Výsledky LIVE a oficiální žebříčky z Birell Prague Grand Prix.

Výsledkové listiny od Prague Grand Prix na 07.09.2024. Na této stránce najdete také žebříčky z předchozích let (2019, 2022, 2023).

Výsledky Prague Grand Prix 2024

Výsledky Muži 2024:

Výsledky budou online během několika sekund. Obnovte prosím stránku.

Výsledky Ženy 2024:

Brzy bude online...

Kompletní seznam výsledků z Prague Grand Prix


Výsledky minulých let:

Výsledky Prague Grand Prix 2023

Výsledky Muži 2023:

PosNameTeamTime
1 Tadese Worku ETH 00:27:35
2 Alexander Mutiso KEN 00:27:48
3 Vincent Kigen KEN 00:27:50
4 Felix Mursoi Kurui KEN 00:27:56
5 Leonard Langat KEN 00:27:59
6 Vinicent Nyageo KEN 00:28:17
7 Simon Debognies BEL 00:28:30
8 Tomonori Yamaguchi JPN 00:29:13
9 Haruto Ishizuka JPN 00:29:17
10 Ryota Kondo JPN 00:29:28
11 Taishi Ito JPN 00:29:29
12 Damián Vích CZE 00:29:31
13 Martin Zajíc CZE 00:29:58
14 Llewellyn Groeneveld ZAF 00:30:10
15 Vít Pavlišta CZE 00:30:47
16 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim IL 00:30:59
17 Josef Novák Horní Čermná 00:31:09
18 Jiří Homoláč CZE 00:31:14
19 Eric Rüttimann CHE 00:31:21
20 Pavel Brlica SK Čtyři Dvory České Budějovice 00:31:29
21 Matěj Zima Univerzitní sportovní klub Praha 00:31:32
22 Lars Demuth Saysky / 1.SVG Hohe Wand 00:31:36
23 Jakub Szymankiewicz - 00:31:39
24 Daniel Vejmelka On running / @running_czsk 00:32:04
25 Karel Splítek Univerzitní sportovní klub Praha 00:32:08
26 Michael Gilbert Cambridge and Coleridge 00:32:11
27 Pavel Kubričan PSK Olymp Praha z.s. 00:32:15
28 Taito Kato - 00:32:16
29 Tomasz Wójcik - 00:32:20
30 Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:32:26

Výsledky Ženy 2023:

PosNameTeamTime
1 Janeth Chepngetich KEN 00:30:21
2 Cintia Chepngeno KEN 00:30:45
3 Vivian Melly KEN 00:30:58
4 Alem Tsadik ETH 00:31:10
5 Sheila Chelangat KEN 00:31:24
6 Sofiia Yaremchuk ITA 00:32:14
7 Hanne Mjøen Maridal NOR 00:32:44
8 Tereza Hrochová AC Škoda Plzeň 00:33:49
9 Marcela Joglová VSK FTVS Praha 00:35:06
10 Tereza Novotná AK Olymp Brno 00:35:42
11 Sarah Madelyn Short AUS 00:36:16
12 Ingrid Helene Nyhus Strindheim IL 00:36:20
13 Markéta Gajdorušová SK Chotebor 00:36:29
14 Tereza Jagošová Štefko running team 00:36:39
15 Klára Mirvaldová TJ VTŽ Chomutov 00:36:43
16 Gabriela Veigertová AC TJ Jičín 00:37:04
17 Romana Lojkova Trailpoint 00:37:05
18 Kateřina Kratochvílová Kriegelová ASK ELNA Počerady 00:37:10
19 Kateřina Kašparová Maratón klub Kladno, z.s. 00:37:45
20 Lucie Pavlištová AC Slovan Liberec 00:38:36
21 Katarína Černeková Družba Piešťany 00:38:54
22 Eva Vyskočilová ASK Dipoli 00:39:07
23 Tereza Kubíčková Rab/Salomon 00:39:12
24 Tereza Lajdová Slavia Praha 00:39:27
25 Míša Eliášová TJ Sokol Královské Vinohrady 00:39:34
26 Lenka Kůsová TRIATLET Karlovy Vary 00:39:41
27 Yazmin Vallejo Atletski klub FIT 00:39:43
28 Emily Fieberling - 00:39:57
29 Natálie Vašíčková Katzenzug 00:40:02
30 Tereza Fišerová - 00:40:06

Výsledky Prague Grand Prix 2022

Výsledky Muži

PosNameNat.Time
1 Hicham Amghar MAR 00:27:24
2 Tadese Worku Gebresilase - 00:27:25
3 Patrick Kabirech Mosin - 00:27:27
4 Isaac Kipkemboi - 00:27:29
5 Laban Kiplimo - 00:27:33
6 Alexander Mutiso Munyao - 00:27:35
7 Isaac Kibet Ndiema KEN 00:27:45
8 Rhonex Kipruto KEN 00:27:53
9 Kennedy Kimutai KEN 00:27:54
10 Nibret Melak Bogale - 00:28:03
11 Tadese Takele Bikila - 00:28:21
12 Kelvin Kibiwott KEN 00:28:36
13 Mogos Tuemay Abrha ETH 00:28:38
14 Josphat Kipkorir Meli - 00:28:52
15 Samuel Fitwi Sibhatu - 00:28:53
16 David Ngure Irungu - 00:28:59
17 Felix Mursoi Kurui - 00:29:12
18 Daniel Kinyanjui - 00:29:17
19 Bravin Kipkogei Kiptoo KEN 00:29:31
20 Samuel Vila Barata - 00:29:36
21 Lahsene Bouchikhi - 00:29:37
22 Jacob Simonsen - 00:29:43
23 Luuk Maas - 00:29:48
24 Paulos Surafel GBR 00:29:48
25 Patrik Vebr CZE 00:30:00
26 Timothy Wayne Vincent - 00:30:23
27 Jakub Zemaník CZE 00:30:27
28 Vladimír Marčík CZE 00:30:40
29 Vít Pavlišta CZE 00:30:58
30 Lars Demuth AUT 00:31:01

Výsledky Ženy

PosNameNat.Time
1 Irine Chepet Cheptai KEN 00:30:16
2 Jesca Chelangat - 00:30:23
3 Faith Cherono - 00:30:56
4 Esther Birundu Borura - 00:31:03
5 Enatnesh Alamrew Tirusew - 00:31:36
6 Brenda Jepkoech Tuwei - 00:31:40
7 Vivian Jepkemei Melly - 00:31:55
8 Mekdes Woldu - 00:32:16
9 Sheila Jebiwot KEN 00:32:19
10 Alemitu Tariku Olana - 00:32:39
11 Tereza Hrochová CZE 00:33:42
12 Gabriela Veigertová CZE 00:34:58
13 Markéta Gajdorušová CZE 00:36:27
14 Adéla Koláčková CZE 00:37:02
15 Tereza Jagošová CZE 00:37:14
16 Silvie Valová - 00:37:16
17 Hana Homolková CZE 00:37:42
18 Lucie Pavlištová CZE 00:37:49
19 Karoline Robe DEU 00:38:49
20 Yazmin Vallejo MEX 00:38:59
21 Veronika Wágnerová CZE 00:39:18
22 Petra Poučová CZE 00:39:20
23 Anna Hill CZE 00:39:22
24 Lenka Kůsová CZE 00:39:39
25 Veronika Andrlová CZE 00:39:49
26 Monika Dolinajová SVK 00:39:57
27 Jana Lenčová CZE 00:39:57
28 Paula Marschner DEU 00:40:05
29 Barbora Balcarová CZE 00:40:30
30 Natálie Vašíčková CZE 00:40:47

Výsledky Prague Grand Prix 2019

Výsledky Muži: 10 km Top 60

PosNameClubTime
1 Geoffrey Koech KEN 00:27:02
2 Mathew Kimeli KEN 00:27:07
3 Bravin Kipkogei Kiptoo KEN 00:27:12
4 Shadrack Kipngetich Koech KEN 00:27:21
5 Benard Kimeli KEN 00:27:29
6 Vedic Kipkoech KEN 00:27:33
7 Kennedy Kimutai KEN 00:27:42
8 Abraham Kipyatich KEN 00:27:51
9 James Bunuka KEN 00:28:05
10 Mbuleli Maxwell Mantanga ZAF 00:28:13
11 Jemal Yimer Mekonnen ETH 00:28:15
12 Abel Kipkirui Mutai KEN 00:28:40
13 Arne Gabius DEU 00:28:47
14 Eric Rüttimann FIN 00:29:00
15 Edward Kibet Kiprop KEN 00:29:02
16 Sebastian Hendl DEU 00:29:05
17 Philipp Pflieger DEU 00:29:05
18 Daniel Kipchumba Chebii KEN 00:29:08
19 Hicham Amghar MAR 00:29:26
20 Arkadiusz Gardzielewski POL 00:29:34
21 Jaume Leiva Beato ESP 00:29:38
22 Vít Pavlišta AC Slovan Liberec 00:29:50
23 Jens Søndergaard AGF Atletik 00:29:54
24 Nicolae Alexandru Soare - 00:30:25
25 Mehdi Frere RunCzech Racing 00:30:31
26 Weldon Kiprotich Kerich - 00:30:33
27 Blazej Brzezinski - 00:30:37
28 Martin Finne Gular IL 00:30:48
29 Paul Graham Pontypridd Roadents 00:30:52
30 Norman Shreeve Cambridge University Hare & Hounds 00:30:56
31 Mikael Johnsen AGF ATLETIK 00:30:59
32 Omar Hsn AGF atletik 00:31:01
33 Nick Samuels - 00:31:07
34 Michael Jensen AGF Atletik 00:31:10
35 Marc Schulze Citylauf-Verein Dresden 00:31:18
36 Tomáš Navrátil AK Kroměříž 00:31:22
37 David Vaš TJ Sokol České Budějovice 00:31:28
38 Eugeni Gil Ocaña - 00:31:31
39 Felix Plinke - 00:31:37
40 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb 00:31:47
41 Milan Janoušek TJ Sokol Kolín 00:31:50
42 Daniel Rosenberg LG Hof 00:31:51
43 Lars Demuth 1.SVG Hohe Wand 00:32:13
44 Jiří Csirik Atletika Písek 00:32:16
45 Sture Andersen Tromso Lopeklubb 00:32:52
46 David Rioja Llerena Añares-Rioja 00:32:58
47 Vojtěch Bárta SSK Vítovice 00:33:08
48 Daniel Vejmelka On running clouds 00:33:17
49 Patrik Vyšňovský TJ Obal servis Košice 00:33:18
50 Petr Hošna Atletika Písek 00:33:22
51 Markus Schwartz Lac Quelle Fürth 00:33:27
52 Tomas Mika USK-Praha 00:33:37
53 Aust Matthias HSG Turbine Zittau 00:33:39
54 Niklas Härtig Dresdner SC 00:33:45
55 Pavel Procházka AK Sokolov 00:33:48
56 Karel Splítek Charlieho andílci 00:33:49
57 Michal Vokrouhlík - 00:33:54
58 René Valent BEHAME.sk 00:34:02
59 Tom Batten Old Town Running 00:34:11
60 Billy Hayton Pontypridd Roadents AC 00:34:11

Výsledky Ženy: 10 km Top 60

PosNameClubTime
1 Sheila Chepkirui KEN 00:29:57
2 Dorcas Jepchumba Kimeli KEN 00:29:57
3 Norah Jeruto KEN 00:30:07
4 Fancy Chemutai KEN 00:30:37
5 Irine Chepet Cheptai KEN 00:31:27
6 Gloria Kite KEN 00:31:51
7 Darya Mykhailova UKR 00:32:31
8 Alemaddis Eyayu ETH 00:32:54
9 Matea Parlov HRV 00:33:00
10 Monicah Jepkemoi Chirchir KEN 00:33:17
11 Naumi Vaati Ndolo KEN 00:33:29
12 Clara Evans GBR 00:33:53
13 Hana Homolková TJ Nové Město na Moravě 00:35:59
14 Kathrine Kvernmo Tromsø Løpeklubb 00:36:05
15 Petra Kamínková AK Olomouc 00:36:55
16 Marketa Gajdorusova SK Chotebor 00:37:26
17 Karoline Robe Lauftraining.com 00:37:35
18 Kateřina Vávrová Reebok Run Crew 00:38:07
19 Hanka Hálová Ak kyjov 00:38:10
20 Joan Makary Let's Run 00:38:12
21 Simona Nekolova Maratón klub Kladno 00:39:10
22 Tereza Jagošová AC Moravská Slavia Brno 00:39:24
23 Dorte Vibjerg Sparta 00:39:27
24 Jana Václavíková Konverzační výběh na Klíč 00:39:36
25 Monika Dolinajová BMSC 00:39:41
26 Zuzana Rusínová Complus 00:39:44
27 Zuzana Cedidlová - 00:40:00
28 Tereza Kalousová Vencl Tým Ústí nad Orlicí 00:40:30
29 Jana Lenčová AJETO RUNNING TEAM 00:41:18
30 Christina Pichler Running Team Lannach 00:41:57
31 Anna Borisenko Oolya 00:41:58
32 Maria Amparo Monton Iserte Delta Valencia 00:41:58
33 Mária Rušinová Štefko Running Team 00:42:11
34 Michaela Vojteková Run Bo Team Liberec 00:42:20
35 Eva Richtrová - 00:42:22
36 Lucie Vaverova Plzeňský Prazdroj 00:42:25
37 Liana Tortato Adidas Runners 00:42:35
38 Eva Vysučková HBO Europe 00:42:37
39 Jana Šnáblová - 00:42:39
40 Katarína Kuťková adidas Runners Prague 00:42:43
41 Simona Budáčová - 00:42:52
42 Linda Šwarzová Adidas Runners Prague 00:43:02
43 Kateřina Kapletová Sama za sebe 00:43:07
44 Hana Štefaničová Triklub Příbram 00:43:12
45 Veronika Kubičková Štefko running team 00:43:12
46 Barbora Němcová TJ Obal servis 00:43:12
47 Nina Janáčková Café Bajer Pardubice 00:43:23
48 Alena Holá UPMD 00:43:33
49 Adela Holakovska Dukla Praha 00:43:34
50 Jana Horáková cafe Bajer 00:43:34
51 Lenka Rűcková TJ SOKOL PRAHA STARÉ MĚSTO 00:43:37
52 Szabina Kadenszky - 00:43:46
53 Eva Štěpánková ASK Slavia Praha 00:43:47
54 Gerard Mcgrath Dundrum South Dublin Athletic Club 00:43:48
55 Jitka Dušková Tábor 00:43:50
56 Ivana Kopková TopRunning club 00:43:52
57 Sofie Mattsson Karlshamn Triathlon 00:43:59
58 Pavlína Dvořáková Jazyková škola Zachová PE s.r.o. 00:43:59
59 Helena Koutová AMBOSELI 00:44:06
60 Tereza Palírová adidas Runners Prague 00:44:07

Všechny výsledky a fotografie z Prague Grand Prix

Další běhání v České republice:

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo