De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Venloop.

De uitslagenlijsten van Venloop op 15.05.2022. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019).

Uitslagen Venloop 2022

Resultaten: Halve Marathon Top 100

PltsNaamWoonplaatsM/VNetto
1 Erick Kiplagat Sang Kenia M 01:00:54
2 Moses Koech Kenia M 01:01:20
3 Yakoub Labquira Marokko M 01:02:02
4 Edwin Yator Kenia M 01:02:57
5 WIlfred Kimeli Kimitei Kenia M 01:03:11
6 Calistus Kimutai Kitoo Kenia M 01:03:32
7 Khalid Choukoud Haag Atletiek M 01:03:43
8 Enos Kales Kakopil Kenia M 01:03:47
9 Shadrack Kimutai Koech Kazachstan M 01:04:54
10 Panuel Mkungo Kenia M 01:05:04
11 Adeladlew Mamo Gebreyohannes Ethiopië M 01:06:34
12 Thomas De Bock België M 01:07:01
13 Richard Douma Zaanland M 01:07:30
14 Dustin Uhlig Duitsland M 01:07:30
15 Manuel de Backer THOR M 01:07:38
16 Björn Koreman Leiden Atletiek M 01:07:51
17 Ronald Schröer Zaanland M 01:08:13
18 Steven Casteele België M 01:08:57
19 Vivian Jepkemei Melly Kenia V 01:09:25
20 Winfridah Moraa Moseti Kenia V 01:10:09
21 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht M 01:10:16
22 Pieter Berben België M 01:10:52
23 Cynthia Jespkogei Chemweno Kenia V 01:11:06
24 Luc Schout GAC Gemert M 01:11:41
25 Ambroise Uwiragiye Rwanda M 01:12:45
26 Guy Maas Atletiek Maastricht M 01:12:51
27 Marc-André Ocklenburg Duitsland M 01:13:24
28 Niklas Geilich Bottrop M 01:13:25
29 Andreas Sprott Düsseldorf M 01:14:41
30 Jill Holterman Zaanland V 01:14:44
31 David Havet België M 01:14:48
32 Maarten Dejonghe België M 01:14:55
33 Marnix Langeveld Triathlon M 01:15:01
34 Jan Hense Duitsland M 01:15:20
35 Rik van Wijlick SalonLaSas.nl M 01:15:25
36 David Sudewe Essen M 01:15:26
37 Legesse Dawit Tegelen M 01:15:32
38 David Piaskowski www.SalonLaSas.nl M 01:15:34
39 Ivo Meex het LoopCentrum M 01:15:38
40 Pierre Danelak Duitsland M 01:16:02
41 Jardy van den Heuvel Prins Hendrik M 01:16:15
42 Alexander Löhr Linz/Rhein M 01:16:15
43 Erik van Rijsewijk Cifla M 01:16:27
44 Magnus Goediker www.SalonLaSas.nl M 01:16:46
45 Ruud van Mil het LoopCentrum M 01:17:03
46 Fabian Trzewik Wiesbaden M 01:17:14
47 Andreas Erdrich Bonn M 01:17:16
48 Marcel Hausburg Duisburg M 01:17:36
49 Ruairidh Macdonald Vitalis M 01:17:43
50 Lucas Vehling Willich M 01:17:46
51 Robin Borghans Duitsland M 01:18:24
52 Christian Jonen Pulheim M 01:18:23
53 Dibabe Kuma Ethiopië V 01:18:30
54 Oliver Christelet Duitsland M 01:19:11
55 Roman Schulte-Zurhausen Essen M 01:19:29
56 Moritz Rothstein Nettetal M 01:19:44
57 Leon Hendrikx Scopias M 01:19:51
58 Anton Costeris Friesland M 01:20:13
59 Muharrem Yilmaz IOS Innovative Orthopädie M 01:20:19
60 Issa Harou IOS Innovative Orthopädie M 01:20:20
61 Niclas Hackenbroch Köln M 01:19:51
62 Frederik Martin Köln M 01:19:53
63 Michael Nguyen Dortmund M 01:20:36
64 Alexander Gossmann Ratingen M 01:21:06
65 Joerg Albrecht Sprockhövel M 01:21:17
66 Jeroen Hendriks Tegelen M 01:21:40
67 Alexander Ukley Kleve M 01:22:22
68 Benjamin Koc Osterholz-Scharmbeck M 01:22:32
69 Rik Wolswinkel Altis M 01:22:46
70 Thijs Gipmans Nederlandse Triathlon Bon M 01:22:55
71 Marcel Nijsten Valkenburg Lb M 01:22:36
72 Sascha Hassenpflug Geldern M 01:22:54
73 Christian Walter Saarbrücken M 01:23:09
74 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek M 01:23:21
75 Bastiaan van Wendel de Joode Energie M 01:23:31
76 Rik van der Sterren Frankfurt am Main M 01:23:42
77 Jos Derijk Scopias M 01:23:53
78 Andre Knol Athlos M 01:23:51
79 Jeroen Pollen Waterleiding Maatschappij M 01:23:53
80 Fabian Schmidt Neuss M 01:23:22
81 Patrick Gregoor Vitelia M 01:23:57
82 Guido Penders Atletiek Maastricht M 01:24:10
83 Eva van Zoonen AV Castricum V 01:24:14
84 Marcel Martens ATV Venray M 01:24:23
85 Roel Kennis Weert M 01:24:22
86 Stevan Leppink Eindhoven Atletiek M 01:24:31
87 Richard Braat Unica Building Services V M 01:24:27
88 Fabian Michaelis Wesseling M 01:24:34
89 Maik Voigt Leichlingen M 01:24:46
90 Michael Kamps Viersen M 01:24:50
91 Sascha Harbecke Düsseldorf M 01:24:49
92 Roel Smedts MET ggz M 01:25:06
93 Floris Teeuwisse Eindhoven M 01:25:15
94 Didier Frambach Atletiek Maastricht M 01:25:29
95 Roel Gorissen Caesar M 01:25:17
96 Thomas Eifert Schermbeck M 01:25:26
97 Marcel Gubbels Neptunus Structures M 01:25:57
98 Sophia Rosenberg Bochum V 01:25:56
99 Rafael Burgmann Köln M 01:25:03
100 Daniel Vosskaemper Mönchengladbach M 01:26:01

Volledige uitslagenlijst van Venloop


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Venloop 2019

Resultaten: Halve Marathon Top 100

PltsNaamWoonplaatsCategBruto
1 Robert Kipchirchir Mwei Kenia M 01:00:21
2 Philemon Kiplimo Kimayo Kenia M 01:00:44
3 Bethwel Biwott Yegon Kenia M 01:00:57
4 John Langat Kenia M 01:01:07
5 Albert Kangogo Kenia M 01:01:08
6 Emmanuel Kipchirchir Kiprono Kenia M 01:02:11
7 Josphat Kiptoo Chumo Kenia M 01:02:31
8 Gilbert Kipkoech Bii Kenia M 01:02:32
9 Taye Girma Ethiopië M 01:02:52
10 Yakoub Labquira Marokko M 01:02:52
11 Jesper van der Wielen Cifla M 01:02:56
12 Patrick Kipkorir Siele Kenia M 01:03:03
13 Mohamed Ali Nijmegen Atletiek M 01:04:19
14 Michel Butter AV Castricum M 01:04:22
15 Bart van Nunen Passaat M 01:04:24
16 Edwin de Vries AV Castricum M 01:05:19
17 Julien Masciotra Frankrijk M 01:05:19
18 Eyob Habtesilasse Gosa Ethiopië M 01:05:38
19 Ronald Schröer Zaanland M 01:05:48
20 Thomas Hayes Ierland M 01:05:49
21 Regis Thonon België M 01:05:57
22 Björn Koreman Leiden Atletiek M 01:05:59
23 Justin Mahieu België M 01:06:04
24 Frank Futselaar De Liemers M 01:06:20
25 Oscar Carlsson Zweden M 01:06:34
26 Gert-Jan Wassink Argo M 01:06:55
27 Luc Schout GAC Gemert M 01:07:24
28 Julien Devanne Frankrijk M 01:07:31
29 Lars Lunde Noorwegen M 01:07:41
30 Geart Jorritsma Lichtlopen M 01:07:44
31 Ricardo Floris Atletiek Maastricht M 01:08:01
32 Dorcas Jepchumba Kimeli Kenia V 01:08:19
33 Gete Alemayehu Ethiopië V 01:08:23
34 Firaol Nagaho Eebbisa Ethiopië M 01:08:29
35 Arvid Örn  Zweden M 01:08:42
36 Kristof Nackaerts België M 01:08:43
37 Florent Caelen België M 01:08:46
38 Wouter Jansen Cifla M 01:08:48
39 Wynfrith Meijwes Haag Atletiek M 01:08:50
40 Emmanuel Biwott De Liemers M 01:09:13
41 Fabian ten Kate Vitalis M 01:09:22
42 Lars Cazander Hellas M 01:09:32
43 Mohamed Lebhar Asafour Spanje M 01:09:34
44 Sten Stoltenborg Haarlemmermeer M 01:09:50
45 Anders Grahl Zweden M 01:09:51
46 Arne Mulder Nederland M 01:09:54
47 Mesgina Tesfay Ghede Eritrea M 01:09:54
48 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek M 01:10:00
49 Justin Freeman Leiden Atletiek M 01:10:20
50 Jasper Boot Leiden Atletiek M 01:10:29
51 Marc-André Ocklenburg Duitsland M 01:10:54
52 Erik Bolding Start '78 M 01:11:02
53 Maarten Dejonghe België M 01:11:09
54 Ben Vriends Eindhoven Atletiek M 01:11:09
55 Marcel Laros Scorpio M 01:11:19
56 Tim Pleijte Dynamica M 01:11:24
57 Patrick de Vos AV '56 M 01:11:42
58 Sven Serke Recklinghausen M 01:11:45
59 Imo Muller Hellas M 01:12:21
60 Joachim Poortmans België M 01:12:24
61 Robin Borghans Duitsland M 01:12:38
62 Hanna Lindholm Zweden V 01:12:39
63 Rachid Bounouar Marokko M 01:12:39
64 David Hemstede Climax M 01:12:40
65 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M 01:12:41
66 Nick Zwienenberg Atletics Nijverdal M 01:12:49
67 Roger Smeets Caesar M 01:12:50
68 Erwin Adan Dynamica M 01:12:56
69 Mark te Brake AVA '70 M 01:12:57
70 Erwin Akkerman HAC '63 M 01:13:16
71 Jef Poelman HAC '63 M 01:13:18
72 Ivo Meex Ciko '66 M 01:13:20
73 Cas Lutz GAC Hilversum M 01:13:32
74 Christ Donders Tilburg Road Runners M 01:13:40
75 Ruben Mureau Scorpio M 01:13:40
76 Fernando Concha Xanten M 01:13:55
77 Rob Vijver Lionitas M 01:14:00
78 Bo Ummels Unitas V 01:14:02
79 Jasmijn Lau Ciko '66 V 01:14:04
80 Daniel Cullin Zweden M 01:14:08
81 Erwin Sparreboom Olympus '70 M 01:14:17
82 Fabian Dickhans IOS Technik M 01:14:24
83 Henk van der Stelt Scorpio M 01:14:25
84 Magnus Gödiker Unica Building Services V M 01:14:30
85 Menno Mud Lionitas M 01:14:37
86 Pernilla Eugenie Epland Noorwegen V 01:14:47
87 Frank Meijer Atletics Nijverdal M 01:14:55
88 Vienna Dahle Noorwegen V 01:14:58
89 Rob Linders avVN M 01:15:04
90 Erik van Rijsewijk Cifla M 01:15:05
91 Richard Loendersloot LAAC Twente M 01:15:11
92 Olle Ahlberg Zweden M 01:15:26
93 Samrawit Mengsteab Zweden V 01:15:28
94 Leon Hendrikx Scopias M 01:15:29
95 Jordy Kloet Argo M 01:15:37
96 Remon van Lunzen Lionitas M 01:15:38
97 Hayat Allaoui Marokko V 01:15:39
98 Andreas Sprott Düsseldorf M 01:15:47
99 Freek Hoolsma AAC '61 M 01:15:51
100 Didier Frambach Atletiek Maastricht M 01:16:07

Alle resultaten en foto's van Venloop

Blogheim.at Logo