Výsledky LIVE a oficiálne poradie z Bratislava Marathon.

Výsledkové listiny od CSOB Bratislava Marathon na 03/04/2022. Na tejto stránke nájdete aj rebríčky z predchádzajúcich rokov (2021).

Výsledky Bratislava Marathon 2022

Výsledky Muži - Top 100

RankNameClubTime
1 Ivaniuta Taras Reštartnisa.Sk 02:27:03
2 Svajda Gabriel Dôverun 02:38:20
3 Šulja Michal Lesky\'S Runners 02:40:31
4 Grün Vojtěch Salomon-Suunto 02:42:51
5 Skokan Dominik Inov8 02:46:07
6 Matis Dávid 4Runners 02:46:53
7 Drga Adam Finančné Centrum A.S. 02:46:58
8 Antończak Damian Krasnystaw Biega 02:47:15
9 Žajdlík Robert Slovnaft 02:48:27
10 Kamendy Marián Bk Spartak Medzev 02:48:36
11 Vidlička Marek Šk Atléti Banská Štiavnica 02:49:11
12 Puškár Michal Bernohy.Sk 02:49:50
13 Šubert Róbert 02:50:48
14 Max Lukas Team2012.At 02:51:20
15 Drotován Juraj 02:51:54
16 Berta Gabor Dvtk 02:53:18
17 Forgáč Matúš Dubnica Nad Váhom 02:53:40
18 Neal Tobias Dsg Wien 02:54:02
19 Berencsi Miklos 02:54:09
20 Kuchárek Marcel Bernohy.Sk 02:54:45
21 Šavol Matej 02:54:53
22 Halaj Dušan Kpš Nereus Žilina 02:55:31
23 Srnánek Rastislav Šk Triatlon Pezinok 02:55:32
24 Tisseau Yorik N.A 02:56:15
25 Hudec Štefan Stavex Top Sro 02:56:37
26 Balog Ondrej 02:57:25
27 D’Eramo Antonio 02:57:41
28 Ďurta Tomáš Tri 02:58:07
29 Dvorský Peter Ultramotivation 02:59:00
30 Stora Peter 02:59:21
31 Staruch Andrej 02:59:24
32 Szabo Michal Galanta 02:59:27
33 Antończak Marek Krasnystaw Biega 02:59:31
34 Budaj Robert Ttdk 02:59:39
35 Nádeníček David Kesbuk 02:59:51
36 Hricko Jozef 03:00:02
37 Plevák Milan Bk Lysá Pod Makytou 03:00:16
38 Páleník Andrej Umimbehat.Cz 03:00:16
39 Pazdera Miroslav Zapro Team 03:01:32
40 Jaroš Tomáš Café Racers 03:02:00
41 Devecka Adrian Michalovce 03:02:56
42 Hořínek Martin Sk Oceláci Ostrava 03:03:30
43 Götz Bohdan Najmenšie Karpaty 03:03:58
44 Jiříček Michal 03:04:01
45 Gutrai Kristian Esztergomi Futóművek 03:04:24
46 Gajdár Peter 03:04:26
47 Gargalovič Ján Čergovrun 03:04:27
48 Dóka Peter Bernohy.Sk 03:04:35
49 Šajbidor Matúš Obec Šoporňa 03:05:01
50 Kello Tomáš Titans 03:05:22
51 Liška Aleš Universal Usu Team 03:06:12
52 Lešták Peter James Bratislava 03:06:37
53 Gmasz Peter Hoadläufer Frauenkirchen 03:06:38
54 Kubiš Jakub 03:07:33
55 Vinjar Tomáš Peace&Love4Run 03:07:49
56 Orevac Ľuboš Proefekt 03:08:59
57 Miklošovič Daniel Šúrovce 03:09:14
58 Pekár Lukas Čergovrun 03:09:21
59 Kolář Jiří Hammer Ocr Team 03:09:35
60 Kubík Michal Kphc Turčianske Teplice 03:09:41
61 Krč Tomáš Zažiť 03:10:07
62 Barta Marek Bart.Sk 03:11:10
63 Ivančík Martin Dúbravský Pedál 03:11:21
64 Blach Ján The Minions 03:11:34
65 Pavlech Juraj Bernohy.Sk 03:11:40
66 Bár Lukáš Kongsberg Pcs Brno 03:12:01
67 Očenáš Daniel Šk Raja 03:12:20
68 Kovac Tibor Akzvp Lučatin 03:12:33
69 Gachulinec David Bratislava 03:12:52
70 Křížek Martin Tobi Team 03:12:56
71 Thomka Ľuboš Škp Martin 03:12:58
72 Kriváček Tomáš 03:13:07
73 Hrušovský Marek Plastic Omnium 03:13:07
74 Senoner Thomas Lg Decker Itter 03:13:54
75 Kolena Michal Kbl Škp Martin 03:14:02
76 Leszczynski Mateusz Swords Athletics 03:14:03
77 Hinšt Jakub 03:14:11
78 Duchoň Michal 03:14:13
79 Pavuk Marian Spider Team Levice 03:14:29
80 Rebhandl Kurt Sk Vöest 03:14:56
81 Kazda Petr 03:15:20
82 Adamovič Ján 03:15:21
83 Chalupa Martin Psg Mechanix 03:15:41
84 Kučera Martin Sk Fuga 03:15:44
85 Domonkos László Slovnaft 03:15:47
86 Lička Martin Ostrava 03:16:19
87 Lukesch Michael Ltc Seewinkel 03:16:23
88 Barinovas Saulius 03:16:41
89 Lackner Markus Hoadläufer Frauenkirchen 03:17:00
90 Reich Libor Mattoni Freerun Zlín 03:17:03
91 Marek Milan 03:17:39
92 Bennett Richard Run Buddy 03:17:47
93 Kubala Pavol 03:18:02
94 Hodossy Tamás Csallóközkürt 03:18:25
95 Sedláček Samuel 03:18:28
96 Ďuriga Stanislav 03:18:52
97 Holicza Dr. Peter Kancellária Se 03:19:43
98 Ochodničan Miroslav Bk Jg Zilina 03:19:51
99 Bíró Attila Dunaszerdahely 03:19:54
100 Panus Peter 03:20:08

Výsledky Ženy - Top 100

RankNameClubTime
1 Tarasova Yuliia 02:54:53
2 Čorbová Nikola Bmsc 02:56:45
3 Líšková Ivana Veredasport 02:56:49
4 Nováková Barbora Sokol Kunvald 02:59:09
5 Vitovičová Jarmila Čergovrun 02:59:22
6 Sebestian Sylvia 03:01:35
7 Zvonková Silvie Zvonek Sport 03:01:56
8 Kinga Zólyomi Csömör Sport 03:07:35
9 Szekeres Anna Pannonhalma 03:09:03
10 Kusendová Monika Atletika Nové Mesto 03:11:29
11 Kočí Halka 03:14:24
12 Vallová Michaela 03:19:02
13 Sasvariova Michaela Pohodová Streda 03:21:16
14 Simunková Jana Running Panda 03:22:22
15 Reine Evija 03:23:05
16 Karolyi Anett 03:23:26
17 Olsson Carolina 03:28:19
18 Bednáriková Dominika 03:29:13
19 Swedberg Elizabeth 03:29:36
20 Zych Katarzyna Bonnie & Clyde 03:32:09
21 Kamendy Zuzana Bk Spartak Medzev 03:33:43
22 Charvátová Lenka Bratislava Runners 03:34:24
23 Butoracová Ivana Mtc Vysna Sebastova 03:34:25
24 Stoličná Zuzana Ak Veterán Bratislava 03:36:03
25 Jurčiová Zuzana 03:38:21
26 Poliaková Gabriela 03:40:18
27 Besedičová Ivana Sheruns Bratislava 03:42:29
28 Grendová Andrea Revúca 03:43:51
29 Gajdošíková Anita Nzbk 03:45:44
30 Paleniková Zuzana Mpk Dolný Kubín 03:47:01
31 Karácsonyová Kristína 03:51:44
32 Kalkusová Marie 03:52:17
33 Pomajbova Maria 03:53:34
34 Horvat Mateja Lj Tekači 03:55:25
35 Heldesova Janka 03:57:42
36 Bothova Marta 03:57:52
37 Rimovská Mária 03:58:05
38 Mackova Martina 03:58:13
39 Günther Anneli Sweden Runners 03:58:30
40 Filinová Michaela Žilina 03:59:27
41 Bebjáková Kristína 04:00:43
42 Kalina Anikó 04:03:37
43 Orihelová Andrea Obs Drahovce 04:04:56
44 Zahradníková Eva Stg Prievidza 04:07:58
45 Savarová Lenka Ruín Runners 04:08:13
46 Ivančáková Mária 04:09:29
47 Dančišinová Lucia Čergovrun/Sutt 04:09:37
48 Veghova Emilia Želiezovce 04:10:03
49 Kočíšková Monika To Run Stará Turá 04:11:54
50 Masaryková Silvia 04:12:26
51 Orzechowska Julia 04:12:59
52 Nachtneblová Kristina 04:14:06
53 Milota Sandra 04:15:13
54 Mozoláková Zuzana Bežecký Klub Rtvs 04:15:18
55 Kukulova Romana Račianske Rýchle Šípy 04:16:27
56 Němcová Soňa Šneci V Běhu 04:16:51
57 Krajňáková Katarína Maras Team 04:21:44
58 Mikulová Barbora 04:27:04
59 Cempírková Veronika 04:27:43
60 Gorčíková Natálie 04:27:43
61 Bulubas Milecova Miroslava 04:28:22
62 Benčíková Natália 04:28:46
63 Bachmayerová Petra 04:31:18
64 Chochlíková Laslopová Zuzana 04:33:19
65 Švara Miriam Lj Tekači 04:36:35
66 Hollá Kristína 04:38:03
67 Beňaková Dominika 04:42:21
68 Dr. Sóki Krisztina 04:42:56
69 Hupkova Katarina Ck Svaty Jur 04:44:31
70 Seidlova Eva Ak Tlmače 04:46:18
71 Zemanová Martina 12 Z Ivanky 04:46:20
72 Kováčová Simona 04:49:00
73 Nešporová Nadežda 04:53:42
74 Hoellerer Dominika 04:57:36

Kompletný zoznam výsledkov od Bratislava Marathon


Výsledky z minulých rokov:

Výsledky Bratislava Marathon 2021

Výsledky Muži - Top 100

RankNameClubTime
1 Ilavský Miroslav Jogging Klub Dubnica N/V 02:34:19
2 Frelich Martin Sokol České Budějovice 02:42:12
3 Srnánek Rastislav Šk Triatlon Pezinok 02:48:05
4 Darmovzal Jan 02:51:09
5 Puškár Michal Bernohy.Sk 02:52:56
6 Hatala Martin Moji Ľudia Černová 02:53:19
7 Meleg Martin Ovsiste 02:54:25
8 Kábela Jan Sp Malenovice 02:55:53
9 Jurčík Jozef Atletika Šk Skalica 02:56:06
10 Ďurta Tomáš Tri 02:59:27
11 Šrámek Vladimír Ďurikam Running Team 03:02:24
12 Užák Matúš Spiš Market Spišská Nová Ves 03:02:58
13 Oravec Ľuboš Proefekt 03:08:32
14 Šavol Matej 03:11:52
15 Liška Aleš 03:12:31
16 Přikryl David Stg Prostějov 03:13:13
17 Balog Ondrej 03:13:23
18 Kuchárek Marcel Bernohy.Sk 03:13:56
19 Repa Matúš Tempest 03:15:02
20 Timár Tibor Proefekt 03:15:50
21 Kralik Marek Billa 03:16:19
22 Miklošovič Daniel Šúrovce 03:16:49
23 Drozd Roman 03:17:19
24 Jankovič Adrián West End Bratislava 03:17:37
25 Fillo Ivan Olypijský Klub Topoľčany 03:17:54
26 Kubiš Jakub 03:18:06
27 Štora Peter Reding S. R. O. 03:18:35
28 Menis Miloš 03:19:44
29 Freymann Konrad 03:20:17
30 Mecele Branislav 03:20:58
31 Havlík Tomáš 03:22:21
32 Mihálek Michal 03:22:51
33 Semsej Matej Www.Runeller.Sk 03:23:00
34 Pavlacký Jaroslav 03:23:41
35 Ďuriga Stanislav 03:24:06
36 Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice 03:24:18
37 Selucký Jiří Kyjov 03:24:37
38 Kulich Michal Šognitra 03:24:53
39 Kubala Pavol Rača 03:24:57
40 Jonker Harry 03:25:01
41 Tokarewicz Damian Damian Tokarewicz 03:25:16
42 Gutrai Kristian Esztergomi Futóművek 03:26:20
43 Staroň Richard 03:26:45
44 Mráz René 03:28:00
45 Janžo Martin 03:28:16
46 Žiaran Ján Basf 03:28:58
47 Richter Andrej 03:29:39
48 Lapos Norbert Nzbk 03:29:56
49 Železov Konstantin Turiec.Run 03:30:01
50 Tran Tomas Ak Baník Prievidza 03:30:01
51 Orságh Ľubomír Akšk Umb Bb 03:30:02
52 Pilek Martin Ibm 03:30:26
53 Szabó Balázs Élményfutárok 03:30:33
54 Hrncir Lubos Bernohy.Sk 03:30:49
55 Gasparik Tomas Bezecky Klub Gabcikovo 03:31:29
56 Grom Marcel Ďurtus Tím 03:33:28
57 Šilhár Dárius Eset 03:34:38
58 Múnera-Chavarría Sergio 03:34:55
59 Kovář Michal 03:35:37
60 Jalc Miroslav 03:35:49
61 Marko Danny 03:36:06
62 Mečiar Viktor Titani Povazska Bystrica 03:36:08
63 Kolář Jiří Stg Česká 03:36:20
64 Jankola Ján Mk Tvrdošín 03:36:32
65 Pavlech Juraj Bernohy.Sk 03:37:42
66 Hodossy Tamás Csallóközkürt 03:38:02
67 Scholtz Maroš Pretekarys 03:38:37
68 Kováč Marek W&F 03:38:38
69 Brnčal Miloš 03:38:48
70 Kunkel Sven 03:39:17
71 Dvorský Ondřej Mattoni Free Run Zlín 03:39:25
72 Mišík Igor 03:39:36
73 Žaloudek Martin 03:39:37
74 Jonáš Vít Čechovka Břeclav 03:39:58
75 Adamovič Ján 03:41:05
76 Pekár Martin Ak Baník Prievidza 03:41:06
77 Bár Lukáš Kongsberg Pcs Brno 03:41:29
78 Babulic Roman 03:41:34
79 Ikáš Martin 03:42:01
80 Findra Stanislav Jonckers 03:42:05
81 Derbli Fernando 03:42:08
82 Batko Marcin 03:42:39
83 Pivarči Miroslav 03:42:49
84 Seemann Slavomir 03:43:02
85 Svec Miroslav Avropa.Eu 03:43:03
86 Bodor Denis 03:43:03
87 Zaťkuliak Ivan 03:43:04
88 Kazda Petr 03:43:09
89 Madreiter Thomas 03:43:31
90 Zelenák Ivan Nitra 03:43:34
91 Sanitra Martin Kamzik.Com 03:44:14
92 Shalabi Akram 03:44:31
93 Verster Rigardt 03:44:33
94 Kovács Kornel 03:44:49
95 Schiewe Andrzej 03:44:58
96 Berčák Eduard Vúb 03:45:30
97 Hozza Marek Mkšs-Ak Kysucké Nové Mesto 03:45:35
98 Poláček Marián Arganolej.Sk 03:45:36
99 Stolár Martin 03:45:46
100 Kämmerer Maik 03:45:47

Výsledky Ženy

RankNameClubTime
1 Nováková Barbora Sokol Kunvald 03:04:15
2 Kočí Halka 03:20:49
3 Hudeková Andrea Tj Tatran Krásno Nad Kysucou 03:27:30
4 Gulyás Krisztina Futóbarátok Egyesület Győr 03:35:37
5 Selucká Blanka Kyjov 03:39:53
6 Kamendy Zuzana Bk Spartak Medzev 03:43:03
7 Makuchova Adriana 03:47:49
8 Bebjáková Kristína 03:53:00
9 Jurčiová Zuzana 03:53:54
10 Mattošová Lucia Bratislava 03:53:56
11 Havierniková Zdenka Klub Nenapraviteľných Optimistov 03:54:28
12 Zaprazna Dominika 03:57:07
13 Babkova Karin 03:57:53
14 Karácsonyová Kristína 03:58:44
15 Káčerová Michaela 03:58:57
16 Gajdošíková Anita Nzbk 04:00:08
17 Jurdová Iveta Klub Nenapraviteľných Optimistov 04:04:57
18 Rybecká Silvia Pilates Expert 04:08:08
19 Puškárová Jana 04:10:00
20 Selecka Katarina 04:14:05
21 Čuga Eva Slobodné Kráľovstvo Velkolúcke 04:14:35
22 Filinová Michaela 04:15:03
23 Sojáková Mária 04:15:19
24 Bothová Marta 04:16:17
25 Komárková Zlatuše Sk Čnb 04:17:24
26 Dvorská Lenka 04:18:26
27 Rimovská Mária 04:20:10
28 Hosmajová Jana 04:25:42
29 Jendrichovská Danka Tttrend 04:28:44
30 Franke Elke 04:29:22
31 Kukulova Romana Račianske Rýchle Šípy 04:31:52
32 Strakova Karolina 04:34:06
33 Mudrončeková Nevenka 04:34:57
34 Seidlová Eva Ak Tlmače 04:39:35
35 Igova Asya 04:41:48
36 Kočíšková Monika Torun Stará Turá 04:41:58
37 Strack Judith Marathon4You.De 04:44:47
38 Petakova Samanta Ig : Samanta.Runner 04:50:05
39 Gołofit Aneta 04:53:23
40 Moayedi Parvaneh 04:56:25
41 Lebitsch Herlinde 05:01:04
42 Csaplárová Judit 05:05:04

Všetky výsledky a fotografie z Bratislava Marathon

Blogheim.at Logo