Pin It

Výsledky LIVE a oficiální žebříčky z Cez Jizerská Padesatka Bedrichov.

Výsledkové listiny od Cez Jizerská (50 km, 30 km, 25 km) na 2025. Na této stránce najdete také žebříčky z předchozích let (2022, 2023).

Výsledky Cez Jizerská 2025

Výsledky budou online během několika sekund. Obnovte prosím stránku.

Kompletní seznam výsledků z Cez Jizerská


Výsledky minulých let:

Výsledky Cez Jizerská 2023

Výsledky Muži

  1. Kasper Stadaas (NOR) 02:05:50
  2. Andreas Nygaard (NOR) 02:05:52
  3. Amund Riege (NOR)02:05:52

Výsledky Ženy

  1. Magni Smedaas (NOR) 2:28:44
  2. Karolina Hedenstroem (SWE) 2:29:50
  3. Silje Oeyre Slind (NOR) 2:30:53

Výsledky Cez Jizerská 2022

PosNameTime
1. Andreas Nygaard 01:56:20
2. Martin Loewstroem Nyenget 01:56:21
3. Johannes Ekloef 01:56:21
4. Ermil Vokuev 01:56:22
5. Alexander Grebenko 01:56:48
6. Emil Persson 01:57:46
7. Herman Paus 01:57:46
8. Morten Eide Pedersen 01:58:49
9. Runar Skaug Mathisen 01:58:49
10. Tord Asle Gjerdalen 01:58:51
11. Sergey Ardashev 01:58:55
12. Torgeir Sulen Hovland 01:59:19
13. Amund Riege 01:59:20
14. Didrik Toenseth 01:59:22
15. Thomas Bing 01:59:26
16. Vetle Thyli 02:00:09
17. Stian Berg 02:00:09
18. Torleif Syrstad 02:00:10
19. Stian Hoelgaard 02:00:21
20. Jiří Pliska 02:00:21
21. Chris Andre Jespersen 02:00:25
22. Max Novak 02:01:03
23. Stanislav Řezáč 02:01:28
24. Marcus Johansson 02:01:29
25. Joar Andreas Thele 02:01:30
26. Jan Šrail 02:03:00
27. Eddie Edstroem 02:03:03
28. Klas Nilsson 02:03:35
29. Dmitriy Bagrashov 02:03:35
30. Axel Jutterstroem 02:03:36
31. Lorenzo Busin 02:03:36
32. Patrick Fossum Kristoffersen 02:04:39
33. Simen Engebretsen Nordli 02:05:19
34. Fabián Štoček 02:05:19
35. Václav Sedláček 02:06:10
36. Isac Holmstrom 02:06:24
37. Francesco Ferrari 02:06:25
38. Josua Struebel 02:06:25
39. Ole Eirik Fuglehaug Ekrem 02:06:53
40. Thomas Gifstad 02:07:38
41. Silvert Halfdan Bergan 02:07:38
42. Petter Soleng Skinstad 02:08:27
43. Lars Soerensen 02:08:29
44. Gabriel Strid 02:09:09
45. Mart Kevin Polluste 02:09:14
46. Christian Lorenzi 02:09:23
47. Baard Eskil Bjoerndalen 02:09:39
48. Adam Matouš 02:10:08
49. Stefano Mich 02:10:11
50. Henning Lie 02:10:40
51. Richard Leupold 02:10:41
52. Thomas Edvard Just 02:10:41
53. Sigurd Sollien Hulbak 02:10:42
54. Riccardo Mich 02:12:36
55. Philipp Unger 02:13:40
56. Aasmund Heir 02:14:24
57. Michal Sedláček 02:14:25
58. Michal Vank 02:14:31
59. Tomáš Kalivoda 02:14:46
60. Pavel Janeček 02:15:01
61. Johannes Kuchl 02:16:52
62. Milan Kohout 02:16:55
63. Patrick Ottilinger 02:17:16
64. Benjamin Selter 02:17:47
65. Florian Goebel 02:18:18
66. Thomas Oedegaarden 02:19:20
67. Robin Frost 02:20:01
68. Michal Francke 02:20:44
69. Martin Fuksa 02:21:00
70. Jiří Kafka 02:21:18
71. Jaroslav Ehl 02:22:04
72. Dmitrii Zhukov 02:23:40
73. Lukáš Papula 02:23:45
74. Jens Essbach 02:25:00
75. Tobias Dargatz 02:25:21
76. František Molva 02:25:42
77. Geir Strandbakke 02:25:42
78. Sven Struck 02:26:11
79. František Landa 02:26:11
80. Martin Pávek 02:26:30
81. Sten Waehrisch 02:26:35
82. Zdeněk Melša 02:27:10
83. Moritz Koch 02:27:14
84. Simen Wahlstrom 02:27:33
85. Petr Marhoun 02:27:42
86. Jeroným Kamenický 02:27:42
87. Martin Sajdl 02:28:48
88. Adam Kaňka 02:29:39
89. Karel Znojemský 02:29:39
90. Jan Ferdinand Polášek 02:29:43
91. Erlend Haugstad 02:30:10
92. Philipp Koch 02:30:29
93. Peter Zetterstrom 02:30:30
94. Michal Táborský 02:31:03
95. Petr Fuksa 02:32:12
96. Martin Valigura 02:32:45
97. Jan Vacek 02:32:47
98. František Kocourek 02:32:56
99. Jan Paulů 02:33:01
100. Tomáš Harašta 02:33:08

Výsledky Ženy

PosNameTime
1. Ida Dahl 02:12:25
2. Britta Johansson Norgren 02:13:43
3. Thea Krokan Murud 02:14:02
4. Astrid Oeyre Slind 02:14:10
5. Emilie Fleten 02:15:22
6. Anikken Gjerde Alnaes 02:16:32
7. Lina Korsgren 02:17:16
8. Evelina Settlin 02:19:29
9. Heli Heiskanen 02:20:35
10. Kateřina Smutná 02:21:26
11. Sandra Schützová 02:22:09
12. Linn Soemskar 02:22:30
13. Ida Palmberg 02:22:45
14. Sofia Lindberg 02:23:59
15. Sofie Elebro 02:24:15
16. Olga Tsareva 02:24:19
17. Karolína Grohová 02:24:52
18. Eva Vrabcová-Nývltová 02:26:17
19. Dina Nekrasova 02:27:49
20. Tereza Hujerová 02:28:42
21. Ingvild Bratlie 02:29:36
22. Julia Angelsioeoe 02:29:38
23. Helena Karásková - Erbenová 02:30:09
24. Nadine Herrmann 02:30:59
25. Frida Erkers 02:31:52
26. Tereza Tůmová 02:32:10
27. Chiara Caminada 02:32:41
28. Malin Boerjesjoe 02:34:37
29. Ingrid Hannestad 02:38:02
30. Laura Stichling 02:40:08
31. Maria Novak 02:45:03
32. Anna Marie Hejná 02:55:09
33. Kamila Bořutová 02:56:42
34. Meg Lane 02:57:14
35. Michaela Maděrová 03:03:03
36. Eva Marková 03:03:22
37. Jadwiga Grynkiewicz 03:06:47
38. Vendula Křoustková 03:08:51
39. Maja Eriksson 03:09:14
40. Klára Masnicová 03:13:11
41. Heidi Suchánková 03:18:42
42. Kirsti Midttomme 03:19:02
43. Eliška Kubínová 03:19:06
44. Ivana Pižlová 03:21:16
45. Hilde Fjellheim 03:24:24
46. Vendula Ryšavá 03:26:02
47. Alrun Flechsig 03:26:26
48. Susann Baier 03:26:46
49. Marketa Zemkova 03:28:13
50. Anna Žabová 03:28:29
51. Eliška Hájková 03:29:08
52. Veronika Cempírková 03:29:57
53. Sophie Dedekam Kryvi 03:30:22
54. Stefanie Randig 03:31:53
55. Anna Trnka 03:32:31
56. Anežka Melounová 03:33:25
57. Hana Hajtmarová 03:34:29
58. Jaroslava Dobiášová 03:37:34
59. Veronika Šoulová 03:38:01
60. Tosca De Wit 03:38:39
61. Ivana Rubášová 03:40:09
62. Anna Šuštar 03:41:02
63. Šárka Nollová 03:41:28
64. Birgit Korvald 03:42:22
65. Markéta Chýňavová 03:43:07
66. Laila Walter 03:43:25
67. Karolina Bejvlová 03:43:31
68. Janeli Jallai 03:47:19
69. Karina Hoření 03:47:40
70. Lucie Štembergová 03:48:01
71. Kateřina Mandulová 03:48:19
72. Astrid Kitzbichler 03:48:49
73. Ema Šťastná 03:49:23
74. Magda Dudová 03:49:49
75. Lucie Žabová 03:50:59
76. Martina Jirásková 03:52:25
77. Iveta Tužilová 03:53:00
78. Alena Skořepová 03:53:24
79. Martina Setunská 03:53:49
80. Marta Kačenová 03:54:17
81. Romy Rehschuh 03:55:45
82. Jana Řeháková 03:56:06
83. Lenka Rucková 03:56:35
84. Katharina Baumgartel 03:56:49
85. Tereza Řezníčková 03:57:37
86. Alena Motyčková 03:57:39
87. Karla Mališová 03:57:40
88. Vaclava Kmentova 03:57:43
89. Jitka Šindelářová 03:58:02
90. Martina Doupovcova 03:58:10
91. Ewa Hofman 03:59:11
92. Laďka Neuhauserová 03:59:16
93. Petra Krejsová 03:59:17
94. Markéta Lederová 03:59:27
95. Angelika Šimlová 03:59:52
96. Jiřina Pintová 04:00:03
97. Michaela Petruš 04:00:09
98. Monika Žandová 04:00:13
99. Jitka Akrmanová 04:01:09
100. Blanka Adámková 04:01:29

Všechny výsledky a fotografie z Cez Jizerská

Pin It

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden
 

Weitere interessante Themen

 
 

Trainingspläne Laufen und Marathon

Lebenslanger Zugriff auf rund 60 Lauf-Trainingspläne - für Anfänger und Erfahrene!

Vorteile HDsports Bestzeit Club

 

More sports

 
Bestzeit-Club
 
Blogheim.at Logo