De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Enschede Marathon.

De uitslagenlijsten van Enschede Marathon op 24 April 2019. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019).

Uitslagen Enschede Marathon 2022

Resultaten - Top 100

PltsNaamWoonplaatsM/VNetto
1 Julius Tuwei Kenia M 02:07:43
2 Enock Onchari Kenia M 02:07:52
3 Tadu Abate Ethiopië M 02:07:59
4 Josphat Kiprotich Kenia M 02:09:06
5 Kenneth Cheserek Kenia M 02:10:23
6 Solomon Mutai Uganda M 02:11:01
7 Ngonidzashe Ncube Zimbabwe M 02:11:45
8 Abe Gashahun Ethiopië M 02:12:08
9 Stephen Mugambi Kenia M 02:12:21
10 Edwin Kibett Kiptoo Kenia M 02:13:55
11 Mohamed Oumaarir Baarn M 02:18:31
12 Maurine Chepkemoi Kenia V 02:21:08
13 Geart Jorritsma Lichtlopen M 02:23:32
14 Flomena Daniel Kenia V 02:23:51
15 Alemtsehay Asefa Ethiopië V 02:24:42
16 Stef Simons Bocholt M 02:25:11
17 Gert-Jan Wassink Nederland M 02:25:40
18 Caroline Jepchirchir Kenia V 02:26:09
19 Wesley van der Gouw Prins Hendrik M 02:26:29
20 Aberash Feyesa Ethiopië V 02:26:43
21 Naom Jebet Kenia V 02:27:58
22 Brenda Jerotich Kenia V 02:28:24
23 Nick Zwienenberg Atletics Nijverdal M 02:29:38
24 Alwin Heijting Erm M 02:30:43
25 Olfert Molenhuis AAC '61 M 02:30:50
26 Freek Hoolsema AAC '61 M 02:31:14
27 Euliter Jepchirchir Tanui Kenia V 02:31:15
28 Nick van Nieuwenhuizen Ciko '66 M 02:32:50
29 Lucas Moray Alkmaar M 02:34:33
30 Wim De Maeyer Zemst M 02:34:50
31 Maarten De Maeyer Mechelen M 02:35:29
32 Dirk Goeyers Vilvoorde M 02:35:46
33 Peter Bruinsma Atletics Nijverdal M 02:36:01
34 Tim De Ridder Merchtem M 02:37:22
35 Rodah Jepkorir Tanui Kenia V 02:38:11
36 Jan Schra BB lopers M 02:38:19
37 Karen van Proeyen Rotterdam V 02:38:29
38 Wouter Simons België M 02:38:30
39 Tom Janssen Nederlandse Triathlon Bon M 02:38:42
40 Dennis van Delft Ciko '66 M 02:38:44
41 Rene Bremer Running Holland verenigin M 02:40:38
42 Erwin de Vries Lionitas M 02:40:36
43 Lydia Njeri Mathathi Kenia V 02:41:12
44 Izak Hanse Nederlandse Triathlon Bon M 02:41:28
45 Niels Grote Beverborg GVAV M 02:42:26
46 Cedric Schramm Sarreguemines M 02:42:32
47 Roelof Oostra Friesland M 02:42:56
48 Aarnout Huijssoon Doornspijk M 02:43:49
49 Antoine Pierman Jurbise M 02:43:50
50 Arnold Klieverik LAAC Twente M 02:44:20
51 Michel Kerkdijk Atletics Nijverdal M 02:45:34
52 Jorn Van Bergen Hoogstraten M 02:45:48
53 Steven Mengels Enschede M 02:45:57
54 Onno Poorterman Atletics Nijverdal M 02:46:05
55 Harald Huijssoon Atletics Nijverdal M 02:46:23
56 Tsjomme Ozinga AV Heerenveen M 02:46:34
57 Frank ten Brinke Hardenberg M 02:47:12
58 Rick Heutinck Argo M 02:47:25
59 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek M 02:48:27
60 Andre Knol Athlos M 02:48:35
61 Steffen Mihsler Münster M 02:48:31
62 Gerard Vos Appingedam M 02:48:48
63 Vittorio Langella M 02:48:50
64 Henk jan Koershuis M 02:48:52
65 Bertine de Vries MarathonPlus V 02:49:15
66 Jeroen Woltinge NOP M 02:49:23
67 Boris Tschierschke Leverkusen M 02:49:41
68 Ramon Siljade Nederlandse Triathlon Bon M 02:49:47
69 Sebastiaan Pol HAC '63 M 02:50:07
70 Richard Loendersloot LAAC Twente M 02:50:11
71 Jeroen Gotzen Weerde M 02:49:53
72 Chris Eidhof Fürstenberg M 02:50:25
73 Bryan Warrink Hoorn Nh M 02:50:17
74 Walter de Graaf AV Castricum M 02:50:46
75 Emiel Speets avVN M 02:52:12
76 Ingrid Klaassen Running Holland verenigin V 02:52:41
77 Geert Damman Amsterdam M 02:52:31
78 Henri Veldman Bontebok M 02:52:55
79 Dennis Schomaker Nieuw-Amsterdam M 02:52:50
80 Ted de Haan Atletics Nijverdal M 02:53:21
81 René De boer Zeist M 02:53:57
82 Ruud De wert Eindhoven Atletiek M 02:54:15
83 Bart Zelst Holten M 02:54:18
84 Matthias Van Keer Stabroek M 02:54:48
85 Anton Theo Borger Triathlon M 02:54:40
86 Pieter Pilat Ee M 02:54:40
87 Bart Van Roey Zemst M 02:54:35
88 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem M 02:54:52
89 Martin Bronsvoort Atletics Nijverdal M 02:55:47
90 Sebastien Lichti Sessenheim M 02:56:16
91 Gijs Remmers Wapenveld M 02:56:45
92 Peter Mayringer VAV M 02:57:01
93 Frank Meijer Atletics Nijverdal M 02:57:07
94 Frederic Fender Frankfurt am Main M 02:57:00
95 Joep Christiaanse Utrecht M 02:57:02
96 Tineke Heuveling Eemnes V 02:57:46
97 Mike Rolink Borne M 02:57:54
98 Tim Kragten Eindhoven Atletiek M 02:58:12
99 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek V 02:58:12
100 Anco Oomsen Fortius M 02:58:16

Volledige uitslagenlijst van Enschede Marathon


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Enschede Marathon 2019

Resultaten - Top 100

PltsNaamWoonplaatsM/VTime
1 Geart Jorritsma Lichtlopen M 02:26:34
2 Stef Simons België M 02:26:44
3 Caroline Chepkwony Kenia V 02:27:00
4 Benny Fischer Oostende M 02:27:15
5 Rodah Jepkorir Tanui Kenia V 02:27:38
6 Fabian ten Kate Vitalis M 02:27:53
7 Dirk Goeyers Peutie M 02:28:33
8 Alwin Heijting HAC '63 M 02:29:15
9 Erwin Harmes González Running Team M 02:30:05
10 David Hemstede Climax M 02:32:31
11 Freek Hoolsema AAC '61 M 02:32:42
12 Jorn Jansman Atletics Nijverdal M 02:33:18
13 Tim Kragten Eindhoven Atletiek M 02:34:33
14 Jorin Kamps AAC M 02:34:48
15 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek M 02:35:48
16 Marco Muller Holten M 02:36:32
17 Jane Moraa Onyangi Kenia V 02:37:17
18 Joep Harmsen Phanos M 02:37:45
19 Peter Bruinsma Atletics Nijverdal M 02:38:39
20 Alice Mogire Kenia V 02:39:31
21 Richard Loendersloot LAAC Twente M 02:40:30
22 Zwednesh Ayele Ethiopië V 02:42:37
23 Henk van der Stelt Scorpio M 02:42:54
24 Gedmanesh Mekuanent Yayeh Ethiopië V 02:43:52
25 Dimitri Hennin Zonnebeke M 02:44:17
26 Pascal Schepers Doetinchem M 02:44:26
27 Jorn Hofstra Emmeloord M 02:44:54
28 Lars Duistermaat Archeus M 02:44:55
29 Geert Jurrie Schutte Hellas M 02:45:21
30 Sam Landman Marathon Pim Mulier M 02:45:55
31 Richard Stel Groningen Atletiek M 02:46:09
32 Asmerawork Bekele Wolkeba Ethiopië V 02:46:24
33 Stefan Wielers Vreden M 02:46:43
34 Thomas Bardtke Münster M 02:47:54
35 Erik de Laat AV Weert M 02:48:23
36 Co Post Altis M 02:49:02
37 Joost Posthuma TION M 02:49:06
38 Kevin Schaap LAAC Twente M 02:49:30
39 Bertine de Vries MarathonPlus V 02:49:58
40 Freek Goedhart Flakkee M 02:51:23
41 Tim van Vrijaldenhoven PAC M 02:51:48
42 Ralf Gottheil Coesfeld M 02:52:19
43 Rafael Rodriquez Baena Essen M 02:52:20
44 Jurriaan de Rouw AV Heerenveen M 02:52:21
45 Edwin Veenstra TION M 02:52:46
46 Joop Vriend LAAC Twente M 02:52:55
47 Martin Ohlsen Bogense M 02:53:22
48 Thom Egberts Utrecht M 02:53:25
49 Joost Fortkamp Marathon Pim Mulier M 02:54:23
50 Mike Rolink Enschede M 02:55:51
51 Jeroen Brinkhoff Dutch Gay & Lesbian Athle M 02:55:59
52 Edwin Wentink TCT M 02:56:11
53 Jay Sauer Cifla M 02:57:11
54 Klaas van Pijkeren Dronten M 02:57:13
55 Onno Poorterman Atletics Nijverdal M 02:57:49
56 Emiel Speets avVN M 02:58:18
57 Markus Steffen Bramsche M 02:58:23
58 Kees Van Helmond Scorpio M 02:58:47
59 Patrick van Veghel Geffen M 02:58:53
60 Sebastian Heymann Salzbergen M 02:59:04
61 Jeroen Lanters Gaanderen M 02:59:14
62 Hellen de Vries BB lopers V 02:59:24
63 Roelof Oostra Friesland M 02:59:42
64 Remco Schraa Loopgroep Leeuwarden M 02:59:43
65 Robert Schreurs Goor '75 M 02:59:58
66 Geert Wijnen Nederland M 03:00:07
67 Felix Daut Muenster M 03:00:27
68 Peter Huirne RRD Metingen M 03:00:34
69 Niel Waldren ROSEN Europe M 03:01:02
70 Ruud De Wert Eindhoven Atletiek M 03:01:04
71 Pierre-Emmanuel Alexandre Enschede M 03:02:07
72 Sophie Crommelinck LAAC Twente V 03:02:08
73 Philipp Rosenow Münster M 03:02:29
74 Pieter Talsma Athleta M 03:02:31
75 Bert-Jan Wever Onstwedde M 03:02:38
76 Jean-Paul Hollants Hasselt M 03:02:41
77 Selina van der Vliet Pijnenburg V 03:02:43
78 Arjen Mol Andijk M 03:03:42
79 Guido Bouwer Nordhorn M 03:03:47
80 Marco Massink Haren Gn M 03:04:16
81 Myra Jones Leeds V 03:04:21
82 Peter-Paul Slot HumanCapitalCare B.V. M 03:04:30
83 Björn Läufer Bad Oeynhausen M 03:04:37
84 Koen Taveirne Dworp M 03:04:56
85 Ingmar Wenzel Ahaus M 03:06:56
86 Sebastien Denes Mougins M 03:06:58
87 Hendrik Waterman Nederland M 03:07:35
88 René van der Beek Spurt '88 M 03:07:56
89 Martin Berg Nederland M 03:08:13
90 Raymond Vleghert Zevenaar M 03:08:22
91 Laurens Beerepoot Climax M 03:08:23
92 Frank Schrijver Baarn M 03:08:25
93 Bert Busman Spurt '88 M 03:08:29
94 Luuk Kornelius Bennebroek M 03:08:33
95 Rik Schulte gemeente Enschede M 03:09:13
96 Tim Snijders Eijsden M 03:09:18
97 Simon Engelberts TION M 03:09:38
98 Walter van de Pol Generaal Michaelis M 03:09:53
99 Gertjan Lahuis Veluwe M 03:09:56
100 Patrick van Beek Ede Gld M 03:10:05

Alle resultaten en foto's van Enschede Marathon

Blogheim.at Logo