De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Venloop2024 .

De uitslagenlijsten van Venloop op 24.03.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019, 2022, 2023).

Uitslagen Venloop 2024

PltsNaamWoonplaatsTijd
1 Charles Mbatha Matata Kenia 01:00:39
2 James Mwanzia Mutuku Kenia 01:01:36
3 Raphael Kolian Kenia 01:01:42
4 Kelvin Kibiwott Kenia 01:02:06
5 Anthony Kipchirchir Koech Kenia 01:02:23
6 Filmon Tesfu SV Sportlust 01:02:53
7 Tom Hendrikse AAC '61 01:03:34
8 Bas van Hooren Atletiek Maastricht 01:03:33
9 Amaury Paquet België 01:04:25
10 Gianluca Assorgia SV Sportlust 01:04:29
11 Aimad Mhimdat Marokko 01:04:38
12 Solomon Shimels Belayneh Ethiopië 01:05:29
13 Lorenz Baum Duitsland 01:05:30
14 Getachew Niguse Prins Hendrik 01:05:31
15 Habtom Okbamichael Rotterdam Atletiek 01:05:32
16 Sjur Krystad Prestsæter Noorwegen 01:05:40
17 Manuel de Backer THOR 01:05:44
18 Lucas Nieuweboer KAV Holland 01:06:19
19 Abdi Hassan Cifla 01:06:48
20 Ronald Cockx DJA 01:06:49
21 Primož Kobe Slovenië 01:06:50
22 Rik Goethals Ciko '66 01:07:03
23 Yakoub Labquira Marokko 01:07:06
24 Christiaan Bosselaar KAV Holland 01:07:24
25 Gert-Jan Wassink Argo 01:07:32
26 Rodgers Kiplagat Kosgei Kenia 01:07:34
27 Dennis de Freytas Attila 01:07:32
28 Tim Wagner Duitsland 01:07:32
29 Merlijn van der Velden Cifla 01:07:35
30 Tesfalem Zeresenay Haag Atletiek 01:07:39
31 Frank Futselaar De Liemers 01:07:40
32 Fabian Permentier België 01:07:46
33 Lauran Beijens Attila 01:07:46
34 Martijn Oonk LAAC Twente 01:08:33
35 Fabian ten Kate Vitalis 01:08:54
36 Arnaud Daniel van Vracem België 01:09:19
37 Rens Smeets AV Weert 01:09:40
38 Mechiel Zantema Lionitas 01:10:08
39 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht 01:10:39
40 Rens Simons Venloop Running Team 01:10:59
41 Michael Majewski Duitsland 01:10:59
42 Frédéric Heins Thimister-Clermont 01:11:02
43 Jan Willem Hagen AV '34 01:11:43
44 Rik van Wijlick Scopias 01:11:52
45 Niels Esmeijer Nederlandse Triathlon Bon 01:11:55
46 Marnix Langeveld Triathlon 01:12:04
47 Kidane Kelata Gebremariam Prins Hendrik 01:12:18
48 Dirk Goeyers Vilvoorde 01:12:22
49 Daniel Zuger Stuttgart 01:12:24
50 Maarten De Maeyer Mechelen 01:12:28
51 Jardy van den Heuvel Prins Hendrik 01:12:31
52 Peer Voesenek Breda 01:12:37
53 Leon Hendrikx Marcelissen-Venlo BV - 1 01:12:45
54 Ambroise Uwiragiye Hollandia 01:12:47
55 Dominik Went Herzlake 01:13:04
56 Dominik Schüßler Münster 01:13:08
57 David Schafflick Münster 01:13:14
58 Niklas Geilich Dortmund 01:13:16
59 Sven van der Pas Scorpio 01:13:21
60 Yannick Reiß Bad Friedrichshall 01:13:21
61 Jens Franssens Beernem 01:13:47
62 Luuk Molenaar Gendt 01:13:47
63 Marc-André Ocklenburg Moers 01:13:52
64 Bastian Siemes WML - 1 01:13:50
65 Joey Hendriks Haarlemmermeer 01:13:59
66 Sebastian Rupprecht Andernach 01:13:31
67 Tim Stoffelen Atletiek Maastricht 01:14:14
68 Steffen Lange Wermelskirchen 01:14:15
69 Oscar Pablo Thies Köln 01:14:12
70 Ivo Meex Arnhem 01:14:21
71 Andrii Kuzminskyi Enschede 01:14:26
72 Julien Houben Soumagne 01:14:39
73 Philipp Nothof Ellhofen 01:14:43
74 Noah Read Köln 01:14:52
75 Robert Jongh Spiridon 01:15:04
76 Jannis Wiepck Düsseldorf 01:15:00
77 Marco Müller Nettersheim 01:15:03
78 Sören Bach Hamburg 01:15:08
79 Magnus Goediker Fysiotherapie Knops - 1 01:15:07
80 Kay Peeters Horst 01:15:17
81 Pim Erren Venlo 01:15:14
82 Mark Saathof LAAC Twente 01:15:26
83 Andries Vlietstra Veenendaal 01:15:31
84 Patrick van Ooijen Maarssen 01:15:33
85 Carlo Nenast Ingelheim 01:15:21
86 Arash Nasiri Eghbali Prins Hendrik 01:15:27
87 Joris Tavernier Lier 01:15:42
88 Fabian Proff Bochum 01:15:36
89 Tim Snijders Maasrunners 01:16:10
90 Rafael Brzezinski Erftstadt 01:16:07
91 Joep Pouls Someren 01:15:44
92 Sebastian Verhoeven Frankfurt am Main 01:15:41
93 Mathijs Kikken Landgraaf 01:16:33
94 Michael Schramm IOS Innovative Orthopädie 01:16:31
95 Wilfred Van Holst AAC '61 01:16:42
96 Lorenz Rix Dortmund 01:16:58
97 Laurenz Klever Oberhausen 01:16:51
98 Benedikt Vieten Köln 01:16:57
99 Erwin Knecht Boels Zanders - 2 01:17:07
100 Sierd Sikkema THOR 01:17:11

Uitslagen Vrouwen 2024:

PltsNaamWoonplaatsTijd
1 Veronica Loleo Kenia 01:07:37
2 Cynthia Jepkosgei Chemweno Kenia 01:11:06
3 Gladys Jemaiyo Kenia 01:11:21
4 Jacelyn Gruppen HAC '63 01:11:54
5 Elizeba Franken-Cherono THOR 01:12:16
6 Anne Luijten Ciko '66 01:12:20
7 Lianne van der Belt Groningen Atletiek 01:13:57
8 Yasmine Hillebrink AAC 01:15:17
9 Imana Truyers België 01:16:16
10 Jolien de Waard Groningen Atletiek 01:17:25
11 Jessica Oosterloo LSV Invictus 01:17:38
12 Victoria Warpy België 01:17:42
13 Maaike van Gelder U-Track 01:17:58
14 Anne van den Bosch Prins Hendrik 01:18:08
15 Marije Geurtsen Hellas 01:18:45
16 Ellis Jacobs STB 01:19:12
17 Katja Tegler Münster 01:19:25
18 Leentje Hellemans België 01:20:00
19 Lena Sang IOS Innovative Orthopädie 01:19:44
20 Lena Erja Müller Wölfersheim 01:20:17
21 Reinie Boven Nederlandse Triathlon Bon 01:20:29
22 Michelle Terwiel Hellas 01:21:16
23 Monique Verschuure Nederlandse Triathlon Bon 01:21:36
24 Renee Cardinaals Tartlétos 01:21:57
25 Melanie de Munnik Scopias 01:22:35
26 Imme Lammertink Cifla 01:23:04
27 Laura Stuhldreyer Paderborn 01:23:15
28 Miriam Thies Krefeld 01:23:14
29 Annalena Wanning Köln 01:23:21
30 Melissa Van den Reek Lopersgroep Deurne 01:23:15
31 Marie-Therese Linne Düsseldorf 01:23:22
32 Lorraine Ravestein Pijnenburg 01:24:16
33 Lindsey Faken Energie 01:24:18
34 Elien Osselaer België 01:24:31
35 Petra Siggemann IOS Innovative Orthopädie 01:24:20
36 Amber Bakhuis NSAV 't Haasje 01:24:58
37 Miranda van Bussel Eindhoven Atletiek 01:24:55
38 Anne Hansez Soumagne 01:25:11
39 Jillian Uhlenbrock Münster 01:24:41
40 Katharina Urbainczyk Wuppertal 01:26:12
41 Silke Schneider Bonn 01:26:28
42 Sabrina Aarts Scopias 01:26:03
43 Eline Thijssen Nijmegen 01:26:18
44 Luisa Christa Neuss 01:26:42
45 Ilse van de Wijgert Cifla 01:27:23
46 Alina Scherer Düren 01:28:01
47 Lara Holzmer Hürth 01:27:37
48 Sian Keil Boels Zanders - 2 01:28:26
49 Marlen Günther Hennef (Sieg) 01:28:25
50 Rinske Becks OSS-VOLO 01:28:20
51 Chantal van Oudheusden Sprint 01:28:24
52 Silvia Noya Crespo Gütersloh 01:28:29
53 Aline H Korver Kalfire - 1 01:28:01
54 Melanie Linder Düsseldorf 01:29:15
55 Sarah Bialek Dortmund 01:29:01
56 Ilonka Wolswinkel Altis 01:29:34
57 Stephanie Breitkreutz IOS Innovative Orthopädie 01:29:02
58 Laurien Billen Rosmeer 01:28:48
59 Lisa Rose Dortmund 01:29:25
60 Shamha Ahmed Mönchengladbach 01:30:04
61 Denise Hellwig Moers 01:29:39
62 Urdter Herrebout Steyl 01:30:07
63 Sara van Grunsven Attila 01:30:23
64 Julia Kotte Recklinghausen 01:30:13
65 Annika Fleischhauer Hennef 01:29:28
66 Sylvia Schmieder Bühl 01:29:52
67 Melissa Benoumeur Waremme 01:30:44
68 Sandra Smeets Heythuysen 01:30:07
69 Ebel van Berloo het LoopCentrum - 1 01:31:37
70 Laura Kessels Veenendaal 01:30:44
71 Liv Behle Kreuztal 01:31:11
72 Karin Nieuwenhuis-Gielen Tegelen 01:31:24
73 Chiara Hoffmann Mönchengladbach 01:32:42
74 Mariëlle Rockland Cifla 01:33:28
75 Claudia Mordas Mülheim an der Ruhr 01:33:17
76 Silke Optekamp Mönchengladbach 01:33:27
77 Karin Verheijden Eindhoven Atletiek 01:32:21
78 Isabell Mayer Düsseldorf 01:31:08
79 Josefine Kratzer Leverkusen 01:32:25
80 Céline Fey Welkenraedt 01:33:17
81 Merle Taube Bochum 01:33:43
82 Christin Gebhardt Weimar 01:33:39
83 Loïs Caubo Maastricht 01:32:23
84 Jill Wanten Beesel 01:33:08
85 Clara van den Bergh Köln 01:33:09
86 Elisabeth Nottelmann Rheda-Wiedenbrück 01:33:38
87 Chanou Moonen Weert 01:33:40
88 Lena Sielski Unna 01:34:13
89 Minke McCarroll LAAC Twente 01:32:50
90 Daniella Verstraete Rekem 01:33:09
91 Lynn Rusink Loopgroep De Zandloper 01:35:09
92 Lucia Rosendahl Düsseldorf 01:29:20
93 Patricia Sanchez Sanchez Nickenich 01:33:28
94 Sophie Kohlen Kempen 01:33:14
95 Judith Gijsbers AV Weert 01:34:01
96 Bianca Lenssen Grubbenvorst 01:34:50
97 Anniek Zaalberg Amsterdam 01:33:50
98 Yvette Roelofs Belfeld 01:34:51
99 Jenny Emmel Dortmund 01:35:24
100 Jana Honig Kempen 01:33:47

Volledige uitslagenlijst van Venloop


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Venloop 2023

PosNaamWoonplaatsCategTime
1 Hillary Kipchirchir Chepkwony Kenia m 59:20:00
2 Isaia Kipkoech Lasoi Kenia m 59:27:00
3 Josphat Kiprotich Kenia m 59:41:00
4 Samson Amare Hailemicael Eritrea m 01:00:24
5 Yakoub Labquira Marokko m 01:00:47
6 Charles Yosei Mneria Kenia m 01:01:20
7 Peter Kwalia Kipsirat Kenia m 01:02:21
8 Filmon Tesfu SV Sportlust m 01:02:58
9 Isaac Kipsang Temoi Kenia m 01:02:59
10 Khalid Choukoud Haag Atletiek m 01:03:03
11 Fikadu Haftu Tsadik Ethiopi m 01:03:09
12 Mohamed El Ghazouany Marokko m 01:03:54
13 Bas van Hooren Atletiek Maastricht m 01:03:55
14 Solomon Shimels Belayneh Ethiopi m 01:04:00
15 Gianluca Assorgia SV Sportlust m 01:05:08
16 Remyo Tielsema Phanos m 01:05:20
17 Manuel de Backer THOR m 01:05:35
18 Daan Reintjes De Liemers m 01:06:18
19 Dominic Bersee Olympus '70 m 01:07:17
20 Niels te Pas LAAC Twente m 01:07:20
21 Abdi Hassan Cifla m 01:07:27
22 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht m 01:07:46
23 Laurent Bierinckx Belgi m 01:07:49
24 Christiaan Bosselaar KAV Holland m 01:07:54
25 Ephrem Kuiper Enschede m 01:07:59
26 Malte Stockhausen Bocholt m 01:08:01
27 Andreas De Mets Belgi m 01:08:04
28 Dennis de Freytas Nederland m 01:08:11
29 Tesfalem Zeresenay Haag Atletiek m 01:08:18
30 Menno Wilhelm Loopgroep Visie m 01:08:24
31 Fabian ten Kate Vitalis m 01:08:25
32 Betelihem Afenigus Yemer Ethiopi W 01:08:27
33 Sibren Lochs Hellas m 01:08:34
34 Medhin Gebreslassie Beyene Ethiopi W 01:08:38
35 Rediet Daniel Molla Ethiopi W 01:08:46
36 Michael Beuwer DES m 01:08:50
37 Pierre Danelak Duitsland m 01:09:35
38 Tim Wagner Duitsland m 01:09:36
39 Nelly Jeptoo Kenia W 01:09:49
40 Per Velraeds Caesar m 01:09:52
41 Luuk Janssen Nederland m 01:10:02
42 S?ren Sprehe Bielefeld m 01:10:08
43 Nick Jacobs THOR m 01:10:17
44 Benjamin Franke Duitsland m 01:10:32
45 Julian Steenman Phanos m 01:10:36
46 Jan Petralia Belgi m 01:10:38
47 Rik van Wijlick Fysiotherapie Knops - 1 m 01:10:43
48 Gilles Honor Kuurne m 01:10:57
49 Manuel Goerlich M?nster m 01:10:57
50 Alex Smeets Caesar m 01:10:59
51 Fr?d?ric Heins Thimister-Clermont m 01:11:15
52 Fabian Rahn H?rtgenwald m 01:11:19
53 Maarten Dejonghe Belgi m 01:11:21
54 Mark te Brake AVA '70 m 01:11:32
55 Finn Timmermans Asterix m 01:11:34
56 Thijmen van der Loop Vitalis m 01:11:41
57 Freek Hoolsema AAC '61 m 01:11:43
58 Jan Willem Hagen AV '34 m 01:11:53
59 Jarno Albers Venloop Running Team m 01:12:14
60 ?mm? Kiraz IOS Innovative Orthop?die W 01:12:19
61 Roel Gorissen Caesar m 01:12:24
62 Legesse Dawit Tegelen m 01:12:27
63 Koen de Nijs Rotterdam Atletiek m 01:12:30
64 Manuel Sinner Biene m 01:12:31
65 Pawel Wojcik Oosterhout Nb m 01:12:45
66 Sven van der Pas Scorpio m 01:12:53
67 Jacelyn Gruppen HAC '63 W 01:12:59
68 Maarten Hindriks Groningen Atletiek m 01:12:59
69 Daniel Rauch Oberhausen m 01:12:59
70 Teije van Prooije Cifla m 01:13:01
71 Jean-Pierre Rollnik Hamburg m 01:13:02
72 Harald Kiewiet-Timmer Aquilo m 01:13:02
73 Beatrice Chepkemoi Mutai Kenia W 01:13:12
74 Jorim Scheele Maastricht m 01:13:14
75 Tim Stoffelen Boels Zanders Advocaten - m 01:13:25
76 Philip Thies Osnabr?ck m 01:13:28
77 Imo Muller Nederland m 01:13:29
78 Daan Robben Amsterdam m 01:13:33
79 Mark Saathof LAAC Twente m 01:13:59
80 Marnix Langeveld Triathlon m 01:14:04
81 Jan Van den Hoogen Prins Hendrik m 01:14:17
82 Anna Ba?kowska Polen W 01:14:21
83 Nils Wax Hamburg m 01:14:51
84 Wesley van der Gouw Prins Hendrik m 01:15:00
85 Christophe Roorda Montzen m 01:15:12
86 Niklas Geilich Bottrop m 01:15:19
87 Mike Mannz K?ln m 01:15:25
88 Andreas Sprott Essen m 01:15:29
89 Ivo Meex Arnhem m 01:15:40
90 Hannes Piffko Oberhausen m 01:15:45
91 Niels Staring Lumar Verhuur - 1 m 01:15:47
92 Janek Betting Enschede m 01:15:48
93 Louis Cesbron Lavau Run Squad CGN m 01:15:50
94 Tobias Volgmann Dortmund m 01:15:50
95 Murat Celik IOS Innovative Orthop?die m 01:15:52
96 Joep Pouls Someren m 01:15:56
97 Lucas Lasczyk K?ln m 01:15:57
98 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek m 01:16:00
99 Tobias Esselborn Euskirchen m 01:16:03
100 Andre Wilhelms Trier m 01:16:07

Uitslagen Venloop 2022

Resultaten: Halve Marathon Top 100

PltsNaamWoonplaatsM/VNetto
1 Erick Kiplagat Sang Kenia M 01:00:54
2 Moses Koech Kenia M 01:01:20
3 Yakoub Labquira Marokko M 01:02:02
4 Edwin Yator Kenia M 01:02:57
5 WIlfred Kimeli Kimitei Kenia M 01:03:11
6 Calistus Kimutai Kitoo Kenia M 01:03:32
7 Khalid Choukoud Haag Atletiek M 01:03:43
8 Enos Kales Kakopil Kenia M 01:03:47
9 Shadrack Kimutai Koech Kazachstan M 01:04:54
10 Panuel Mkungo Kenia M 01:05:04
11 Adeladlew Mamo Gebreyohannes Ethiopië M 01:06:34
12 Thomas De Bock België M 01:07:01
13 Richard Douma Zaanland M 01:07:30
14 Dustin Uhlig Duitsland M 01:07:30
15 Manuel de Backer THOR M 01:07:38
16 Björn Koreman Leiden Atletiek M 01:07:51
17 Ronald Schröer Zaanland M 01:08:13
18 Steven Casteele België M 01:08:57
19 Vivian Jepkemei Melly Kenia V 01:09:25
20 Winfridah Moraa Moseti Kenia V 01:10:09
21 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht M 01:10:16
22 Pieter Berben België M 01:10:52
23 Cynthia Jespkogei Chemweno Kenia V 01:11:06
24 Luc Schout GAC Gemert M 01:11:41
25 Ambroise Uwiragiye Rwanda M 01:12:45
26 Guy Maas Atletiek Maastricht M 01:12:51
27 Marc-André Ocklenburg Duitsland M 01:13:24
28 Niklas Geilich Bottrop M 01:13:25
29 Andreas Sprott Düsseldorf M 01:14:41
30 Jill Holterman Zaanland V 01:14:44
31 David Havet België M 01:14:48
32 Maarten Dejonghe België M 01:14:55
33 Marnix Langeveld Triathlon M 01:15:01
34 Jan Hense Duitsland M 01:15:20
35 Rik van Wijlick SalonLaSas.nl M 01:15:25
36 David Sudewe Essen M 01:15:26
37 Legesse Dawit Tegelen M 01:15:32
38 David Piaskowski www.SalonLaSas.nl M 01:15:34
39 Ivo Meex het LoopCentrum M 01:15:38
40 Pierre Danelak Duitsland M 01:16:02
41 Jardy van den Heuvel Prins Hendrik M 01:16:15
42 Alexander Löhr Linz/Rhein M 01:16:15
43 Erik van Rijsewijk Cifla M 01:16:27
44 Magnus Goediker www.SalonLaSas.nl M 01:16:46
45 Ruud van Mil het LoopCentrum M 01:17:03
46 Fabian Trzewik Wiesbaden M 01:17:14
47 Andreas Erdrich Bonn M 01:17:16
48 Marcel Hausburg Duisburg M 01:17:36
49 Ruairidh Macdonald Vitalis M 01:17:43
50 Lucas Vehling Willich M 01:17:46
51 Robin Borghans Duitsland M 01:18:24
52 Christian Jonen Pulheim M 01:18:23
53 Dibabe Kuma Ethiopië V 01:18:30
54 Oliver Christelet Duitsland M 01:19:11
55 Roman Schulte-Zurhausen Essen M 01:19:29
56 Moritz Rothstein Nettetal M 01:19:44
57 Leon Hendrikx Scopias M 01:19:51
58 Anton Costeris Friesland M 01:20:13
59 Muharrem Yilmaz IOS Innovative Orthopädie M 01:20:19
60 Issa Harou IOS Innovative Orthopädie M 01:20:20
61 Niclas Hackenbroch Köln M 01:19:51
62 Frederik Martin Köln M 01:19:53
63 Michael Nguyen Dortmund M 01:20:36
64 Alexander Gossmann Ratingen M 01:21:06
65 Joerg Albrecht Sprockhövel M 01:21:17
66 Jeroen Hendriks Tegelen M 01:21:40
67 Alexander Ukley Kleve M 01:22:22
68 Benjamin Koc Osterholz-Scharmbeck M 01:22:32
69 Rik Wolswinkel Altis M 01:22:46
70 Thijs Gipmans Nederlandse Triathlon Bon M 01:22:55
71 Marcel Nijsten Valkenburg Lb M 01:22:36
72 Sascha Hassenpflug Geldern M 01:22:54
73 Christian Walter Saarbrücken M 01:23:09
74 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek M 01:23:21
75 Bastiaan van Wendel de Joode Energie M 01:23:31
76 Rik van der Sterren Frankfurt am Main M 01:23:42
77 Jos Derijk Scopias M 01:23:53
78 Andre Knol Athlos M 01:23:51
79 Jeroen Pollen Waterleiding Maatschappij M 01:23:53
80 Fabian Schmidt Neuss M 01:23:22
81 Patrick Gregoor Vitelia M 01:23:57
82 Guido Penders Atletiek Maastricht M 01:24:10
83 Eva van Zoonen AV Castricum V 01:24:14
84 Marcel Martens ATV Venray M 01:24:23
85 Roel Kennis Weert M 01:24:22
86 Stevan Leppink Eindhoven Atletiek M 01:24:31
87 Richard Braat Unica Building Services V M 01:24:27
88 Fabian Michaelis Wesseling M 01:24:34
89 Maik Voigt Leichlingen M 01:24:46
90 Michael Kamps Viersen M 01:24:50
91 Sascha Harbecke Düsseldorf M 01:24:49
92 Roel Smedts MET ggz M 01:25:06
93 Floris Teeuwisse Eindhoven M 01:25:15
94 Didier Frambach Atletiek Maastricht M 01:25:29
95 Roel Gorissen Caesar M 01:25:17
96 Thomas Eifert Schermbeck M 01:25:26
97 Marcel Gubbels Neptunus Structures M 01:25:57
98 Sophia Rosenberg Bochum V 01:25:56
99 Rafael Burgmann Köln M 01:25:03
100 Daniel Vosskaemper Mönchengladbach M 01:26:01

Uitslagen Venloop 2019

Resultaten: Halve Marathon Top 100

PltsNaamWoonplaatsCategBruto
1 Robert Kipchirchir Mwei Kenia M 01:00:21
2 Philemon Kiplimo Kimayo Kenia M 01:00:44
3 Bethwel Biwott Yegon Kenia M 01:00:57
4 John Langat Kenia M 01:01:07
5 Albert Kangogo Kenia M 01:01:08
6 Emmanuel Kipchirchir Kiprono Kenia M 01:02:11
7 Josphat Kiptoo Chumo Kenia M 01:02:31
8 Gilbert Kipkoech Bii Kenia M 01:02:32
9 Taye Girma Ethiopië M 01:02:52
10 Yakoub Labquira Marokko M 01:02:52
11 Jesper van der Wielen Cifla M 01:02:56
12 Patrick Kipkorir Siele Kenia M 01:03:03
13 Mohamed Ali Nijmegen Atletiek M 01:04:19
14 Michel Butter AV Castricum M 01:04:22
15 Bart van Nunen Passaat M 01:04:24
16 Edwin de Vries AV Castricum M 01:05:19
17 Julien Masciotra Frankrijk M 01:05:19
18 Eyob Habtesilasse Gosa Ethiopië M 01:05:38
19 Ronald Schröer Zaanland M 01:05:48
20 Thomas Hayes Ierland M 01:05:49
21 Regis Thonon België M 01:05:57
22 Björn Koreman Leiden Atletiek M 01:05:59
23 Justin Mahieu België M 01:06:04
24 Frank Futselaar De Liemers M 01:06:20
25 Oscar Carlsson Zweden M 01:06:34
26 Gert-Jan Wassink Argo M 01:06:55
27 Luc Schout GAC Gemert M 01:07:24
28 Julien Devanne Frankrijk M 01:07:31
29 Lars Lunde Noorwegen M 01:07:41
30 Geart Jorritsma Lichtlopen M 01:07:44
31 Ricardo Floris Atletiek Maastricht M 01:08:01
32 Dorcas Jepchumba Kimeli Kenia V 01:08:19
33 Gete Alemayehu Ethiopië V 01:08:23
34 Firaol Nagaho Eebbisa Ethiopië M 01:08:29
35 Arvid Örn  Zweden M 01:08:42
36 Kristof Nackaerts België M 01:08:43
37 Florent Caelen België M 01:08:46
38 Wouter Jansen Cifla M 01:08:48
39 Wynfrith Meijwes Haag Atletiek M 01:08:50
40 Emmanuel Biwott De Liemers M 01:09:13
41 Fabian ten Kate Vitalis M 01:09:22
42 Lars Cazander Hellas M 01:09:32
43 Mohamed Lebhar Asafour Spanje M 01:09:34
44 Sten Stoltenborg Haarlemmermeer M 01:09:50
45 Anders Grahl Zweden M 01:09:51
46 Arne Mulder Nederland M 01:09:54
47 Mesgina Tesfay Ghede Eritrea M 01:09:54
48 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek M 01:10:00
49 Justin Freeman Leiden Atletiek M 01:10:20
50 Jasper Boot Leiden Atletiek M 01:10:29
51 Marc-André Ocklenburg Duitsland M 01:10:54
52 Erik Bolding Start '78 M 01:11:02
53 Maarten Dejonghe België M 01:11:09
54 Ben Vriends Eindhoven Atletiek M 01:11:09
55 Marcel Laros Scorpio M 01:11:19
56 Tim Pleijte Dynamica M 01:11:24
57 Patrick de Vos AV '56 M 01:11:42
58 Sven Serke Recklinghausen M 01:11:45
59 Imo Muller Hellas M 01:12:21
60 Joachim Poortmans België M 01:12:24
61 Robin Borghans Duitsland M 01:12:38
62 Hanna Lindholm Zweden V 01:12:39
63 Rachid Bounouar Marokko M 01:12:39
64 David Hemstede Climax M 01:12:40
65 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M 01:12:41
66 Nick Zwienenberg Atletics Nijverdal M 01:12:49
67 Roger Smeets Caesar M 01:12:50
68 Erwin Adan Dynamica M 01:12:56
69 Mark te Brake AVA '70 M 01:12:57
70 Erwin Akkerman HAC '63 M 01:13:16
71 Jef Poelman HAC '63 M 01:13:18
72 Ivo Meex Ciko '66 M 01:13:20
73 Cas Lutz GAC Hilversum M 01:13:32
74 Christ Donders Tilburg Road Runners M 01:13:40
75 Ruben Mureau Scorpio M 01:13:40
76 Fernando Concha Xanten M 01:13:55
77 Rob Vijver Lionitas M 01:14:00
78 Bo Ummels Unitas V 01:14:02
79 Jasmijn Lau Ciko '66 V 01:14:04
80 Daniel Cullin Zweden M 01:14:08
81 Erwin Sparreboom Olympus '70 M 01:14:17
82 Fabian Dickhans IOS Technik M 01:14:24
83 Henk van der Stelt Scorpio M 01:14:25
84 Magnus Gödiker Unica Building Services V M 01:14:30
85 Menno Mud Lionitas M 01:14:37
86 Pernilla Eugenie Epland Noorwegen V 01:14:47
87 Frank Meijer Atletics Nijverdal M 01:14:55
88 Vienna Dahle Noorwegen V 01:14:58
89 Rob Linders avVN M 01:15:04
90 Erik van Rijsewijk Cifla M 01:15:05
91 Richard Loendersloot LAAC Twente M 01:15:11
92 Olle Ahlberg Zweden M 01:15:26
93 Samrawit Mengsteab Zweden V 01:15:28
94 Leon Hendrikx Scopias M 01:15:29
95 Jordy Kloet Argo M 01:15:37
96 Remon van Lunzen Lionitas M 01:15:38
97 Hayat Allaoui Marokko V 01:15:39
98 Andreas Sprott Düsseldorf M 01:15:47
99 Freek Hoolsma AAC '61 M 01:15:51
100 Didier Frambach Atletiek Maastricht M 01:16:07

Alle resultaten en foto's van Venloop

Meer hardlopen in Nederland:

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo