LIVE-tulemused ja ametlikud edetabelid Tallinna Maraton.

Tulemuste nimekirjad alates Tallinna Maraton kohta 08.09.2024. Sellel leheküljel leiate ka eelmiste aastate (2021, 2022, 2023) edetabelid.

Tulemused Tallinna Maratoni 2024

Tulemused Mehed 2024:

Saabub varsti online...

Tulemused Naised 2024:

Ilmub varsti veebis...

Täielik tulemuste nimekiri alates Tallinna Maraton


Eelmiste aastate tulemused:

Tulemused Tallinna Maratoni 2023

Tulemused Mehed 2023:

PosNameCityTime
1 Sammy Kigen Kenya 02:11:42
2 Thomas Kibet Kenya 02:12:06
3 Joseph Munywoki Kenya 02:12:15
4 Gilbert Kibet Kenya 02:13:48
5 Yuki Kawauchi Jaapan 02:14:07
6 Leonid Latsepov Harju maakond 02:14:23
7 Wisley Kimeli Kenya 02:14:33
8 Roman Fosti Harju maakond 02:22:16
9 Aki Nummela Vantaa 02:25:48
10 Frode Stenberg Norra 02:27:43
11 Sondre Fylling Norra 02:35:39
12 Carl Riisgaard Taani 02:35:59
13 Janar Juhkov Harju maakond 02:36:05
14 Matti Jonkka Finland 02:36:41
15 Revo Lumpre Tartu maakond 02:37:29
16 Floris Van Drunen Holland 02:37:32
17 Ketil Stene Norra 02:39:38
18 Eric Storvall Finland 02:40:32
19 Olari Orm Tartu maakond 02:42:21
20 Pekka Kulpakko Finland 02:43:05
21 Argo Jõesoo Harju maakond 02:43:17
22 Brede Olsen Norra 02:43:31
23 Kristjan Melikov Harju maakond 02:44:06
24 Vinko Jost Slowenien (SI) 02:44:23
25 Mark Van Den Bosch Olsen Taani 02:44:39
26 Petteri Kuorikoski Soome 02:44:41
27 Valerii Svechikhin Noord-Holland 02:45:17
28 Kristofer Erik Kamberg Harju maakond 02:45:38
29 Aaro Tiiksaar Harju maakond 02:46:47
30 Przemyslaw Tokarek Poland 02:47:03
31 Andrei Škubel Harju maakond 02:47:12
32 David Rördam Söndergard Taani 02:47:23
33 Martin Tarkpea Harju maakond 02:47:34
34 Pavel Nekrasov Harju maakond 02:47:46
35 Kristjan Vares Harju maakond 02:48:24
36 Alekss Janis Razinskis Riga 02:49:21
37 Steven Rehelem Harju maakond 02:49:46
38 Karel Tammjärv Tartu maakond 02:49:52
39 Jani Ylisaukko-Oja Finland 02:50:17
40 Jesper Greve Taani 02:50:22
41 Simon Bloss Rootsi 02:51:17
42 Raul Ruubel Harju maakond 02:52:06
43 Markus Välimäki Soome 02:52:24
44 Peter Sandström Rootsi 02:52:33
45 Indrek Ilumäe Harju maakond 02:53:02
46 Madis Pärn Ida-Viru maakond 02:53:19
47 Silver Nuga Rapla maakond 02:53:19
48 Andres Hellerma Harju maakond 02:53:26
49 Hasso Paap Tartu maakond 02:53:40
50 Erkki Hummal Harju maakond 02:53:44
51 Lauri Luik Harju maakond 02:54:22
52 Karel Meriste Harju maakond 02:54:32
53 Janno Roosimets Harju maakond 02:55:13
54 Joel Puulmann Harju maakond 02:55:21
55 Donatas Kojala Vilnius 02:55:30
56 Ales Debeljak Podbrezje 02:55:31
57 Alari Lumberg Pärnu maakond 02:55:45
58 Rainer Treilmann Harju maakond 02:56:00
59 Margo Mäits Harju maakond 02:56:07
60 Jaakko Järvi Finland 02:56:33
61 Rait Mänd Pärnu maakond 02:56:48
62 David Z Zhou London 02:56:49
63 Janne Männikkö Rauma 02:56:56
64 Allan Jaakson Pärnu maakond 02:57:16
65 David Ho Cambridgeshire 02:57:26
66 Marek Enok Harju maakond 02:57:41
67 Ignas Montvydas Vilniaus 02:57:50
68 Tarmo Kaisla Harju maakond 02:57:57
69 Kimmo Kerman Finland 02:58:00
70 Oleg Ignatjev Harju maakond 02:58:07
71 Andreas Veerpalu Harju maakond 02:58:27
72 Claus Bäk Andres Taani 02:58:29
73 Marco Vogel Switzerland 02:58:44
74 Anton Damlin FINLAND 02:58:48
75 Kaarel Kuurmaa Harju maakond 02:58:59
76 Jani Saarinen Finland 02:59:38
77 Artjom Fjodorov Ida-Viru maakond 02:59:47
78 Marijus Sandaras Lithuania 02:59:57
79 Alvar Viikmäe Harju maakond 03:00:15
80 Allan-Peeter Jaaska Harju maakond 03:00:36
81 Jean-Pierre Steiner Switzerland 03:00:38
82 Timo Kokkonen Soome 03:01:03
83 Janar Säkk Harju maakond 03:01:03
84 Randel Mets Hiiu maakond 03:01:19
85 Kristo Reinsalu Harju maakond 03:01:38
86 Tarvo Treier Harju maakond 03:02:21
87 Mario Maddison Pärnu maakond 03:02:21
88 Rainer Nagel Harju maakond 03:03:35
89 Ari Mäkiranta Soome 03:03:42
90 Riho Kirsipuu Harju maakond 03:03:54
91 Raido Mitt Harju maakond 03:03:54
92 James Eckloff Glamorgan 03:04:09
93 Charles Grange London 03:04:10
94 Normunds Laucis Latvia 03:04:12
95 Henri Hokkonen Tartu maakond 03:04:21
96 Tommi Pekkanen Kirkkonummi 03:04:26
97 Oleksii Mishchenko Harju maakond 03:04:30
98 Anton Tuziuk Harju maakond 03:04:30
99 Lauri Pihlak Harju maakond 03:04:32
100 Vincent Hughes London 03:04:47

Tulemused Naised 2023:

PosNameCityTime
1 Dessi Ethlemahu Sintayehu Etioopia 02:34:04
2 Pauline Muthwa Thitu Kenya 02:37:17
3 Aynalem Teferi Etioopia 02:45:56
4 Kaisa Kukk Ida-Viru maakond 02:50:22
5 Melissah Gibson Austraalia 02:51:26
6 Pille Hinn Harju maakond 02:54:00
7 Maris Heinaru Harju maakond 02:58:20
8 Thea Haug Norra 02:58:51
9 Pauliina Seppänen Soome 02:59:12
10 Saara Ylisaukko-Oja Finland 03:02:08
11 Kertu Kula Harju maakond 03:02:29
12 Kaia Lepik Harju maakond 03:04:19
13 Vilde Moser Norra 03:06:41
14 Kairi Marlen Antoniak Harju maakond 03:09:39
15 Emilie Bäk Andres Taani 03:10:37
16 Katrine Bonne Wulf Taani 03:10:47
17 Kaari Kink Harju maakond 03:12:06
18 Hillevi Velba Harju maakond 03:12:48
19 Eva Sepping Harju maakond 03:13:30
20 Kadri Veske Harju maakond 03:13:54
21 Mari Boikov Harju maakond 03:14:15
22 Kristina Krista Ozolina Riga 03:14:44
23 Anni Kingsepp Hiiu maakond 03:14:50
24 Johanna Mõtsar Viljandi maakond 03:17:20
25 Lisa Skov Nielsen Taani 03:17:35
26 Chrisse Soome Harju maakond 03:17:45
27 Tiina Toivonen finland 03:17:47
28 Sofie Venborg Eriksen Taani 03:18:27
29 Merle Sagur Harju maakond 03:18:35
30 Louise Pernille Christensen Taani 03:19:17
31 Marge Türn Tartu maakond 03:19:19
32 June Nilsen Norra 03:19:28
33 Elin Forsell Västerbottens län 03:19:30
34 Charlotta Saulamaa Tampere 03:19:59
35 Kerttu Kaasik Harju maakond 03:20:34
36 Elina Suomela Turku 03:20:38
37 Mallory Beaudreau London 03:22:55
38 Jelena Kirillova Harju maakond 03:23:16
39 Jonna Elovaara Salo 03:23:44
40 Anna-Mari Knuuti Lempäälä 03:24:38
41 Marianne Mäkinen Tampere 03:25:38
42 Milka Koskipirtti Uusimaa 03:26:16
43 Elina Junnila Finland 03:26:24
44 Kerttu Nironen Soome 03:27:21
45 Krete Junson Tartu maakond 03:27:50
46 Maarika Vällik Tartu maakond 03:28:15
47 Polina Mattisen Harju maakond 03:28:37
48 Sarah Dooley Berkshire 03:28:44
49 Ege-Lii Luik Harju maakond 03:28:49
50 Maris Luhamäe Harju maakond 03:29:17
51 Heidi Johansen Denmark 03:29:21
52 Blanca Punt Võru maakond 03:29:51
53 Fabianne Pinheiro Lissabon 03:29:58
54 Kiira Meriläinen Uusimaa 03:31:51
55 Karmel Virkus Harju maakond 03:34:00
56 Lina Vickackiene Vilnius 03:35:07
57 Amina Phillips United Kingdom 03:35:25
58 Ketlin Maidla Tartu maakond 03:35:33
59 Anna-Liisa Stenvall Finland 03:35:52
60 Aila Arell Masku 03:36:02
61 Inga Brusova Valmieras novads 03:36:14
62 Iuliia Polevaia Mazowieckie 03:36:25
63 Heidrun Huld Finnsdottir Island 03:36:49
64 Gerli Linkgreim Harju maakond 03:37:08
65 Kätlin Aasmaa Tartu maakond 03:37:29
66 Kadri Koit Harju maakond 03:37:31
67 Marianne Koster Netherlands 03:37:52
68 Eira Torsteinsen Lommedalen 03:38:00
69 Kristiina Ott-Rätsepp Harju maakond 03:38:12
70 Kaisa Vallin Soome 03:38:41
71 Kaili Rätsep Tartu maakond 03:38:48
72 Johanna Mertanen Finland 03:39:10
73 Satu Stahlstedt Uusimaa 03:39:19
74 Siiri Leskov Harju maakond 03:39:22
75 Consuelo Laanemäe Räim Võru maakond 03:40:00
76 Annika Mertanen Kymenlaakso 03:40:44
77 Siiri Kaaver Tartu maakond 03:40:44
78 Liis Reimand Harju maakond 03:41:21
79 Sirje Kink Pärnu maakond 03:42:28
80 Jolanta Brigmane Läti 03:42:47
81 Jana Heikinen Ida-Viru maakond 03:43:21
82 Hanna Vahter Saare maakond 03:43:31
83 Krete Koovit Viljandi maakond 03:45:06
84 Kristi Siibak Harju maakond 03:46:20
85 Tatjana Pozarnik Radomlje 03:46:24
86 Katja Seljak Varga Slovenia 03:46:24
87 Mari Kareda Harju maakond 03:46:31
88 Marika Johanna Jylhä Harju maakond 03:47:07
89 Kätlin Maiste Pärnu maakond 03:47:21
90 Kertu Eensaar Harju maakond 03:47:28
91 Vanessa Pure Tartu maakond 03:48:00
92 Maret Müür Järva maakond 03:49:08
93 Henriika Rantala Finland 03:49:15
94 Sille Kaljurand Lääne-Viru maakond 03:50:40
95 Natalja Kobrisseva Harju maakond 03:50:54
96 Katarina Reimaa Harju maakond 03:51:31
97 Helina Pärn Harju maakond 03:51:44
98 Kleiri Vest Harju maakond 03:51:54
99 Ragne Larin Harju maakond 03:52:01
100 Jevgenija Bõstrova Harju maakond 03:52:31

Tulemused Tallinna Maraton 2022

Tulemused Mehed

PosNameNat.Time
1 Jonathan Yego Kiptoo KEN 02:12:44
2 Abiyot Guta Duguma ETH 02:18:32
3 Leonid Latsepov EST 02:18:50
4 Sage Pearce-Higgins GBR 02:30:24
5 Bert Tippi EST 02:32:10
6 Mario Mustasaar EST 02:32:23
7 Aleksandr Kulešov EST 02:32:51
8 Antti Hartikainen FIN 02:35:14
9 Janar Juhkov EST 02:36:52
10 Ülari Kais EST 02:37:09
11 Revo Lumpre EST 02:37:24
12 Matti Jonkka FIN 02:38:13
13 Kristjan Melikov EST 02:41:04
14 Vaidas Ramanauskas LTU 02:42:08
15 Ahti Nuga EST 02:42:29
16 Indrek Ilumäe EST 02:44:17
17 Enar Mustonen EST 02:44:33
18 Tiit Oinus EST 02:44:57
19 Janne Inkinen FIN 02:44:59
20 Ando Õitspuu EST 02:45:02
21 Rimo Timm EST 02:46:21
22 Sergei Rjabõškin EST 02:46:39
23 Kalev Ermits EST 02:46:50
24 Eero Heinmets EST 02:46:59
25 Andrei Škubel EST 02:47:25
26 Marek Enok EST 02:48:11
27 Ari Mattila FIN 02:48:18
28 Jürgen Soo EST 02:48:23
29 Tarvi Tameri EST 02:48:26
30 Kristofer Erik Kamberg EST 02:49:24
31 Floris Van Den Abbeele BEL 02:49:35
32 Slawomir Rusak POL 02:50:28
33 Adam Dennis SWE 02:51:35
34 Urmo Kallakas EST 02:51:57
35 Indrek Oll EST 02:52:18
36 Aaro Tiiksaar EST 02:52:52
37 Ronalds Vitols LAT 02:53:21
38 Lauri Räbin EST 02:53:35
39 Alvar Viikmäe EST 02:53:45
40 Pavel Nekrasov EST 02:54:13
41 Hektor Uustalo EST 02:54:18
42 Ülo Niinemets EST 02:54:31
43 Hannes Normak EST 02:55:46
44 Thibaut Guillier FRA 02:56:20
45 Valerii Svechikhin NED 02:56:20
46 Henri Manninen EST 02:57:28
47 Kamil Motyka POL 02:57:30
48 Ignas Dombrauskis LTU 02:57:59
49 Allan-Peeter Jaaska EST 02:58:01
50 Madis Pärn EST 02:58:09
51 Jani Saarinen FIN 02:58:09
52 Martin Andla EST 02:58:17
53 Wojciech Pietrzyk POL 02:58:27
54 Rait Mänd EST 02:58:38
55 Silver Nuga EST 02:59:00
56 Mart Vingissar EST 02:59:00
57 Oleg Ignatjev EST 02:59:02
58 Tarvo Treier EST 02:59:07
59 Vadim Gritšenko EST 02:59:12
60 Ott Alver EST 02:59:17
61 Kimmo Kerman FIN 02:59:19
62 Allan Jaakson EST 02:59:20
63 Margus Pirksaar EST 02:59:30
64 Kristaps Cehovics LAT 02:59:32
65 Randel Mets EST 02:59:34
66 Tomasz Orman POL 02:59:38
67 Juha Souko FIN 02:59:40
68 Christoffer Bjäreborn SWE 02:59:46
69 Asko Valdmann EST 03:00:24
70 Janos Barbi HUN 03:00:34
71 Tarmo Kaisla EST 03:01:14
72 Tauno Steinberg EST 03:01:24
73 Tanel Laumets EST 03:01:36
74 Tauno Hang EST 03:02:22
75 Kristo Leemets EST 03:02:39
76 Alari Lumberg EST 03:02:41
77 Jevgeni Bogatõrjov EST 03:03:19
78 Hannes Vilk EST 03:03:37
79 Raphael Clavier FRA 03:03:52
80 Jaanus Kuusk EST 03:04:03
81 Sergei Levotšski EST 03:04:26
82 Martin Sagaja EST 03:04:58
83 Tiit Palu EST 03:05:06
84 Antti Anttonen FIN 03:05:08
85 Margo Mäits EST 03:05:26
86 Piotr Maj POL 03:05:51
87 Margus Tinno EST 03:06:05
88 Martin Tamm EST 03:06:15
89 Gunnar Kingo EST 03:06:25
90 Jürgen Veber EST 03:06:44
91 Rait Mererand EST 03:07:11
92 Valentino Munno ITA 03:07:26
93 Lauri Valdmaa EST 03:07:39
94 Aleksander Toots EST 03:07:50
95 Maido Mäoma EST 03:07:54
96 Meelis Kadaja EST 03:07:58
97 Ersto Põlluaas EST 03:08:01
98 Linas Labžentis LTU 03:08:25
99 Oleksii Mishchenko UKR 03:08:43
100 Anti Toplaan EST 03:08:46

Tulemused Naised

PosNameNat.Time
1 Pauline Mutwa Thitu KEN 02:31:29
2 Naomi Jepkosgei Maiyo KEN 02:32:35
3 Kadiliis Kuiv EST 02:47:41
4 Inga Cimarmanaite LTU 02:53:29
5 Mulu Seboka Seyfu ETH 02:53:58
6 Mari Boikov EST 02:56:30
7 Jana Treier EST 02:59:07
8 Mirjam Vint EST 03:01:03
9 Kertu Kula EST 03:02:59
10 Lilian Jõesaar EST 03:05:58
11 Elina Junnila FIN 03:08:30
12 Kristiina Nurk EST 03:09:18
13 Anni Kingsepp EST 03:09:46
14 Karolina Wasniewska POL 03:11:02
15 Helen Liis EST 03:11:16
16 Anette Kasemets EST 03:17:52
17 Katsiaryna Kolasava SWE 03:21:50
18 Kati Välimets EST 03:22:15
19 Jonna Elovaara FIN 03:22:58
20 Tiina Toivonen FIN 03:23:53
21 Maret Volens EST 03:23:56
22 Jelena Kirillova EST 03:24:35
23 Janika Jürgenson EST 03:26:32
24 Eva Sepping EST 03:27:17
25 Kätlin Aasmaa EST 03:28:42
26 Mirell Krain EST 03:29:01
27 Lagle Vetemäe EST 03:29:29
28 Charlotta Saulamaa FIN 03:29:59
29 Piret Tikva EST 03:30:50
30 Kristel Sillaots EST 03:31:10
31 Anna-Sofia Lahti FIN 03:32:36
32 Rebecca Glover GBR 03:33:36
33 Aila Arell FIN 03:33:50
34 Merike Muru EST 03:34:14
35 Liis Reimand EST 03:34:24
36 Rita Alas-Järv EST 03:35:48
37 Sirje Kink EST 03:35:53
38 Natalija Klazer NOR 03:36:22
39 Riina Rahuoja EST 03:36:37
40 Beate Norheim NOR 03:37:07
41 Olga Andrejeva EST 03:37:31
42 Kadri Raudvere EST 03:37:36
43 Elizabeth Swedberg LUX 03:38:17
44 Merike Annuk EST 03:39:04
45 Maret Ülenõmm EST 03:39:13
46 Jelena Melnikova EST 03:39:52
47 Annmari Eespäev EST 03:40:14
48 Maret Müür EST 03:40:43
49 Sille Kraam EST 03:41:39
50 Kristi Siibak EST 03:43:11
51 Annely Ahtma EST 03:43:31
52 Sirli Steinberg EST 03:44:04
53 Kerttu Kaasik EST 03:44:14
54 Niina Saaranen FIN 03:44:23
55 Annely Saar EST 03:44:49
56 Siiri Kaaver EST 03:45:43
57 Elisa Kotamäki FIN 03:45:45
58 Kaisa Vainikka FIN 03:46:04
59 Kathrine Libergren DEN 03:47:39
60 Ines Martinez Saludes ESP 03:48:50
61 Liina Jõeleht EST 03:49:20
62 Jaana Urm EST 03:49:31
63 Sonia Connor GBR 03:49:49
64 Saila Männikkö FIN 03:51:31
65 Elizabete Cebura LAT 03:51:53
66 Linda Sassian EST 03:53:32
67 Siiri Pilt EST 03:54:02
68 Birgit Kasela EST 03:54:32
69 Vlada Buharova LAT 03:54:50
70 Carolin Järv EST 03:55:15
71 Caroline Carlson FIN 03:55:21
72 Hanna Seisto FIN 03:57:05
73 Kati Haromo FIN 03:57:13
74 Heret Priimägi EST 03:57:13
75 Evelin Tähtväli EST 03:57:53
76 Saara Aho FIN 03:58:01
77 Riina Helenius FIN 03:58:06
78 Nina Johtimo FIN 03:58:13
79 Jevgenija Bõstrova EST 03:58:17
80 Kaivi Kukk EST 03:58:24
81 Jenni Vannottu FIN 03:58:30
82 Polina Varšavskaja EST 03:58:32
83 Karoliina Hätälä FIN 03:58:51
84 Kelin Reivart EST 03:58:58
85 Annakaisa Heikinheimo FIN 03:58:58
86 Anna Hillgren FIN 03:58:58
87 Kairi Ustav EST 03:59:07
88 Heidi Kontto FIN 03:59:09
89 Laura Komp EST 03:59:11
90 Ulvi Lond EST 03:59:11
91 Agne Laansalu EST 03:59:16
92 Anneli Jõeloo EST 03:59:20
93 Gemma Duggleby GBR 03:59:21
94 Perit Post EST 03:59:33
95 Paulina Osiejewska POL 03:59:37
96 Maris Luhamäe EST 03:59:43
97 Sarmite Jermolova LAT 03:59:53
98 Lina Abromaityte-Smaize LTU 04:00:01
99 Elina Rant EST 04:00:24
100 Liina Kesamaa EST 04:04:33

Tulemused Tallinna Maraton 2021

Tulemused Mehed: Top 100

PlaceNameRiikTulemus
1 Mukunga Ibrahim KEN 02:30:43
2 Aristov Dmitri EST 02:30:55
3 Kulešov Aleksandr EST 02:34:39
4 Õitspuu Ando EST 02:35:35
5 Jirgensons Raitis LAT 02:38:05
6 Melikov Kristjan EST 02:40:50
7 Rjabõškin Sergei EST 02:41:17
8 Tameri Tarvi EST 02:41:28
9 Tiiksaar Aaro EST 02:41:34
10 Lumpre Revo EST 02:41:57
11 Juhkov Janar EST 02:44:18
12 Ridamäe Alar EST 02:44:46
13 Tarkpea Martin EST 02:46:24
14 Tomp Ahti EST 02:46:51
15 Vares Kristjan EST 02:47:17
16 Hellerma Andres EST 02:47:29
17 Heinmets Eero EST 02:48:49
18 Nuga Ahti EST 02:50:32
19 Luts Martin EST 02:50:46
20 Jafner Johan SWE 02:51:49
21 Hummal Erkki EST 02:52:42
22 Ilumäe Indrek EST 02:53:12
23 Rehelem Steven EST 02:53:23
24 Maddison Mario EST 02:54:06
25 Skubel Andrei EST 02:54:55
26 Gross Jaanus EST 02:54:59
27 Pallo Rait EST 02:55:43
28 Jaaska Allan-Peeter EST 02:55:53
29 Enok Marek EST 02:56:09
30 Oll Indrek EST 02:56:15
31 Edur Jarl EST 02:56:17
32 Rillo Ilmar EST 02:56:34
33 Haigonen Aleksei EST 02:56:40
34 Pahlman Martti FIN 02:56:52
35 Kegis Gunars LAT 02:56:57
36 Kais Ülari EST 02:57:20
37 Viikmae Alvar EST 02:57:33
38 Vafin Renat EST 02:57:40
39 Kuusk Jaanus EST 02:58:11
40 Mustonen Enar EST 02:59:09
41 Nekrasov Pavel RUS 02:59:12
42 Toots Aleksander EST 02:59:21
43 Oinus Tiit EST 02:59:47
44 Treier Tarvo EST 02:59:54
45 Miyashita Hirokazu FIN 03:00:05
46 Viinamäe Arnold EST 03:00:09
47 Teral Kermo EST 03:00:30
48 Rähn Alar EST 03:00:43
49 Mänd Rait EST 03:00:47
50 Kamberg Kristofer Erik EST 03:00:59
51 Palu Tiit EST 03:01:25
52 Sagaja Martin EST 03:01:43
53 Treilmann Rainer EST 03:02:23
54 Nuga Silver EST 03:02:35
55 Uustalo Hektor EST 03:03:41
56 Kiipsaar Raido EST 03:03:52
57 Kisseljov Aleksei EST 03:04:03
58 Tiidemann Mikk EST 03:04:52
59 Pärn Madis EST 03:05:28
60 Jaakson Allan EST 03:05:42
61 Sau Eiko EST 03:05:55
62 Loodsalu Lauri EST 03:06:37
63 Alver Ott EST 03:06:44
64 Suurküla Priit EST 03:06:48
65 Toplaan Anti EST 03:06:48
66 Varrand Martin EST 03:06:56
67 Põlluaas Ersto EST 03:06:58
68 Cabulis Peteris LAT 03:07:10
69 Mäe Roland EST 03:07:30
70 Pihlak Lauri EST 03:07:33
71 Kallas Uibo EST 03:07:36
72 Uustare Ain EST 03:07:54
73 Hogg Philip GBR 03:08:36
74 Köster Raul EST 03:08:47
75 Orte Juha FIN 03:09:19
76 Pihlak Sander EST 03:09:31
77 Maiste Margus EST 03:09:42
78 Muld Margus EST 03:10:27
79 Mets Randel EST 03:10:33
80 Kallas Priit EST 03:10:47
81 Vähä-Vahe Pekka FIN 03:10:51
82 Steinberg Tauno EST 03:11:02
83 Part Holger EST 03:12:18
84 Myllylä Pekka Olavi EST 03:12:23
85 Jõgi Martin EST 03:12:27
86 Snitsarenko Tarass EST 03:12:40
87 Tintera Jiri EST 03:13:02
88 Kadak Urmas EST 03:13:05
89 Melts Teedo EST 03:13:30
90 Maripuu Janek EST 03:13:33
91 Kuurmaa Kaarel EST 03:13:57
92 Rüütelmaa Andrus EST 03:14:32
93 Valgma Raini EST 03:14:43
94 Rohelpuu Enno EST 03:14:48
95 Yli-Marttila Juhani FIN 03:15:07
96 Trummal Jevgeni EST 03:15:08
97 Veber Jürgen EST 03:15:24
98 Mäe Tambet EST 03:15:40
99 Tikva Indrek EST 03:15:44
100 Vilk Hannes EST 03:15:46

Tulemused Naised: Top 100

PlaceNameRiikTulemus
1 Kukk Kaisa EST 02:44:46
2 Kuiv Kadiliis EST 02:48:52
3 Palm Anne-Ly EST 03:02:30
4 Heinaru Maris EST 03:03:05
5 Boikov Mari EST 03:03:52
6 Nurk Kristiina EST 03:04:35
7 Riipus Ingrid EST 03:20:33
8 Vaikla Maigi EST 03:21:13
9 Virve Mirja EST 03:21:57
10 Kingsepp Anni EST 03:24:15
11 Soome Chrisse EST 03:25:20
12 Järsk Reet EST 03:29:04
13 Leskov Siiri EST 03:29:31
14 Kirillova Jelena EST 03:29:39
15 Lehtpuu Katrin EST 03:31:09
16 Tammela Keith EST 03:31:44
17 Reimand Liis EST 03:31:57
18 Gonzalez Isabel Del Carmen CHI 03:37:19
19 Oll Berit EST 03:37:42
20 Annuk Merike EST 03:38:47
21 Sillaots Kristel EST 03:40:08
22 Adamson Anet EST 03:40:40
23 Luik Ege-Lii EST 03:41:36
24 Tikva Piret EST 03:42:04
25 Kottisse Epp EST 03:43:05
26 Mats Katriin EST 03:43:24
27 Gindhart Marina GER 03:45:01
28 Kaldma Liina EST 03:45:04
29 Edela Ketlin EST 03:47:03
30 Aron Sirli EST 03:48:04
31 Timmusk Kerda EST 03:48:18
32 Aasmaa Kätlin EST 03:48:38
33 Marshall Rebecca GBR 03:50:47
34 Tensing Karin EST 03:52:41
35 Lepmets Marju EST 03:53:16
36 Veidemann Helena EST 03:53:33
37 Kink Sirje EST 03:55:24
38 Feldman Katre EST 03:55:45
39 Asi Astrid EST 03:58:54
40 Kütt Viktoria EST 03:59:21
41 Kiisk Katrin EST 03:59:24
42 Mehine Sigrid EST 03:59:58
43 Rahumeel Maarika EST 03:59:58
44 Must Mari-Liis EST 04:01:53
45 Maasing Kaia EST 04:02:28
46 Linkgreim Gerli EST 04:03:37
47 Larm Liina EST 04:05:13
48 Pallas Maili EST 04:05:39
49 Raudsik Marilin EST 04:06:21
50 Lond Ulvi EST 04:07:32
51 Igova Asya BUL 04:08:12
52 Niinemägi Simone EST 04:09:25
53 Rull Kristiina EST 04:10:49
54 Sepa Hille EST 04:13:14
55 Vahtakand Grete EST 04:16:07
56 Granovskaja Oksana EST 04:17:45
57 Naumova Anna EST 04:17:49
58 Ustav Kairi EST 04:18:23
59 Šipunova Jelena EST 04:19:23
60 Startin Ruth GBR 04:21:33
61 Vainura Kristi EST 04:22:19
62 Evestus Airika EST 04:22:22
63 Sorokina Zaira EST 04:23:36
64 Lepiksaar Kertu EST 04:23:58
65 Nilson Ave EST 04:24:03
66 Kaivos Anne FIN 04:24:03
67 Pruuden Pille EST 04:24:25
68 Printsmann Piia Ereth EST 04:24:38
69 Printsmann Liisa Marie EST 04:24:38
70 Põder Marge EST 04:25:04
71 Karu Mariel EST 04:25:12
72 Roll Anne EST 04:25:41
73 Vainumaa Kaili EST 04:26:01
74 Soonvald Aet EST 04:27:17
75 Romanenko Sirle EST 04:27:56
76 Sion Saara EST 04:28:12
77 Sahar-Lambinen Karin EST 04:28:51
78 Kindlam Jaanika EST 04:28:55
79 Hartikainen Pauliina FIN 04:29:14
80 Käosaar Sandra EST 04:29:14
81 Kasepalu Reet EST 04:31:55
82 Zvingevica Kalnina Kristine LAT 04:33:15
83 Leppik Kertu EST 04:34:56
84 Haas Alina EST 04:35:17
85 Boileau Patricia FRA 04:36:16
86 Raudsepp Marta EST 04:36:43
87 Jantunen Terhi FIN 04:36:48
88 Õispuu Astrit EST 04:36:57
89 Kaisel Liispet EST 04:37:50
90 Radik Kärt EST 04:37:54
91 Järvepere-Luik Helis EST 04:37:59
92 Käo Reena EST 04:38:20
93 Langi Kristine EST 04:38:36
94 Haav Kerli EST 04:39:36
95 Uutar Maianžely EST 04:39:59
96 Ööpik Ainika EST 04:40:34
97 Trääder Ruth EST 04:43:11
98 Luhaäär Reet EST 04:43:12
99 De Langen Jente EST 04:43:16
100 Lusti Kriss-Mariin EST 04:43:56

Kõik tulemused ja fotod alates Tallinna Maraton

Rohkem jooksmine Eestis:

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo