De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Singelloop Utrecht 2023.
De uitslagenlijsten van Singelloop Utrecht (10 km, 5 km) op 01.10.2023. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019, 2022).
Uitslagen Singelloop Utrecht 2023
Resultaten Mannen 2023:
Pos. | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Edwin Sjerps | 00:30:24 | |
2 | Kalid Amin | 00:30:36 | |
3 | Abdirahman Mohamed | 00:31:23 | |
4 | Michiel Meulemans | Werkhoven | 00:31:38 |
5 | Jelle Bulens | Utrecht | 00:31:41 |
6 | Sibren Lochs | Reeuwijk | 00:31:44 |
7 | Sven Schoonebeek | 00:32:23 | |
8 | Philip Wong | Leiden | 00:32:32 |
9 | Thom Egberts | Utrecht | 00:32:50 |
10 | Niek Dekker | Woerden | 00:32:48 |
11 | Jarno Albers | Velden | 00:33:00 |
12 | Alex Da Conceicao Frederico | Utrecht | 00:33:11 |
13 | Nick Van Nieuwenhuizen | Apeldoorn | 00:33:20 |
14 | Bart Zomer | Utrecht | 00:33:21 |
15 | Jesse Holten | Steyl | 00:33:24 |
16 | Leon Graumans | Utrecht | 00:33:23 |
17 | Antonio Pires | Amsterdam | 00:33:27 |
18 | Mick Van Der Velden | Alkmaar | 00:33:29 |
19 | Jeroen Bakker | Utrecht | 00:33:32 |
20 | Jeroen Velders | Tiel | 00:33:17 |
21 | Robert Hogerwerf | Bunnik | 00:33:54 |
22 | Lars Nelen | Utrecht | 00:34:05 |
23 | Max Hutjens | Venlo | 00:34:10 |
24 | Silvan Buis | Utrecht | 00:34:10 |
25 | Davy Provo | Utrecht | 00:34:17 |
26 | Erik Kallenberg | Eemnes | 00:34:01 |
27 | Tim Niklas Schwippel | Utrecht | 00:34:11 |
28 | Huub Van Den Brink | Zeist | 00:34:30 |
29 | Bastiaan Van Graafeiland | Berkel en Rodenrijs | 00:34:34 |
30 | Jelte Ter Braake | Amersfoort | 00:34:37 |
31 | Lodewijk Van Leerdam | Utrecht | 00:34:47 |
32 | Marco Ramaekers | Utrecht | 00:34:50 |
33 | Joao Joao Seixas | Leiden | 00:35:00 |
34 | Kai Mos | Utrecht | 00:35:03 |
35 | Maarten Van Doornik | Amsterdam | 00:34:50 |
36 | Daan Dekker | Utrecht | 00:35:19 |
37 | Nial Van Der Steeg | Zeist | 00:35:20 |
38 | Luc Henderik | Stuttgart | 00:35:30 |
39 | Daan Pistorius | Bennekom | 00:35:08 |
40 | Maarten Boots | Breukelen | 00:35:24 |
41 | Steven Cardy | Haarlem | 00:35:32 |
42 | Elwin Den Breejen | Utrecht | 00:35:42 |
43 | Bas Jongejan | Utrecht | 00:35:37 |
44 | Biniam Berhe Haile | Utrecht | 00:35:26 |
45 | Tim Molenaar | Maarssen | 00:35:38 |
46 | Roy Van Den Broek | Amsterdam | 00:35:18 |
47 | Kasper Mittelmeijer | Amsterdam | 00:35:19 |
48 | Faas Van Der Ven | Soesterberg | 00:35:28 |
49 | Jasper Koopmans | Utrecht | 00:35:45 |
50 | Dennis 'T Hoen | Apeldoorn | 00:35:51 |
51 | Rick Calame | Rotterdam | 00:36:01 |
52 | Robin Van Der Pols | De Meern | 00:36:01 |
53 | Arjan Koorevaar | Nijkerk | 00:36:04 |
54 | Martijn Smits | Harderwijk | 00:35:55 |
55 | Bob Schoonbroodt | Hoef en Haag | 00:36:08 |
56 | Roel Van Der Weele | Vianen | 00:36:10 |
57 | Vincent Van Goethem | Utrecht | 00:36:02 |
58 | Joey Verheul | Utrecht | 00:36:14 |
59 | Paul Vd Voort Vd Kleij | De Meern | 00:36:16 |
60 | Pieter Geladé | Utrecht | 00:36:19 |
Resultaten Vrouwen 2023:
Pos. | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Femke Rosbergen | 00:36:21 | |
2 | Tess Boekema | Amsterdam | 00:36:31 |
3 | Eline Lam | Utrecht | 00:37:08 |
4 | Naomi Geleynse | 's-Gravenhage | 00:37:46 |
5 | Michelle Terwiel | Utrecht | 00:37:56 |
6 | Annet Verhoeff | Utrecht | 00:38:34 |
7 | Naomi Heidema | Dedemsvaart | 00:38:30 |
8 | Laura Baas | Utrecht | 00:40:11 |
9 | Mirthe Van Veen | Rotterdam | 00:40:15 |
10 | Steffie Broere | Utrecht | 00:40:32 |
11 | Maartje Dijkgraaf | De Bilt | 00:39:54 |
12 | Mariska Heeman | Utrecht | 00:41:06 |
13 | Karin Van Leeuwen | Maarssen | 00:40:14 |
14 | Lorraine De Bruin | Bilthoven | 00:39:51 |
15 | Odile Verzantvoort | Deventer | 00:41:31 |
16 | Sanne Gort | Utrecht | 00:42:12 |
17 | Martha Giebels | Utrecht | 00:42:09 |
18 | Pleun Klein | Utrecht | 00:42:21 |
19 | Pleun Klein | Utrecht | 00:41:41 |
20 | Hilde Koldeweij | Utrecht | 00:42:19 |
21 | Belle Van Meer | Utrecht | 00:42:59 |
22 | Moeneke Nijkamp | Utrecht | 00:43:01 |
23 | Sude Hoogenveen | Amsterdam | 00:42:28 |
24 | Jitske Van Der Woude | Amsterdam | 00:42:30 |
25 | Anne Van Wendel De Joode | Houten | 00:43:17 |
26 | Laura Molenaar | Maarssen | 00:43:22 |
27 | Marcela Rados | Utrecht | 00:43:52 |
28 | Ellen Braakhekke | Utrecht | 00:43:39 |
29 | Elise Klaassen | Utrecht | 00:43:47 |
30 | Sandy Staal | Utrecht | 00:44:28 |
31 | Karin Van Der Sangen | Oirschot | 00:41:58 |
32 | Susan Habib | Baarn | 00:44:25 |
33 | Noortje Van Leeuwen | Zeist | 00:45:12 |
34 | Joanne Hoornweg | Utrecht | 00:45:14 |
35 | Olivia Casbas | Wageningen | 00:44:12 |
36 | Tessa Mulder | Utrecht | 00:45:29 |
37 | Tara Duurland | Laren | 00:43:55 |
38 | Karin Proper | Soest | 00:45:50 |
39 | Irthe De Jong | Utrecht | 00:45:03 |
40 | Elise Nuhoff | Maarssen | 00:46:10 |
41 | Dorian Dennesen | Utrecht | 00:46:14 |
42 | Marit Overgoor | Utrecht | 00:46:14 |
43 | Bryanna Arnold | Houten | 00:45:38 |
44 | Joey Mantingh | Utrecht | 00:38:39 |
45 | Nicole De Jong | Utrecht | 00:46:48 |
46 | Ingeborg Van Der Waart | Bilthoven | 00:47:21 |
47 | Anouk Gijsen | Utrecht | 00:47:08 |
48 | Heleen Schoonenberg | Zeist | 00:42:21 |
49 | Miriam Salomons | Utrecht | 00:46:27 |
50 | Linda Bogerd | Zeist | 00:45:39 |
51 | Heleen Goeting | Huis ter Heide | 00:42:45 |
52 | Lotti Klasen | Lent | 00:44:55 |
53 | Nora Maartense | Amsterdam | 00:47:36 |
54 | Evi Dirks | Utrecht | 00:44:33 |
55 | Carla Mesman | Utrecht | 00:48:00 |
56 | Christine Van Der Beek | Utrecht | 00:44:00 |
57 | Rozemarijn Van Pagée | Utrecht | 00:46:59 |
58 | Kristel Jagtenberg | Utrecht | 00:47:25 |
59 | Imogen Blanch | Utrecht | 00:46:26 |
60 | Ping Yu | Houten | 00:48:43 |
Volledige uitslagenlijst van Singelloop Utrecht
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen Singelloop Utrecht 2022
Resultaten Mannen: Top 30 - 10 km
Pos. | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Edwin Sjerps | Nibbixwoud | 00:30:00 |
2 | Remyo Tielsema | 00:30:06 | |
3 | Dieter Kersten | 00:30:11 | |
4 | Martin Zajíc | Brno | 00:30:16 |
5 | Tom Hoogeboom | 00:30:19 | |
6 | Andreas Keil-Forneck | Bonn | 00:30:23 |
7 | Thomas Cremers | Elst | 00:31:04 |
8 | Sven Schoonebeek | Castricum | 00:31:05 |
9 | Luc Essink | Almere | 00:31:15 |
10 | Dirk van Sijpveld | Veenendaal | 00:31:24 |
11 | Timo Küpper | Bonn | 00:31:27 |
12 | Mohamed Jeylani | Utrecht | 00:31:33 |
13 | Adam Szymanik | Chotěbuz | 00:31:40 |
14 | Sibren Lochs | Utrecht | 00:31:54 |
15 | Michiel Kallenberg | Bennekom | 00:31:55 |
16 | Rens Smeets | Nijmegen | 00:32:31 |
17 | David Trampert | Amsterdam | 00:32:41 |
18 | Ingmar Kloek | Amsterdam | 00:32:48 |
19 | Leon Graumans | Utrecht | 00:32:51 |
20 | Thom Egberts | Utrecht | 00:33:07 |
21 | Sven Polak | Amsterdam | 00:33:20 |
22 | Johan van der Dennen | Eindhoven | 00:33:25 |
23 | Lars Nelen | Utrecht | 00:33:41 |
24 | Mirko Hartgerink | Utrecht | 00:33:40 |
25 | Wouter Hoefsloot | Nijmegen | 00:33:48 |
26 | Simon Den Braber | Woerden | 00:33:59 |
27 | Luca Ferroglio | Leerdam | 00:34:04 |
28 | Daniel Danielecki | Amsterdam | 00:34:05 |
29 | Teije van Prooije | Nijmegen | 00:34:08 |
30 | Daan Kuppens | Amsterdam | 00:34:10 |
Resultaten Vrouwen: Top 30 - 10 km
Pos. | Name | City | Time |
---|---|---|---|
1 | Eline Dalemans | 00:33:50 | |
2 | Steffie Broere | Capelle aan den IJssel | 00:36:14 |
3 | Imme Lammertink | Nijmegen | 00:37:02 |
4 | Vera Toet | Velp | 00:37:49 |
5 | Jeanique de Graaf | Bunschoten Spakenburg | 00:38:58 |
6 | Anne Geijtenbeek | Odijk | 00:39:10 |
7 | Marjolein Heijne | Utrecht | 00:38:58 |
8 | Tessa Mulder | Utrecht | 00:39:18 |
9 | Babet Haring | Nijmegen | 00:39:42 |
10 | Eva Janssen | Hilversum | 00:40:04 |
11 | Iris Voerman | Utrecht | 00:40:34 |
12 | Annet Verhoeff | Utrecht | 00:39:55 |
13 | Tara Muijlwijk | Amsterdam | 00:40:49 |
14 | Lizzy Steller | Utrecht | 00:40:47 |
15 | Annemarie Noordam | Naaldwijk | 00:41:22 |
16 | Gabrielle Vermeulen | Houten | 00:39:52 |
17 | Lisa Stolp | Rotterdam | 00:41:42 |
18 | Esther Vinke | Nieuwegein | 00:41:35 |
19 | Belle van Meer | Utrecht | 00:41:32 |
20 | Merel Goedkoop | Utrecht | 00:42:30 |
21 | Linda Koper | Poeldijk | 00:42:51 |
22 | Arianne Graafland | Utrecht | 00:43:29 |
23 | Emma Kampman- Rutting | De Bilt | 00:43:25 |
24 | Emma Paternotte | Utrecht | 00:42:51 |
25 | Hanka De Bruin | Utrecht | 00:42:39 |
26 | Marlein Parlevliet | Utrecht | 00:42:14 |
27 | Michelle Oud | Utrecht | 00:43:25 |
28 | Ellen Braakhekke | Utrecht | 00:43:40 |
29 | Gelieke Steeghs | Ede | 00:43:20 |
30 | Lotte de Jong | Zaandam | 00:43:29 |
Uitslagen Singelloop Utrecht 2019
Resultaten Mannen: Top 60 - 10 km
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Abraham Cheroben | 00:28:17 | |
2 | Kelvin Kiptum | 00:28:17 | |
3 | Mathew Job Chekwurui | 00:28:18 | |
4 | Noah Schutte | 00:29:37 | |
5 | Evans Mayaka | 00:29:40 | |
6 | Joeri Wolf | 00:30:30 | |
7 | Filmon Tesfu | Sportvereniging Sportlust | 00:30:33 |
8 | Kalid Amin | 00:30:48 | |
9 | Gianluca Assorgia | Athletische Vereeniging "1923" | 00:30:50 |
10 | Remyo Tielsema | Phanos | 00:30:54 |
11 | Sven Schoonebeek | 00:30:56 | |
12 | Gevin Kerich | 00:31:02 | |
13 | Richard Douma | 00:31:06 | |
14 | Floris Willeboordse | González Running Team | 00:31:08 |
15 | Luuk Metselaar | Hellas Utrecht | 00:31:23 |
16 | Rick Hartogs | Drunense Atletiek Klub | 00:31:27 |
17 | Rik Goethals | 00:31:44 | |
18 | Pim Lambregts | 00:31:59 | |
19 | Simon Denissel | 00:32:05 | |
20 | Paul Geertsma | Atletiek Vereniging Lionitas | 00:32:19 |
21 | Jurre van Rooden | Phanos | 00:32:33 |
22 | Ad Sluijter | Loopgroep Aart Stigter | 00:32:34 |
23 | Khalid Mokhtari | Loopfirma | 00:32:43 |
24 | Taco Schaaf | BB lopers | 00:33:35 |
25 | David Bouman | Pro Patria Alo Combinatie | 00:33:39 |
26 | Christiaan Bosselaar | 00:33:52 | |
27 | Damien Clement | 00:33:56 | |
28 | Luca Ferroglio | Eindhoven Atletiek | 00:33:59 |
29 | Jan Bouwknegt | HAC '63 | 00:34:02 |
30 | Leonard Tersteeg | Atletiek Vereniging Phoenix | 00:34:04 |
31 | Alex Kling | Nederlandse Triathlon Bond | 00:34:26 |
32 | Willard Bredewold | BB lopers | 00:34:33 |
33 | Yamine Fetnaci | 00:34:39 | |
34 | Boudewijn Happé | Atletiek Vereniging Atverni | 00:34:39 |
35 | Joris van der Voort | Loopgroep Aart Stigter | 00:34:53 |
36 | Robert Bijl | Hardloopvereniging Dolichos | 00:34:55 |
37 | Jasper Stein | U-Track | 00:34:55 |
38 | Boudewijn Emo | Atletiek Vereniging Atverni | 00:34:58 |
39 | Mohamed Mohammadi | Amsterdamse Atl. Combinatie | 00:35:05 |
40 | Tim Janssen | Atletiek Vereniging Cifla | 00:35:16 |
41 | Mischa Stolker | 00:35:25 | |
42 | Remco Akse | BB lopers | 00:35:32 |
43 | Herman Leeman | Amsterdamse Atl. Combinatie | 00:35:34 |
44 | Anne Wiersma | CAV Climax | 00:35:34 |
45 | Imro van Soest | Hellas Utrecht | 00:35:40 |
46 | Rob Goutbeek | BB lopers | 00:35:43 |
47 | Marco Ramaekers | Atletiek Vereniging Phoenix | 00:35:47 |
48 | Lars Remijn | Athletische Vereeniging "1923" | 00:35:47 |
49 | Vincent Böhm | 00:35:13 | |
50 | Joao Seixas | Leiden Atletiek | 00:35:52 |
51 | Gideon Habtab | Hellas Utrecht | 00:35:53 |
52 | Paul Brundel | Atletiek en Trimver. Altis | 00:35:54 |
53 | Erik Slomp | BB lopers | 00:35:56 |
54 | Florus van Meijl | Loopgroep Aart Stigter | 00:35:58 |
55 | Thomas Luttikhold | U-Track | 00:35:57 |
56 | Joep Emmen | BB lopers | 00:36:33 |
57 | Alexey Peskov | Atletiek Vereniging Haarlem | 00:36:33 |
58 | Ramon Holtus | Phanos | 00:36:37 |
59 | Bram Cuijpers | Eindhoven Atletiek | 00:36:44 |
60 | Eric Korver | Hellas Utrecht | 00:36:42 |
Resultaten Vrouwen: Top 25
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Eva Cherono | 00:30:51 | |
2 | Caroline Chepkemoi | 00:32:33 | |
3 | Fanny Pruvost | 00:34:38 | |
4 | Kim Dillen | 00:34:36 | |
5 | Marijke de Visser | 00:35:01 | |
6 | Lysanne Wilkens | Atletiek Vereniging Phoenix | 00:35:34 |
7 | Hannah Oldroyd | Haag Atletiek | 00:35:53 |
8 | Yasmin Hillebrink | 00:37:08 | |
9 | Aurore Swidiurski | 00:37:47 | |
10 | Tess Boekema | BB lopers | 00:38:34 |
11 | Lieve Tollet | BB lopers | 00:39:13 |
12 | Dorotheé Thuillier | 00:39:25 | |
13 | Charlotte Marijn | Atletiek en Trimver. Altis | 00:39:36 |
14 | Jacoline van der Klip | Atletiek en Trimver. Altis | 00:39:59 |
15 | Kalleigh van den Hemel | Hellas Utrecht | 00:39:55 |
16 | Saskia Lensink | Haag Atletiek | 00:39:59 |
17 | Evelien Hupkens | Atletiek Vereniging Suomi | 00:40:09 |
18 | Trix Hakstege | Atletiek en Trimver. Altis | 00:40:44 |
19 | Loes Geijsen | Loopgroep Run-Inn Utrecht | 00:42:51 |
20 | Merel Willemsens | Atletiek Vereniging Phoenix | 00:43:18 |
21 | Karin van Gorp | Atletiek Vereniging Sparta | 00:44:13 |
22 | Nardie Mulder | BB lopers | 00:44:21 |
23 | Michelle Van Hooft | CAV Climax | 00:44:29 |
24 | Robi van Leersum | Rotterdam Atletiek | 00:44:41 |
25 | Ineke Krijt | Hellas Utrecht | 00:48:21 |
Alle resultaten en foto's van Singelloop Utrecht
Meer hardlopen in Nederland:
Kommentare zum Artikel
Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag