De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Rotterdam Marathon.

De uitslagenlijsten van Rotterdam Marathon op 10/04/2022. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2021).

Uitslagen Rotterdam Marathon 2022

Resultaten Mannen - Top 100

Pos.NameCityTime
1 Abdi Nageeye NED 02:04:56
2 Leul Gebreselassie ETH 02:04:56
3 Kiprop Reuben Kipyego KEN 02:05:12
4 Bashir Abdi BEL 02:05:23
5 Kenneth Kipkemoi KEN 02:06:22
6 Rodgers Ondati Gesabwa KEN 02:09:40
7 Abida Ezamzami 02:09:52
8 Philemon Kacheran 02:10:12
9 Bjorn Koreman 02:10:32
10 Weynay Ghebresilasie 02:12:17
11 Richard Douma 02:12:21
12 Ronald Schroer 02:14:25
13 Stephen Scullion 02:14:32
14 Rune Baekgaard 02:14:35
15 Kobe Primoz 02:15:37
16 Valentin Poncelet Sint-Pieters-Leeuw 02:15:46
17 Mitja Krevs 02:16:42
18 Manuel Sainjon La Buisse 02:17:46
19 Ruben Van Praet Ledeberg 02:18:13
20 Chris Balestrini London 02:18:15
21 Andreas Lommer Odense 02:18:24
22 Luis Carlos Rivero Guatemala 02:18:30
23 Phil Parrot Migas 02:18:39
24 Marco Turi Aix En Provence 02:18:44
25 Toby Menday Sebastopol 02:19:11
26 Martin Hoare Celbridge 02:20:31
27 Nick Van Der Poel Rotterdam 02:21:02
28 Marco Van Etten Rotterdam 02:21:09
29 Nick Bester London 02:21:11
30 Hans-Peter Innerhofer Neukirchen 02:21:24
31 Brad Kahlefeldt Wagga Wagga 02:21:27
32 Magnus Erstad Oslo 02:21:41
33 Duncan Perillat 02:21:45
34 Seth Demoor Lakewood 02:22:22
35 Corey Purcella Albuquerque 02:22:42
36 Ricard Pastó El Palau D'Anglesola 02:22:45
37 Luca Solone Noale 02:24:07
38 Jack Bromley Chester 02:24:21
39 Valentin Deschamps Angouleme 02:24:34
40 Nicolas Zalejski Valence 02:24:56
41 Kidane Keleta Gebremariam Hedel 02:24:58
42 Jason Simpson Boulder 02:25:03
43 Niels Peter Nielsen Viby J 02:25:28
44 Alioune Kasse Marseille 02:25:41
45 Jonathan Billaud 02:26:11
46 Conal Mccambridge Newtownabbey 02:26:17
47 Lars Cazander Utrecht 02:26:39
48 Giannis Zervakis Sitia 02:26:51
49 Davy Stieperaere Wevelgem 02:26:56
50 Wouter Jansen Elst 02:27:11
51 Dennis De Freytas Etten-Leur 02:27:16
52 Xavier Pottier Montpellier 02:27:25
53 Brian Conroy Clane 02:27:40
54 Ander Lo Barrio De Rioja Vitoria 02:27:48
55 Sjef Kimpe Eindhoven 02:27:49
56 Stephen Conroy Kildare 02:28:16
57 Luc Essink Almere 02:28:23
58 Julien Dethier Battice 02:28:26
59 Ruben Mureau Oosterhout 02:28:48
60 Christopher Loose Koksijde 02:28:49
61 Jeroen Kramer Zaandam 02:28:56
62 Simon Schäppi Zurich 02:28:57
63 Edwin Van De Merbel Rotterdam 02:29:05
64 Marc Lozano Marseille 02:29:07
65 Emiel Berghout Schiedam 02:29:12
66 Jordi Seco Torra Barcelona 02:29:21
67 Christophe Chabard Geneva 02:29:35
68 Adrien Noel Hannut 02:29:39
69 Thijs Schrama Rotterdam 02:29:41
70 Luuk Janssen Maastricht 02:29:42
71 Stef Verachten Retie 02:30:04
72 Ankur Tarneja Los Angeles 02:30:30
73 Guy Maas Maastricht 02:30:41
74 Martin Delguste Louvain-La-Neuve 02:30:41
75 Nixon Fernandes Poortugaal 02:30:43
76 Javier Garcia Mascarell Xativa 02:30:46
77 Noel Carroll Shercock County Cavan 02:30:50
78 Lampros Maltezos Athens 02:30:51
79 Liam Aldridge Stockton 02:30:59
80 Roy Werner Dordrecht 02:31:00
81 Andreas Dietrich Bad Woerishofen 02:31:06
82 Sebastien Hours Brignais 02:31:18
83 Arne Mulder Zwolle 02:31:29
84 Enzo Noel Braives 02:31:41
85 Florian Thorey Saint Orens De Gameville 02:31:42
86 Janiek Pomba Paramaribo 02:31:48
87 Mathieu Ormancey Paris 02:31:53
88 Anders Österlund Västerås 02:31:53
89 Linas Mikalainis Vilnius 02:32:29
90 Victor Borge Svendsen Halden 02:32:36
91 Georgy Dzhgarkava London 02:32:42
92 Frankie Verluyten Hoeselt 02:32:47
93 Arno Demeerlaere Vichte 02:32:47
94 Maikel Stolwijk Leiden 02:33:00
95 Taco Schaaf Zwolle 02:33:07
96 Jasper Wuyts Olen 02:33:23
97 Hein De Groot Geffen 02:33:27
98 Julien Lebrun Paris 02:33:33
99 Mark Te Brake Aalten 02:33:37
100 Marnix Langeveld Leusden 02:33:39

Resultaten Vrouwen - Top 100

Pos.NameCityTime
1 Haven Hailu ETH 02:22:01
2 Nienke Brinkman FRA 02:22:51
3 Zhanna Turi Mamazhanova KAZ 02:26:54
4 Munkhzaya Bayartsogt 02:29:25
5 Tristin Van Ord 02:29:32
6 Carolina Wikström 02:29:51
7 Alisa Vainio 02:29:56
8 Daisy Cherotich 02:30:42
9 Astrid Verhoeven Mollem 02:31:39
10 Whitney Macon 02:32:48
11 Argentina Valdepeñas Torreon 02:35:16
12 Anne Luijten 02:36:34
13 Beverly Ramos 02:36:56
14 Elisabetta Iavarone Zurich 02:38:44
15 Annemari Kiekara Koski Tl 02:39:46
16 Jacelyn Gruppen 02:41:02
17 Marina Wong Drummoyne 02:41:08
18 Egris Arias R Panama 02:43:56
19 Rose Chelimo 02:44:22
20 Saskia Weinans 02:45:28
21 Sanne Broeksma Rotterdam 02:46:56
22 Camilla Bønøgård Sarpsborg 02:47:58
23 Lotte De Hosson Groningen 02:48:32
24 Ana Maria Villegas Miami 02:49:04
25 Elsemieke Kin Rotterdam 02:49:13
26 Saskia Heijnen Leiderdorp 02:49:53
27 Victoria Warpy Leuven 02:50:04
28 Nicola Devine Wakefield 02:50:24
29 Isobel Oakes Ballinamore 02:50:51
30 Nienke Zoggel Berlicum 02:52:05
31 Pauline Van Donkelaar Rotterdam 02:54:47
32 Vanessa Hartman Brielle 02:55:41
33 Judith Janszen-Loekemeijer Dordrecht 02:56:20
34 Nella Oenema Rotterdam 02:56:46
35 Alyssa Hoffert Paris 02:57:15
36 Monique Verschuure Yerseke 02:57:32
37 Marie Navacchia Evigny 02:58:10
38 Saskia Kersbergen Dordrecht 02:59:07
39 Charlotte Marijn Houten 02:59:08
40 Morena Stevens Amsterdam 02:59:12
41 Erica Belandi Aalsmeer 02:59:43
42 Marleen Honkoop Sliedrecht 02:59:48
43 Krista Bruns Pijnacker 02:59:51
44 Kim Kessels Susteren 03:00:20
45 Marlou Propst Breda 03:02:09
46 Lisz Verbeeck Stekene 03:02:39
47 Kiki Pols Amsterdam 03:03:07
48 Stefanie D` Haen Hamme 03:03:25
49 Mélanie Chevé Issy-Les-Moulineaux 03:03:28
50 Frida Davalos México 03:03:31
51 Femke Boddeke-Vossepoel Utrecht 03:03:37
52 Eleni Ioannou Nicosia 03:03:38
53 Annemarie Kersbergen Dordrecht 03:04:16
54 Kelly Willis London 03:04:31
55 Juliet Hershey-Beatty Frankfurt 03:05:16
56 Jolita Martinoniene Vilnius 03:05:37
57 Kristy Timmers Amsterdam 03:05:40
58 Maria Noordam Rotterdam 03:05:57
59 Marloes Meinders Wijk Bij Duurstede 03:06:10
60 Lucia Bracco Utrecht 03:06:23
61 Isabel Cadogan Rotterdam 03:06:43
62 Caroline Willems Oosterbeek 03:07:23
63 Esther Hoezen Veenendaal 03:08:24
64 Marlies Vermeeren Mortsel 03:08:26
65 Wendy Verhulst Essen 03:08:37
66 Lucy Crane-Van Opstal Amersfoort 03:09:03
67 Loes Verstappen Tilburg 03:09:13
68 Rachel De Weerd Apeldoorn 03:09:56
69 Grace Kennedy -Clarke Dublin 03:09:58
70 Kirsten Van Den Berg-Los Zoetermeer 03:10:02
71 Els Buyl Asse 03:10:06
72 Marlies Overbeeke Ede 03:10:07
73 Nina De Winter Oude Niedorp 03:10:22
74 Marit Schwantje Utrecht 03:10:41
75 Larissa Schut Rotterdam 03:10:48
76 Justine Bosch Berlicum 03:10:55
77 Marieke Koene Arnhem 03:11:02
78 Tine Zweers Grootegast 03:11:08
79 Annet Verhoeff Utrecht 03:11:28
80 Linda Phelan Kildare 03:11:35
81 Francine Copy St Waast 03:11:55
82 Karen Townsend Hitchin 03:12:13
83 Fenna Heijnen Groningen 03:12:19
84 Corina Wisse Huijbergen 03:12:40
85 Chrystelle Boumkais Rouen 03:12:56
86 Merle De Zwart Rotterdam 03:13:01
87 Sinnead Oakes-Higgins Galway 03:13:07
88 Valerie Van Den Berghe Roeselare 03:13:38
89 Ana Lourido Évora 03:13:39
90 Lies Deruddere Wevelgem 03:14:04
91 Annick Notermans-Taselaar Moordrecht 03:14:19
92 Amel Arab Strasbourg 03:14:48
93 Danya Stumpel-Emmelot Hoorn 03:15:00
94 Danielle Van Eeuwijk Heemstede 03:15:44
95 Mieke Gobbens Berchem 03:16:20
96 Thu Hien Nguyen Arnhem 03:16:21
97 Marije Blankvoort Apeldoorn 03:16:35
98 Tara Muijlwijk Amsterdam 03:16:47
99 Tamara Bucher Kerns 03:16:53
100 Laurianne Willem Bezannes 03:16:56

Volledige uitslagenlijst van Rotterdam Marathon


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Rotterdam Marathon 2021

Resultaten Mannen - Top 100

Pos.NameCityTime
1 Abdi Bashir 02:03:36
2 Marius Kipserem 02:04:04
3 Dawit Wolde 02:04:27
4 Titus Kipruto 02:05:22
5 Emmanuel Saina 02:05:51
6 Kebede Wami Tulu 02:06:27
7 Limenih Getachew Yizengaw 02:08:56
8 Abdellah Taghrafet 02:09:40
9 Solomon Deksisa 02:10:32
10 John Langat 02:10:43
11 Johannes Motschmann 02:12:18
12 Worku Dires Chekol 02:13:13
13 Reece Edwards 02:13:23
14 Mumin Gala 02:16:09
15 Firew Bazie Tsega 02:16:30
16 Roy Hoornweg 02:16:38
17 Nic Ihlow 02:17:51
18 Frank Schauer 02:17:58
19 Jesper Lundberg Äppelbo 02:19:23
20 Jochen Uhrig Weinheim 02:20:34
21 Marco Van Etten Rotterdam 02:21:15
22 Gideon Kipketer 02:21:59
23 Edwin Melly 02:22:10
24 Tommi Hytönen Klaukkala 02:22:35
25 Nick Van Der Poel Berkel En Rodenrijs 02:22:46
26 Michiel Vink 02:23:55
27 Julien Dethier Battice 02:23:56
28 Tomas Debevere Brugge 02:23:59
29 Oscar Holmström Helsinki 02:23:59
30 Paul Graham Cardiff 02:24:58
31 Romain Meunier Boulogne-Billancourt 02:25:38
32 Dennis De Freytas Etten-Leur 02:25:39
33 Niels Baljet Rotterdam 02:25:49
34 Luc Schout Best 02:26:29
35 Thomas Villemin Heillecourt 02:26:50
36 Kobe Blondeel Gent 02:27:02
37 Olof Simann Malmö 02:27:09
38 Ricardo Sint Nicolaas Oude-Tonge 02:27:18
39 Ramdan Snoussi Deurne 02:27:21
40 Pascal Berset Farvagny 02:27:27
41 Bernd Van Snick Appelterre 02:27:47
42 T-Roy Brown Bern 02:28:01
43 Timo Van Beek Soest 02:28:06
44 Niels Esmeijer Soest 02:28:11
45 Pim Bijl Rotterdam 02:28:12
46 Roy Werner Dordrecht 02:28:24
47 Ivo Bijl Zwijndrecht 02:28:48
48 Frédéric Walczak Chaumont 02:29:59
49 Mikail Demirkazan Battice 02:30:27
50 Nixon Fernandes Poortugaal 02:31:13
51 Jardy Van Den Heuvel Waalwijk 02:31:48
52 Kidane Keleta Gebremariam Hedel 02:32:09
53 Mick Fogarty Athlone 02:32:12
54 Craig Cynkin Johannesburg 02:33:34
55 Jonathan Waatevik Porsgrunn 02:34:05
56 Danny Huibregtse Westkapelle 02:34:14
57 Thys De Jong Britsum 02:34:18
58 Charles Van Cauwenberghe Rotterdam 02:34:23
59 Kevin Brysbaert Westvleteren 02:34:46
60 Dauren Zhartybayev Almaty 02:34:50
61 Matteo Senesi Utrecht 02:34:53
62 Marc Cinjee 02:34:53
63 Maarten Hendriks 02:35:02
64 Arthur Camps Rotterdam 02:35:07
65 Robbie Van Der Hoek Rotterdam 02:35:16
66 Henrik Zeffer Stockholm 02:35:18
67 Markus Vall Stockholm 02:35:35
68 Gunter D'Hondt Ronse 02:35:36
69 Lennart Deroo Meise 02:35:42
70 Leslie Pangemanan Amsterdam 02:35:56
71 Kristof Lefebvre Deerlijk 02:36:10
72 Pieter Cappon Ulvenhout 02:36:15
73 Rene Kuijs Rotterdam 02:36:23
74 David Bouman Rotterdam 02:36:25
75 Rik Wolswinkel Woudenberg 02:36:30
76 Evert Luttun Zwevezele 02:36:30
77 Arno Demeerlaere Vichte 02:36:38
78 Gilles Honoré Kortrijk 02:36:42
79 Tom Roger Vege-Tangen Sandefjord 02:37:23
80 Tim Tesselaar Den Helder 02:37:23
81 Gerard De Lange Maassluis 02:37:35
82 Barthelemy Geldof Heverlee 02:37:42
83 Luis Martins Tondela 02:37:45
84 Georgy Dzhgarkava London 02:37:53
85 Romain Garreau Agen 02:38:05
86 Davy Stieperaere Wevelgem 02:38:06
87 Carlos Coysman Wevelgem 02:38:06
88 Floris Van De Putte Wichelen 02:38:14
89 Maarten De Maeyer Mechelen 02:38:28
90 Kamel Daouadji Longwy 02:38:28
91 Paul Buckley Ferbane 02:38:33
92 Kevin Sleegers Eindhoven 02:38:40
93 Dirk Goeyers Vilvoorde 02:38:41
94 Orion Osiris Devriendt Sint-Pieters-Woluwe 02:38:54
95 Mathias Ösmark Ixelles 02:39:02
96 Jean Baptiste Belhommet Saint-Menges 02:39:07
97 Jonas Bellekens Wiekevorst 02:39:10
98 Brecht Leersnijder Kortrijk 02:39:16
99 Wilfred Bruil Ede 02:39:16
100 Martijn Klaasse Gouda 02:39:16

Resultaten Vrouwen - Top 100

Pos.NameCityTime
1 Stella Barsosio 02:22:08
2 Nataliya Lehonkova 02:30:28
3 Bornes Kitur 02:30:41
4 Clara Evans 02:31:21
5 Tirza Van Der Wolf 02:34:52
6 Runa Skrove Falch 02:34:57
7 Emilie Jacquot-Claude Chaligny 02:39:56
8 Marijke Visser 02:40:47
9 Anne Årrestad Oslo 02:49:45
10 Marlene De Boer Amsterdam 02:50:27
11 Kerry Prise Aberdeen 02:51:12
12 Monica Haydock Hilversum 02:51:34
13 Yvonne Van Vlerken Markranstädt 02:54:14
14 Pauline Van Donkelaar Rotterdam 02:54:17
15 Sanne Broeksma Rotterdam 02:55:17
16 Sanne Mooldijk Rotterdam 02:55:48
17 Kim Schutters Diest 02:55:51
18 Nikita Van Lierop Rotterdam 02:57:15
19 Vanessa Hartman Brielle 02:58:25
20 Krista Bruns Pijnacker 03:03:48
21 Katrien Dickx Sint-Lievens-Houtem 03:04:32
22 Natalia Nylund Helsinki 03:04:35
23 Diana Golek Straelen 03:04:43
24 Saskia Kersbergen Dordrecht 03:05:02
25 Nicole Lönneker Wetzlar 03:05:50
26 Duan Li Utrecht 03:07:16
27 Caroline Willems Oosterbeek 03:07:17
28 Dianne Keur 'S-Gravenhage 03:07:43
29 Loes Rönne Antwerpen 03:07:44
30 Gabriela Egli St. Moritz 03:08:00
31 Joke Odeyn Bost 03:08:02
32 Anne Curley Dublin 03:08:37
33 Marit Schwantje Utrecht 03:09:26
34 Sofie Fierens Aarschot 03:09:39
35 Yvette Voermans Amsterdam 03:09:54
36 Femke Meurs Eersel 03:10:11
37 Janneke De Bruijn Apeldoorn 03:10:28
38 Sandra Swennen Tongeren 03:10:32
39 Jasmin Sulerz Berlin 03:10:35
40 Maria Isabel Sixto Tato Basauri 03:10:36
41 Tinne Sprangers Hoogstraten 03:11:03
42 Nella Oenema Rotterdam 03:11:40
43 Anne-Floor Van Tilburg Amsterdam 03:13:06
44 Thu Hien Nguyen Arnhem 03:13:06
45 Simone Van Meer Amsterdam 03:13:28
46 Hinke Schokker Eastermar 03:13:42
47 Anne Zijderveld Nieuw-Heeten 03:13:44
48 Susanne Van Den Broek Breda 03:14:18
49 Maria Noordam Rotterdam 03:14:24
50 Renate Van Leuken - Van Oort Apeldoorn 03:14:32
51 Annemarie Kersbergen Dordrecht 03:15:31
52 Katia Ganda Zaandam 03:15:37
53 Lisa Verhamme Oostende 03:16:20
54 Astrid Vois Merzenich 03:16:33
55 Stephanie Johanns Rotselaar 03:16:37
56 Justine Bosch 03:16:53
57 Marlous De Leeuw Rhoon 03:17:24
58 Elly Kerstens Turnhout 03:17:47
59 Leonie Meijer Roden 03:17:52
60 Sigrid Martin Rotterdam 03:18:25
61 Nay Seddik Dordrecht 03:18:25
62 Esther Veldhuizen Nijmegen 03:18:35
63 Katherine De Kruiff Amersfoort 03:18:38
64 Cornelia Ulmer Steffisburg 03:19:01
65 Esther Albers Berghem 03:19:32
66 Gemeente Rotterdam Krimpen Aan De Lek 03:19:33
67 Mandy Goedhart Spijkenisse 03:19:36
68 Romy Schuttevaer Rotterdam 03:19:42
69 Jeske Van De Sandt De Meern 03:20:00
70 Emmanuelle Grillon Saint Laurent Des Bois 03:20:15
71 Saskia Vercammen Sint Niklaas 03:20:50
72 Lotte Soeters Raamsdonksveer 03:21:06
73 Marjan Oostinga Amsterdam 03:21:13
74 Evi Van Hoecke Melle 03:21:21
75 Justine Demeure Sint-Truiden 03:21:33
76 Tinka Vinks 'S-Hertogenbosch 03:21:39
77 Marine Gibard Talence 03:21:46
78 Paulina Twornicki Zoetermeer 03:21:54
79 Carly Smit Rotterdam 03:21:55
80 Debbie Ammerlaan Amersfoort 03:22:00
81 Laura Batterink Westerbork 03:22:04
82 Melina Tapia Brugge 03:22:05
83 Serena Van Ramele Woerden 03:22:09
84 Jeanette Tas Maastricht 03:22:10
85 Miranda Frizzelle London 03:22:34
86 Valérie Biemond Capelle Aan Den Ijssel 03:22:58
87 Marlie Van Der Hooft Leidschendam 03:23:02
88 Annick Notermans-Taselaar Moordrecht 03:23:03
89 Natasha Blom Hilversum 03:23:18
90 Anke Van Mil Vlaardingen 03:23:25
91 Annette Van Kuijk Vught 03:23:59
92 Aurillac Boury Sint-Denijs-Westrem 03:24:09
93 Sophie Wooldrik Rotterdam 03:24:20
94 Renate Van Huffel Sint Jansteen 03:24:34
95 Judith Gijsbers Weert 03:24:38
96 Christien Van De Kerk Capelle Aan Den Ijssel 03:25:01
97 Brigitte Van Buuren Pijnacker 03:25:37
98 Leona Salman 'S-Gravenhage 03:25:46
99 Vilma Grigaite 'S-Gravenhage 03:26:03
100 Raphaëlle Corremans Wilrijk 03:26:08

Alle resultaten en foto's van Rotterdam Marathon

Blogheim.at Logo