisikovici 01:16:42
7 Ruth Van Der Meijden 01:20:29
8 Eva Filipiová 01:20:51
9 Aneta Císařová 01:22:42
10 Aneta Drobníková 01:26:21
11 Petra Kamínková 01:26:31
12 Danka Truksová 01:26:58
13 Hanka Hálová 01:27:11
14 Jitka Špičáková 01:27:29
15 Adela Holakovska 01:29:37
16 Eva Drábeková 01:29:50
17 Tereza Nesetová 01:29:48
18 Yazmin Vallejo 01:30:27
19 Tereza Fišerová 01:30:24
20 Kateřina Ondrušík 01:30:46
21 Simona Tumová 01:31:28
22 Klára Kohoutová 01:33:43
23 Diana Ambrusova 01:33:53
24 Kateřina Ryšánková 01:34:08
25 Monika Kusendová 01:34:10
26 Karolína Zádrapová 01:35:19
27 Ivana Vávrů 01:35:45
28 Simona Grulichova 01:35:29
29 Michala Mizerová 01:35:46
30 Kateřina Mikulíková 01:35:43

Kompletní seznam výsledků z Půlmaraton Olomouc


Výsledky minulých let:

Výsledky Půlmaraton Olomouc 2023

Výsledky Ženy 2023:

PořadíJménoNárodnostCipovy
1 Hanne Verbruggen BEL 01:12:45
2 Tereza Hrochová CZE 01:13:33
3 Viktoriia Kaliuzhna UKR 01:13:35
4 Natasha Cockrman GBR 01:13:39
5 Marie Bouchard FRA 01:14:32
6 Izabela Paszkiewicz POL 01:15:42
7 Monika Jackiewicz POL 01:16:23
8 Mélody Julien FRA 01:16:43
9 Katja Fischer DEU 01:19:18
10 Markéta Horáčková CZE 01:20:06
11 Zuzana Pičmanová CZE 01:20:59
12 Eva Filipiová CZE 01:21:00
13 Tereza Jagošová CZE 01:24:09
14 Jitka Špičáková CZE 01:24:20
15 Lucie Pavlištová CZE 01:25:26

Výsledky Muži 2023:

PořadíJménoNárodnostCipovy
1 Sebastian Hendel DEU 01:03:55
2 David Nilsson SWE 01:04:07
3 Khalid Choukoud NLD 01:04:27
4 Said El Otmani ITA 01:04:58
5 Dmitrijs Serjogins LVA 01:06:11
6 Lahsene Bouchikhi BEL 01:06:48
7 Artur Olejarz POL 01:07:09
8 Stefan Iulius Gavril ROU 01:07:35
9 Patrik Vebr CZE 01:08:17
10 Vít Pavlišta CZE 01:08:20
11 Petr Pechek CZE 01:09:57
12 Petr Hošna CZE 01:10:53
13 Aziz Ferjani TUN 01:10:56
14 Vojtěch Bárta CZE 01:11:02
15 Lukáš Kučera CZE 01:11:46

Výsledky Půlmaraton Olomouc 2022

Výsledky Muži: Top 30

PosNameTeamTime
1 Vitaliy Shafar UKR 01:05:31
2 Stefan Iulius Gavril ROU 01:07:01
3 Daviti Kharazishvili GEO 01:10:54
4 Jiří Homoláč VSK Univerzita Brno 01:11:13
5 Petr Hošna Atletika Písek 01:11:49
6 Jacek Stadnik Run Planet Sklep dla biegaczy 01:12:19
7 Dominik Chlupáč AKBK 01:12:33
8 Vojtěch Bárta SSK Vítovice 01:12:44
9 David Pelíšek SALOMON/SUUNTO 01:13:27
10 Robert Heczko AC Slovan Liberec 01:13:42
11 David Kaláb AC Track & Field Brno 01:14:38
12 Jan Janů Hvězda Pardubice 01:15:28
13 Matouš Vrzala SSK Vítkovice 01:15:47
14 Martin Frelich Sokol České Budějovice 01:16:17
15 Michal Procházka Perňa System / USK Praha 01:16:31
16 Pavel Tvrdík Energy Team Bolatice 01:16:39
17 Martin Borák TJ Šumperk 01:17:35
18 Martin Poklop Severka Sumperk 01:18:02
19 Franz Simon Mayrhofer TriRun Linz 01:18:03
20 Marek Škapa MK SeitlOstrava 01:18:15
21 Vít Doležal AC TJ Jičín / Poko Running Team 01:18:44
22 Andrej Višněvský Sri Chinmoy Marathon Team 01:18:48
23 Szymon Broda ABiC Jabłonowo Pomorskie 01:19:00
24 Xavier Bignon - 01:19:00
25 Petr Lajtkep Fyzio Sport Therapy Run team 01:19:32
26 Ondřej Michalec - 01:19:49
27 Milan Krejčík Sportisimo Team 01:20:03
28 Jan Maděrič - 01:20:09
29 Pavel Žajdlík - 01:20:21
30 Tomáš Věnsek Štefko Running Team / MK Seitl Ostrava 01:20:24

Výsledky Ženy: Top 30

PosNameTeamTime
1 Valeria Zinenko UKR 01:12:57
2 Hanne Verbruggen BEL 01:13:56
3 Eva Vrabcová Nývltová EVNRun 01:17:16
4 Gabriela Veigertová AC TJ Jičín 01:18:31
5 Petra Pastorová MK Seitl Ostrava 01:20:27
6 Markéta Gajdorusová SK Chotebor 01:20:51
7 Petra Kamínková Český bežecký klub 01:21:18
8 Eva Filipiová AK Olymp Brno 01:22:12
9 Kateřina Kašparová MK Kladno 01:22:46
10 Jitka Fojtkova TJ LIGA 100 01:25:11
11 Kateřina Šeděnková MK Seitl Ostrava 01:29:39
12 Barbora Nováková Sokol Kunvald 01:30:08
13 Petra Poučová - 01:30:13
14 Adéla Stavinohová AK Zlín 01:30:43
15 Klára Vaňková LK Jasan Aš 01:31:19
16 Veronika Brychtová - 01:31:20
17 Tereza Fišerová - 01:32:43
18 Eliška Vlachová Hutová 2bwinner team, z.s. 01:32:54
19 Aneta Kotoun - 01:33:15
20 Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 01:33:43
21 Maria Bahranowska AZS AWF KRAKÓW MASTERS 01:34:12
22 Tereza Přidalová - 01:34:19
23 Eli Bukovicova Adidas Runners Prague 01:34:27
24 Halka Kočí - 01:34:45
25 Nikola Filková Strakonice 01:34:54
26 Zuzana Bartasová SK Babice / Inov-8 team 01:35:36
27 Sabina Fridrichová - 01:36:02
28 Pavla Smolková - 01:36:09
29 Olha Havlytska Nike Run Club 01:36:20
30 Michala Mizerová - 01:37:25

Výsledky Půlmaraton Olomouc 2021

Výsledky Muži: Top 40

PosNameClubTime
1 Gerron Stewart Spartak Praha 4 01:09:39
2 Petr Hošna Atletika Písek 01:11:26
3 Milan Janoušek TJ Sokol Kolín-atletika 01:12:47
4 Daniel Vejmelka TJ Jablonné nad Orlicí 01:14:00
5 Vojtěch Bárta SSK Vítovice 01:14:27
6 Dominik Chlupáč AKBK 01:14:35
7 Pavel Štěpáník AK Škoda Plzeň 01:14:41
8 Tomáš Jareš Perňa System 01:17:25
9 Pavel Fuksa Dopesace Crew 01:17:42
10 Jakub Stejskal - 01:18:30
11 Pavel Žajdlík - 01:20:23
12 Kryštof Kudrhalt Štefko Running Team 01:20:28
13 Pavel Dvořák AC Prostějov 01:20:52
14 Jan Adámek RUN magazine team 01:21:02
15 Karel Křížek Káraný 01:21:17
16 Lukáš Nesporý Humpolec 01:21:25
17 Zbyněk Tkadlčík AC Moravská Slavia Brno 01:21:38
18 Milan Krejčík Sportisimo Team 01:22:01
19 RIGHETTI Stéphane Amicale des Pennes Mirabeau 01:22:19
20 Přemysl Král - 01:22:32
21 Zdeněk Krejčí TJ Liga 100 Olomouc 01:22:47
22 Jakub Šimek Morek.cz 01:23:20
23 daniel micola A.C Sportguides Rožnov pod Radhostem 01:23:36
24 Filip Šinágl - 01:24:29
25 marek štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou 01:25:09
26 Jiří Daněk Uherské Hradiště 01:25:14
27 Marek Lubrich SKI - OB ŠTERNBERK 01:25:25
28 Václav Hošek - 01:25:42
29 Martin Bulín Ivančice 01:25:50
30 Igor Tadić - 01:26:01
31 Radek Hrnčíř Krabice ve slevě 01:26:08
32 Matan Fuks Hakoach Sports Club 01:26:22
33 David Barabáš TJ Tatran Litovel 01:26:52
34 Pavel Grepl Fakulta tělesné kultury UP 01:26:52
35 Jan Minar MANULO.CZ 01:26:54
36 Roman Kovář fortex ski Moravský Beroun 01:26:59
37 Petr Nováček - 01:27:04
38 Zdeněk Dokulil TJ Liga stovkařů Olomouc 01:27:38
39 Libor Vavrečka RUN magazine team 01:27:47
40 Jan Kostrhoun - 01:27:47

Výsledky Ženy: Top 40

PosNameClubTime
1 Hana Homolková AK Škoda Plzeň 01:20:24
2 Marketa Gajdorusova SK Chotebor 01:20:38
3 Petra Kamínková Český bežecký klub 01:22:53
4 Tereza Jagošová Štefko running team 01:23:53
5 Eva Filipiová AK Olymp Brno 01:25:18
6 Barbora Jíšová Eleven run team, USK Praha 01:26:11
7 Martina Trojáková Adidas 01:28:37
8 Anna Bodnar Anna Halska Coaching / superdog team 01:29:01
9 Petra Poučová - 01:29:01
10 Yazmin Vallejo Atletski klub FIT 01:29:28
11 Halka Kočí - 01:34:13
12 Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 01:35:06
13 Barbora Nováková Atletika Žamberk 01:35:40
14 Jana Matejikova TJ Liga stovkařů Olomouc 01:38:20
15 Ladislava Horáková - 01:39:49
16 Ekaterina Zanozina PACEMAKERS 01:39:51
17 Kateřina Mikulíková - 01:39:58
18 Leona Lysáková Biatlon Ostrava 01:40:09
19 Nikola Filková Strakonice 01:41:40
20 Halyna Salamakha adidas Runners Prague 01:42:55
21 Andrea Krejčíková Sportisimo Team 01:43:58
22 Markéta Vyšínová Speedy Pugs 01:43:59
23 Veronika Vajdová - 01:44:02
24 Tereza Křížová - 01:44:23
25 Zuzana Měřínská - 01:44:27
26 Zuzana Nečasová - 01:44:35
27 Sarka Sokolova - 01:45:10
28 Simona Grulichova AK Drnovice 01:45:18
29 Anna Dufková ČMK 01:45:57
30 Iveta Brachtlová - 01:45:58
31 Lucie Fiedlerová - 01:45:58
32 Petra Homolová - 01:46:01
33 Vladimíra Křížová - 01:46:08
34 Eva Hlaváčová - 01:47:52
35 Gabriela Krejčí - 01:48:17
36 Zora Doležalová SportRaces 01:48:52
37 Andrea Kainarová - 01:49:14
38 Klára Vacková Tj Sokol Jamné nad Orlicí 01:49:36
39 Ivana Kočková AŠK Skalica 01:49:38
40 Linda Lorencová Sokol Plumlov 01:49:42

Všechny výsledky a fotografie z Půlmaraton Olomouc

Další běhání v České republice:

Kommentar schreiben

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo