Wyniki i oficjalne rankingi z Marathon Warszawski.

Listy wyników od Maraton Warszawski na September 29, 2024. Na tej stronie można również znaleźć rankingi z poprzednich lat (2021, 2022, 2023).

Wyniki Marathon Warszawski 2024

Wyniki Mężczyźni 2024:

Wyniki będą dostępne online za kilka sekund. Prosimy o odświeżenie strony.

Wyniki Kobiety 2024:

Wkrótce w Internecie...

Pełna lista wyników od Marathon Warszawski


Wyniki z lat ubiegłych:

Wyniki Marathon Warszawski 2023

PosNazwiskoTeamPłećCzas
1 Szemerei Levente HUN M 02:15:29
2 Mevsha Mykola UKR M 02:16:36
3 Shafar Vitalyi UKR M 02:16:51
4 Olejarz Artur POL M 02:17:45
5 Nash Dan GBR M 02:19:16
6 Noel Enzo BEL M 02:19:56
7 Zaradzki Yohan BEL M 02:20:05
8 Keller David SUI M 02:21:27
9 Gemperli Elias SUI M 02:24:39
10 Jenkei Peter HUN M 02:26:30
11 Carey Andrew Cambuslang Harriers M 02:27:44
12 Poczwardowski Kamil Szczutowo Biega M 02:28:29
13 Kułak Piotr UKS Chempion Bełchatów M 02:29:36
13 Żuchowski Daniel PGE Energetic Running M 02:29:36
15 Łaguna Kacper POL M 02:31:04
16 Mackrell Peter Clayton-Le-Moors Harriers M 02:32:45
1 Jagielska Ewa POL K 02:34:41
17 Kopeć Wojciech Kopcioge Team M 02:34:41
18 Buckle Stephen GBR M 02:34:59
19 Pyrzak Paweł Bieganiepo40.pl M 02:36:40
2 Nyzhnyk Olga UKR K 02:37:07
3 Nemchenko Marina UKR K 02:38:12
20 Tymiński Paweł POL M 02:39:21
21 Borawski Paweł POL M 02:40:44
22 Smith Jonathan Ranelagh Harriers M 02:41:12
23 Rychliczek Cristian M 02:41:28
24 Zawadzki Wit MATNER RUNNING TEAM M 02:42:30
4 Vandenbussche Hanna K 02:42:32
25 Kolmajer Rafał TEAMOCHAL M 02:42:48
26 Farrow Adam M 02:43:07
27 Marysiak Adam 34 bkpnc M 02:43:24
28 Mazurek Paweł Sii Running Team M 02:43:25
5 Erdelyi Zsofia K 02:43:32
6 Coliva Benedetta K 02:43:59
29 Woth Michael adidas Runners Munich M 02:44:06
30 Grabowiec Arkadiusz Power Training M 02:44:17
32 Antropikas Robertas Love Streams Running M 02:44:20
31 Zawierucha Hubert Dream Team Wokół Łysej Góry M 02:44:21
33 Zych Mariusz Biegaj Pod Okiem Tenera M 02:44:21
34 Dol Eric M 02:45:43
35 Bal Jakub M 02:45:59
36 Mariański Piotr M 02:46:04
37 Kardas Arkadiusz TS AKS ChoRzów M 02:46:44
38 Gawlik Sławek DYNAFIT TEAM POLAND M 02:47:05
39 Kępka Adrian Darłowskie Charty M 02:47:13
40 Ślusarski Przemysław M 02:47:16
7 Wychowałek Martyna #PLANBIEGANIE K 02:47:26
41 Drob Marek Banda Grudnia M 02:47:40
42 Niedźwiadek Kamil Niedźwiadki Running Team M 02:47:47
43 Wojewoda Marcin Koło Biega M 02:47:49
44 Malinowski Piotr NatWest Running Team M 02:48:13
8 Clerc-Bekele Alemitu K 02:48:27
45 Trawiński Andrzej JTENDO M 02:48:29
46 Mlącki Alan Team Kopeć M 02:48:32
47 Rybczak Paweł ACCENTURE M 02:48:40
48 Turbak Paweł Turbak Running Team M 02:48:42
9 Konopko Joanna K 02:48:46
49 Winiarski Michał Kondycja Piaseczno M 02:48:57
50 Wu Chi Ming M 02:49:08
51 Wawrzynek Łukasz STELLANTIS ACTIVE TEAM M 02:49:17
52 Ratcliffe Jonathan Herne Hill Harriers M 02:49:21
53 Egierszdorff Filip The Stragglers M 02:49:24
54 Yi Li BURN M 02:49:32
55 Perrins Ian M 02:49:42
10 Meili Rahel K 02:49:43
56 Rojewski Paweł EVErRUN M 02:50:03
57 Kaliński Przemysław Biegaj z Ursusem M 02:50:16
58 Mroczek Marek M 02:50:39
59 Krzeszewski Rafał Biegaj Pod Okiem Trenera M 02:50:48
61 Sobczak Tomasz M 02:50:54
60 Ślęczka Damian Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa M 02:50:55
62 Dolby Shaun M 02:51:09
63 Kowalczyk Piotr KAZIKI M 02:51:15
64 Vahter Kait TREENING PARTNER M 02:51:53
65 Wójcik Krzysztof Klub Sportowy Atleta M 02:52:00
66 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M 02:52:10
68 Mcclung Joshua M 02:52:28
67 Leszczyński Mateusz M 02:52:30
69 Rudnikowski Maciej Darłowskie Charty / bieguzdrowiskowy.pl M 02:52:48
70 Jankowski Mateusz Godlewski Runners M 02:52:51
71 Łosak Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M 02:52:52
72 Olbrych Bartłomiej KS Ryglice Sekcja Biegowa M 02:53:02
73 Krzysztoń Mateusz Gloria Victis M 02:53:05
74 Grzeszkowiak Wojciech ROWERPLUS.PL M 02:53:09
75 Borysiuk Arkadiusz Elite Nieruchomości M 02:53:29
76 Dąbek Kamil Biegacze na haju/12tri.pl M 02:53:38
78 Lewdorowicz Wojciech Sam Sobie Klubem M 02:53:45
77 Łoboda Łukasz Centrum Edukacji i Sportu Ellida M 02:53:46
79 Węglarz Waldemar M 02:53:48
80 Florczak Adam M 02:54:02
81 Wiktorski Mieszko M 02:54:06
82 Król Dawid M 02:54:15
83 Przywara Piotr Mtu Aero Engines Polska M 02:54:35
84 Banevicius Martynas M 02:54:47
84 Kołakowski Marek M 02:54:47
84 Piasta Dariusz M 02:54:47
88 Breska Daniel M 02:54:52
89 Snaith Rob East Hull Harriers M 02:54:54
87 Szarłowicz Jakub EY Runners | ULKS Lipinki M 02:54:54
90 Tomkiewicz Paweł PODIUM M 02:55:08

Wyniki Marathon Warszawski 2022

Wyniki: Top 100

KNazwiskoMiejscowośćPłećCzas
1 Munywoki Joseph Ken M 02:10:07
2 Derese Danel Ashenik Eth M 02:12:18
3 Kiptoo Dickson Ken M 02:12:47
4 Grurara Muleta Neda Eth M 02:13:09
5 Muluneh Haimanot Mateb Eth M 02:14:07
6 Jimma Shambel Tufa Eth M 02:18:25
7 Kiptoo Frederick Kipkosgei Ken M 02:19:18
8 Nożyński Dariusz Warszawa M 02:27:08
9 Skibiński Mikołaj Poznań M 02:28:34
1 Abera Demissie Ayantu Eth K 02:28:35
10 Kułak Piotr Kraków M 02:31:12
2 Bernardelli Iwona Warszawa K 02:32:25
3 Jagielska Ewa Wyszków K 02:35:45
11 Machowski Paweł Warszawa M 02:36:48
12 Orłowski Andrzej Lublin M 02:36:52
13 Kopeć Wojciech Olsztynek M 02:37:01
14 Słupik Tomasz Warszawa M 02:37:04
15 Dutkiewicz Maciej Warszawa M 02:38:19
16 Kamieniarz Krystian Trzebinia M 02:38:53
4 Mazek Emilia Garwolin K 02:39:08
17 Gromek Radosław Warszawa M 02:39:11
18 Karaliou Kiryl Minsk M 02:39:21
19 Getek Marcin Ełk M 02:40:17
5 Adhana Tsehay Desalegn Eth K 02:41:23
20 Orm Olari Tartu M 02:43:07
21 Stanisławski Filip Polkowice M 02:43:11
22 Wysocki Michał Łódź M 02:44:17
23 Szkołuda Miłosz Koszalin M 02:44:21
24 Fjellestad Stian Oslo M 02:46:09
25 Wojewoda Marcin Koło M 02:46:47
26 Mirowski Jarosław Warszawa M 02:47:07
27 Głodek Marcin Stężyca M 02:47:29
28 Teliga Rafał Huta Nowa M 02:47:43
29 Mazurek Paweł Lublin M 02:47:44
30 Bąk Przemysław Szczaniec M 02:47:49
31 Moya Perez Pablo Zurich M 02:47:50
32 Bajurski Michał Teresin M 02:48:15
33 Machoń Marcin Kalety M 02:48:28
34 Skorupa Kamil Kornelin M 02:48:26
35 Carriere Bruno Montreal M 02:48:56
36 Ruymen Wouter Sint-Truiden M 02:48:53
37 Wasilewski Adam Dobre M 02:49:02
38 Vallejo Eduardo Kraków M 02:49:16
39 Kalasouski Yury Mohylew M 02:50:00
40 Ślusarczyk Adam Warszawa M 02:50:01
41 Bahuk Aliaksandr Brzest M 02:50:31
42 Wilk Tomasz Warszawa M 02:50:42
43 Niedźwiadek Kamil Warszawa M 02:51:07
44 Kluz Marcin Wrocław M 02:51:06
45 Dzięgielewski Rafał Wyszków M 02:51:11
46 Trojanowski Jacek Warszawa M 02:51:25
47 Rudnikowski Maciej Darłowo M 02:51:28
48 Wróbel Paweł Katowice M 02:51:26
49 Palt Tomasz Katowice M 02:51:54
50 Rybczak Paweł Warszawa M 02:52:33
51 Wójtowicz Paweł Lublin M 02:53:06
6 Lenjiso Demitu Hawas K 02:53:32
52 Walczak Paweł Koszalin M 02:53:43
53 Valentini Gian Giacomo London M 02:53:44
7 Levaniuk Hanna Brest K 02:54:00
54 Wawrzynek Łukasz Kręczki M 02:54:02
55 Noculak Adam Ostrzeszów M 02:54:10
56 Katolikau Raman Krakow M 02:54:16
58 Trawiński Andrzej Warszawa M 02:54:44
57 Tomczyk Piotr Warszawa M 02:54:45
59 Sokolowski Sebastian Athlone M 02:54:34
60 Maźniewski Grzegorz Środa Śląska M 02:54:54
61 Osiński Paweł Sochaczew M 02:54:58
62 Biegun Marcin Bielsko-Biala M 02:55:26
63 Żebrowski Juliusz Poznań M 02:55:25
64 Różański Krystian Ełk M 02:55:36
65 Turbak Paweł Sulęcin M 02:55:38
66 Bogdoł Marek Siemianowice Śląskie M 02:55:45
67 Tocha Andrzej Damaszka M 02:56:03
68 Podemski Wojciech Opalewo M 02:56:16
69 Bieniek Robert Bochnia M 02:56:17
70 Skraburski Tomasz Styrzyniec M 02:56:36
71 Ramirez Simon Salvador Mexico City M 02:56:37
72 Wojciechowicz Tomasz Gdańsk M 02:56:43
73 Żaba Michał Kraków M 02:56:57
76 Paris Nicola Krakow M 02:55:48
75 Polny Daniel Sanok M 02:57:01
74 Darul Damian Turek M 02:57:02
77 Almeida Ricardo Lisbon M 02:57:16
78 Gaj Grzegorz Białobrzegi M 02:57:21
79 Antończak Damian Żółkiewka M 02:57:23
80 Zbiniewicz Jan-Jakob Ängelholm M 02:57:25
81 Piasta Dariusz Warszawa M 02:57:29
82 Zych Mariusz Warszawa M 02:57:40
83 Kozub Adrian Daleszyce M 02:57:45
84 Michalik Marcin Poznań M 02:57:46
85 Malanka Roman Kraluv Dvur M 02:57:43
86 Marczyk Adam Kwidzyn M 02:57:53
86 Kędzior Maciek Warszawa M 02:57:53
88 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg M 02:57:57
89 Kiełt Andrzej Kraków M 02:57:55
90 Jędrachowicz Maciej Łowicz M 02:57:59
91 Niewiadomski Marcin Warszawa M 02:58:05
92 Kadziszewski Maciej Poznan M 02:58:16
93 Leszczyński Mateusz Kraków M 02:58:20

Wyniki Marathon Warszawski 2021

Wyniki - Top 100

PosNazwiskoCzas
1 Shegumo Yared 02:14:37
2 Nduva Boniface Wambua 02:18:03
3 Gosiewski Krzysztof 02:23:43
4 Nożyński Dariusz 02:25:48
5 Stanovsky Michal 02:29:38
6 Wichowski Jacek 02:31:05
1 Andrzejczak Monika 02:31:08
7 Škarnulis Darius 02:33:12
8 Chruściel Jacek 02:33:49
9 Gawroński Tomasz 02:33:55
10 Nowak Rafał 02:34:27
11 Ferri Villalba Marcial 02:34:44
12 Łaguna Kacper 02:36:29
13 Erofeev Roman 02:37:57
14 Sikora Kamil 02:37:58
15 Kaletka Damian 02:38:23
16 Gębski Jacek 02:39:08
17 Jasiński Artur 02:39:13
18 Gomes Ricardo Oliveira 02:39:50
19 Gułaj Artur 02:40:06
20 Grajek Mateusz 02:41:08
21 Bernat Damian 02:41:38
2 Stelmach Dominika 02:41:43
22 Mikołajek Edgar 02:43:15
23 Duliniec Tomasz 02:43:18
24 Mielczarczyk Rafał 02:43:29
25 Łuc Andrzej 02:43:41
26 Piasta Dariusz 02:44:07
27 Popławski Jan 02:44:15
28 Filiciak Michał 02:44:17
29 Rzanny Paweł 02:44:28
30 Grabowiec Arkadiusz 02:44:47
31 Kiecana Grzegorz 02:45:41
32 Nescioruk Paweł 02:45:51
33 Chyb Radosław 02:45:54
33 Suchan Michał 02:45:54
35 Kokocki Paweł 02:46:17
36 Sobin Aleksei 02:46:40
37 Maslobojevs Sergejs 02:46:44
38 Burchacki Przemysław 02:46:46
39 Richert Jarosław 02:47:20
40 Niedźwiadek Kamil 02:47:38
41 Nakano Kosuke 02:48:01
42 Wójcik Piotr 02:48:04
43 Lubomski Krzysztof 02:48:26
44 Pikuła Sebastian 02:48:32
45 Tereda Andrzej 02:48:34
46 Borowiak Rafał 02:48:35
47 Trojanowski Jacek 02:48:59
48 Pyrzak Paweł 02:49:05
49 Wojewoda Marcin 02:49:14
50 Łaz Kamil 02:49:41
51 Sawicki Szymon 02:50:03
52 Drob Marek 02:50:14
53 Sebastianowicz Grzegorz 02:50:17
54 Chrabałowski Jarosław 02:50:21
55 Rogoziński Olaf 02:50:33
56 Eller Thomas 02:50:41
57 Ołub Łukasz 02:50:56
58 Bieliński Maciek 02:50:58
59 Miszta Karol 02:51:00
60 Majewski Karol 02:51:01
60 Stasiukaitis Simas 02:51:01
62 Korbel Adrian 02:51:06
63 Słowik Grzegorz 02:51:16
64 Szurmiński Adam 02:51:18
65 Wójtowicz Paweł 02:52:03
66 Mirowski Jarosław 02:52:37
67 Banaszczyk Grzegorz 02:53:16
3 Alder-Baerens Nele 02:53:39
68 Gruza Marek 02:53:43
69 Dąbrowski Dariusz 02:53:46
70 Witusowski Piotr 02:54:00
71 Stępień Grzegorz 02:54:09
72 Rosiński Patryk 02:54:32
73 Głodek Marcin 02:54:37
73 Tarczyński Tomasz 02:54:37
75 Florczak Adam 02:54:42
75 Majchrzak Julian 02:54:42
77 Madejek Kamil 02:54:59
78 Pisarewicz Karol 02:55:03
79 Małecki Marcin 02:55:17
80 Belka Przemysław 02:55:27
81 Omielan Wojciech 02:55:28
82 Dzięgielewski Rafał 02:55:32
83 Małolepszy Rafał 02:55:40
84 Rybczak Paweł 02:55:48
85 Strojkowski Bartosz 02:56:16
86 Wiśniewski Marek 02:56:18
87 Górzyński Maciej 02:56:23
88 Wasiak Tomasz 02:56:25
89 Tomczyk Piotr 02:56:34
90 Wilk Tomasz 02:56:38
91 Skórnicki Maciej 02:56:42
91 Wicenbach Arkadiusz 02:56:42
93 Gryboś Piotr 02:56:46
94 Pliska Dariusz 02:56:51
95 Chwedczuk Robert 02:57:09
96 Wachowski Łukasz 02:57:15
97 Kaszubiak Konrad 02:57:29

Wszystkie wyniki i zdjęcia z Marathon Warszawski

Więcej Bieganie w Polsce:

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo