LIVE-Rezultāti un oficiālais reitings no Rīgas Maratons.

Rezultātu saraksti no Rīga Marathon par 15.05.2022. Šajā lapā jūs varat atrast arī iepriekšējo gadu rangus (2021).

Rezultāti Rīgas Maratons 2022

Rezultāti Vīrieši: Top 100

VietaVärdsKomandaFinish
1 Melka Deribe Robi ETH 02:12:07
2 Kunyuga Michael Njenga KEN 02:12:44
3 Koech Duncan KEN 02:13:04
4 Maswai Samwel Kiptanui KEN 02:19:46
5 Kipkemboi Hosea KEN 02:22:58
6 Kiptanui Eliud LAT 02:28:54
7 Berzins Kristaps Scott Running Latvia/ Patria sportl... 02:29:13
8 Prikulis Denis Zolnerovica Skriesanas Klubs 02:29:42
9 Kaimins Kristaps Ogre 02:31:57
10 Laputjov Pavel LAPUTJOV ENDURANCE COAC... 02:32:16
11 Äbele Maris Zolnerovica skriesanas klubs 02:34:18
12 Meziels Janis mySport Ogre 02:38:32
13 Freixa Marcelo Joan ESP 02:41:15
14 Jirgensons Raitis Cesu alus 02:42:53
15 Nilovs Valdis Maratona klubs/VSK Noskrien/LS. 02:43:46
16 Cook Ben 02:43:58
17 Maslobojevs Sergejs Kenga Runner 02:44:32
18 Stepanovs Jevgenijs Latvijas dzelzcejs 02:45:39
19 Caics Arturs FORT 02:45:41
20 Gurejevs O|egs Ilmäjas Kojoti 02:48:51
21 Eiduks Karlis SSE Riga 02:49:09
22 Broks Kristaps Rieksti 02:49:18
23 Lomeland Sondre 02:49:28
24 Olsson Erik IK NocOut.se 02:49:34
25 Tur Marcin Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem 02:49:34
26 Jungbeck Christian SkySoft Imaging 02:51:30
27 Jablonskis Mantas Green Team 02:51:55
28 Ruskuls Janis Bonava Latvija 02:54:35
29 Bagdanavicius Audrius Kauno Bmk 02:55:07
30 Ubillus Amaru IK NocOut.se 02:55:57
31 Mclachlan Ewan 02:55:59
32 Be|ajevs Pavels SK BULTA 02:56:10
33 Duda Jacek dudicom.xyz 02:56:11
34 Lass Vladimirs Briksnis SK/Jaunmarupe Skrien! 02:56:18
35 Jerofejevs Jänis Omniva Latvia 02:56:22
36 Mäits Margo 02:56:49
37 Karpinskis Aleksandras 02:56:55
38 Ahlin Per IK NocOut.se 02:57:07
39 Marnauza Martins TRIRUNPRO 02:57:22
40 GrTnfelds Egils 02:57:23
41 Tabunov Maksim 02:57:34
42 Silgals Arturs Mans Pirmais Maratons 02:57:36
43 Samcovs Agris Musliks 02:57:40
44 Vi|ums MärtinS "Eco Baltia" 02:57:48
45 Äbols Jänis Maratona klubs 02:57:58
46 Sukaruks Janis 02:57:58
47 Jankavs Ivars 02:57:59
48 Kostkin Daniel Vitalij Trakg Triatlono burelis 02:58:03
49 Uustalo Hektor Klubitu mees, kahjuks 02:58:06
50 Kenny Daire 02:58:17
51 BTbers Zigmunds Circle K BC 02:58:29
52 Ljungemyr Patrik IK NocOut.se 02:59:10
53 Danielsson Mattias IK Nocout.se 02:59:19
54 Auzins Martins VSK NOSKRIEN 02:59:20
55 Strods Kaspars 02:59:24
56 Bondars Aivars Jekabpils 03:00:03
57 Briedis Nils Edgars Mans Pirmais Maratons 03:00:03
58 Briedis Kristaps Circle K 03:02:13
59 Akmans Guntars TRIRUNPRO 03:02:19
60 Tropins Edijs Riga Trail Runners 03:02:25
61 Grobins Ivars Elfa Distrelec 03:02:43
62 Luguzis Artis 03:03:04
63 Denisovs Vasilijs 03:03:47
64 Nikis Märtins SmartTEH Team 03:04:06
65 Urbanavicius Paulius 03:04:07
66 Uspelis Kaspars ASK Patria 03:04:31
67 Mikucionis Nerijus Kauno BMK 03:05:12
68 Edwards James 03:06:13
69 Pietrzyk Wojciech 03:06:16
70 Ambos Andreas SCC Berlin 03:06:20
71 Teteris Jänis "Lidosta "Riga"" 03:06:42
72 Ceder Mikael IK NocOut.se 03:07:30
73 Liepins Jänis SK BULTA 03:08:54
74 Borozdins Aleksis SalacgrTva 03:09:09
75 Makusinas Vadimas Vetra 03:09:10
76 Borchers Arttu 03:09:24
77 Hamasato Kenji 03:09:29
78 Hoel Kristian 03:09:53
79 Jennes Laurent 03:10:37
80 Molek Mateusz 03:10:56
81 Seitz Charles 03:11:04
82 Janovs Paulis Peteris Siguldas Takas 03:11:12
83 PukTtis Dävis 03:11:18
84 Czarnota Piotr Running for Europe 03:11:32
85 Menniks Elvijs 03:11:37
86 Warzala Rafal VLCC 03:12:06
87 Berzins Karlis ETER 03:12:15
88 Pielens-Pelens Arturs Peleni 03:12:25
89 Silins Jurijs Rimi labakai dzTvei 03:12:27
90 Reinbergs Alvis SEB GSR 03:12:32
91 Katinas Petras TRItonas 03:12:44
92 Actins Jänis RIX Technologies 03:12:58
93 Fischer Fabian 03:13:02
94 Cursins KonstantTns ChursinTeam 03:13:06
95 Gulua Olegs LMD.LV, ISOSTAR 03:13:18
96 Elferts EdvTns KPMG Baltics 03:13:35
97 Murnieks Agnis OVI 03:13:46
98 Karpikovs Aleksandrs FarnosovTeam 03:13:54
99 Cocqueriaux Davy 03:13:57
100 Maantoa Margus 03:14:08

Rezultāti Sievietes: Top 100

VietaVärdsKomandaFinish
1 Zennebe Mekuria Aberu ETH 02:30:53
2 Khmelevskaya Marina UZB 02:33:19
3 Kasahun Aynalem Teferi ETH 02:38:21
4 Klucnika Anna LAT 03:00:16
5 Zepa Ludmila ZEPARUN 03:04:36
6 Geraseva Anastasija LAT 03:09:52
7 Kingsepp Anni Sparta 03:12:50
8 Petersone Liene Mans Pirmais maratons 03:15:56
9 Körber Hanna 03:22:32
10 Jerofejeva Ineta Skrien Jekabpils! 03:24:17
11 Ruskova Evita VSK Noskrien 03:26:34
12 Jain Nayana Barts and the London Running Club 03:27:03
13 Reriha Monta Visma 03:28:55
14 Luks Renee LEAX 03:33:09
15 Radsone Kira 03:33:11
16 Miezyte Vitalija BTT Cloud 03:35:40
17 Udina Marta 03:37:43
18 French Hallie 03:37:59
19 Karlsone Gita MRC 03:39:36
20 Germane Inese 03:40:00
21 Muizniece Indra Latvijas Valsts ceji 03:40:13
22 Cerina Zane 03:40:42
23 Jackson Caroline 100 Marathon Club 03:40:58
24 Rusina Liga 03:41:02
25 Österman Catharina IK NocOut.se 03:41:25
26 Braslava Mära 03:41:38
27 Ringström Monica IK Nocout.se 03:41:47
28 Astrand Tina IK NocOut.se 03:43:23
29 Haugen Karianne S. 03:43:31
30 Crepisson Celine 03:43:36
31 Kovalchuk Oksana 03:43:37
32 Lust Catharina RunInn Utrecht 03:44:25
33 Skrastina Dace Talsu pauguraines Zaki 03:44:56
34 Dzelme Lita Riga Runners 03:44:57
35 Groma Oksana Limbazi Skrien 03:45:26
36 Kaspere Zane Sportland 03:45:34
37 Brännlund Malin Viktoria RSU 03:45:41
38 Kvisvika Marta 03:46:34
39 Kärklina Ilva "GASO" 03:47:05
40 Marti Ursula P. sportteam 03:47:31
41 Hummel Caren Corina RSU 03:48:01
42 Skuja Gunta GS Gramatvediba 03:48:03
43 Andersone Anita RSU 03:48:22
44 Lorenzini Michela KM SPORT ASD VERONA 03:48:40
45 Markevica Kristina 03:48:42
46 Rahuoja Riina Anu Jooksutrennid 03:49:00
47 Gavare Anita ELKOR 03:49:06
48 Izäka Lauma CSDD 03:49:10
49 Vävere Kristine 03:51:20
50 Sprede Antra Mans pirmais maratons 03:52:37
51 Mactama Dana Rimi labakai dzivei 03:52:39
52 Valfridsson Emma Maja RSU 03:53:09
53 Romulus Kristiina 03:53:22
54 Zvaigznlte Lita 03:53:36
55 Ozolina Kristina Krista Rigas valstspilsetas pasvaldiba 03:54:34
56 Goethals Sofie Flac 03:54:54
57 Titova Je|ena RSU 03:54:55
58 Derluyn Martine Early Birds 03:54:55
59 Vickackiene Lina B.K. JonasMaratonas 03:55:01
60 Calitz-Patel Sunny 100 MARATHON CLUB 03:56:29
61 Ezera Linda SmartTEH Team 03:56:46
62 Geid ä ne Sintija MENESS APTIEKA 03:56:48
63 Lawson-West Hannah Accenture 03:57:14
64 Gurejeva Paula Ilmajas Kojoti 03:57:19
65 Aleksiuk Kateryna 03:58:05
66 Siläja Elena Limbazi SKRIEN 03:58:06
67 Almane Ieva 03:58:07
68 Sau Kadi 03:58:20
69 Willis Sarah 03:58:26
70 Vanaga Zanna Noskrien Cesis 03:58:53
71 Beldava Linda VSK Noskrien 03:59:28
72 Limanäne Ilze VSK Noskrien 03:59:29
73 Urtäne Indra 03:59:47
74 Bovin Christina IK NocOut.se 04:00:00
75 Stenlund Malin 04:00:40
76 Kalnina Alise 04:00:48
77 Sniega Ilze 04:01:01
78 Muller Julie 04:02:05
79 Strazdina Evita 04:03:07
80 Abromaityte - Smaize Lina 04:03:53
81 Gavare Anita Maratona klubs 04:03:57
82 Alksere Baiba 04:05:27
83 Vinne Pille 04:05:28
84 Fisenkova Allna RIGAS STRADINA UNIVERSITA... 04:05:29
85 Jekabsone Signe EvolutionLatvia 04:05:32
86 Veite Anta Rigas valstspilsetas pasvaldiba 04:07:02
87 Wolfstam Danijela 04:07:08
88 Mäkimantila Hanna 04:08:14
89 Line Aija 04:08:17
90 Dorofeev Natalia 04:09:22
91 Grosmane Dana DG 04:09:36
92 Putni n a Sanda RSU 04:09:39
93 Buharova Vlada 04:09:43
94 Gutmane Una 04:09:44
95 Väciete Liga Sportland 04:10:14
96 Folkmane Liene 04:10:48
97 Rove Daiga Swedbank 04:10:51
98 Germane Iveta 04:11:21
99 Tan Shujie 04:11:31
100 Pires Sandrine SPORTIFS A BORD 04:11:38

Pilns rezultātu saraksts no Rīgas Maratons


Iepriekšējo gadu rezultāti:

Rezultāti Rīgas Maratons 2021

Rezultāti Vīrieši: Top 100

PosNameClubTime
1 Bērziņš Kristaps Scott Running Latvia 02:38:36
2 Ignotas Marius 02:40:24
3 Kļaviņš Uldis Rieksti 02:41:35
4 Maslobojevs Sergejs 02:46:52
5 Mueller Michael Natural Fitness Lab 02:47:47
6 Caics Artūrs 02:48:59
7 Stankevicius Paulius Origami Runners 02:51:27
8 Vertuls Ivars 02:51:56
9 Kaļva Mārtiņš LEC ENDURANCE TEAM 02:54:02
10 Hii Kevin NZL/ MA RA TH ON 02:54:36
11 Vlasko Sviatoslav Salomon Running Club Ukraine 02:55:16
12 Eller Thomas Frontrunners NY / GTSV Essen 02:55:36
13 Kegis Gunars 02:57:24
14 Yevdokymov Pavlo Salomon Running Club Ukraine 02:57:43
15 Dzenuška Edgars VISMA 02:57:49
16 Jasliņš Reinis Jaunmarupe skrien! 02:58:45
17 Berķis Viesturs Baltaiskalns 02:58:57
18 Miyashita Hirokazu 02:58:58
19 Auziņš Mārtiņš VSK Noskrien 02:59:22
20 Eaton Robert South Derbyshire Road Runners 02:59:30
21 Sankauskas Dovydas 02:59:56
22 Šauriņš Artis Mežparka Republika 03:00:05
23 Vītols Ronalds KPMG Baltics 03:00:30
24 Ekenstierna Johan Axis 03:00:32
25 Trūlis Modris 03:01:45
26 Bohdan Andrei 03:02:00
27 Akmeņkalns Edgars Rimi labākai dzīvei 03:02:37
28 Frigeri Mattia Atletica Cral Barilla 03:02:48
29 Birjukovs Andrejs The Athlete Blog 03:03:09
30 Čehovičs Kristaps Lukstińi 03:03:14
31 Markvarts Reinis 03:04:20
32 Semjonovs Vadims 03:04:55
33 Grīnfelds Egils 03:05:18
34 Nufer Martin KSG Gerlingen 03:06:21
35 Logins Guntars Orkla Latvia 03:06:36
36 Dzenis Artūrs Jūrmala 03:06:45
37 Limanāns Dainis VSK Noskrien 03:06:45
38 karpinskis aleksandras Kauno BMK 03:07:05
39 Strods Kaspars 03:07:17
40 Haritonovs Matīss CABOT 03:07:18
41 Biktimirovs Konstantīns Caverion Latvija #1 03:07:21
42 Silgals KALVIS Surikati / Eveko poligrāfija 03:08:50
43 Brauns Didzis 03:09:34
44 Bazhenov Ivan 03:09:51
45 Michno Mariusz 9BKPanc 03:10:18
46 Samcovs Agris Musliks 03:11:16
47 Leemets Kristo 03:11:43
48 Yeliseyev Sergey X Infotech 03:12:20
49 Witkowski Radosław PKO BANK POLSKI 03:12:54
50 Mererand Rait 03:13:07
51 Skliaustys Valdas Vėtra 03:13:12
52 Grobiņš Ivars ELFA DISTRELEC 03:13:31
53 Stankevičius Jurijus Capital Runners 03:13:39
54 Viļums Mārtiņš "Eco Baltia" 03:13:43
55 Briedis Kristaps Circle K Latvia 03:13:45
56 Menniks Elvijs 03:13:47
57 Blats Daniils 03:13:52
58 Caics Edgars 03:13:52
59 Shalabi Akram 03:14:07
60 Vecvagars Matīss BlueOrange 03:14:19
61 Cābulis Pēteris VSK Noskrien 03:14:20
62 Gudēvics-Liepiņš Juris VSK Noskrien 03:14:20
63 Geste Andis VSK Noskrien 03:14:20
64 Rechberger Helge 03:14:41
65 Debicki Mariusz 03:14:59
66 Vetra Martins 03:15:23
67 Seitz Charles 03:16:01
68 Kulmala Janne 03:16:40
69 Bērziņš Valdis 03:16:50
70 Mārtuševs Kristiāns Aizsardzības nozare 03:17:26
71 Varčenko Andrejs Col du Marine Collagen 03:17:40
72 Teteris Jānis VAS ''Starptautiskā lidosta ''Rīga"" 03:17:50
73 Openshaw Mark 03:18:58
74 Čursins Konstantīns ChursinTeam 03:19:32
75 Kronbergs Uģis 03:19:35
76 Curtis Paul Paul Curtis Artwork 03:20:04
77 Mūrnieks Agnis OVI 03:20:42
78 Saveljevs Pavels Brotality 03:21:38
79 Menniks Mārtiņš patsparsevi.lv 03:22:06
80 Vanags Atis 03:22:13
81 Pielēns-Pelēns Artūrs Pelēni 03:23:04
82 Krops Edmunds 03:23:07
83 Petrovs Antons EuroBrokers 03:23:20
84 Berzins Karlis ĒTER 03:23:20
85 Grincevičius Simas 03:23:22
86 Zaharans Jānis Erica Synths 03:23:31
87 Vīgants Emīls tietoEvry 03:23:47
88 Mironovičs Ivars Evolution Latvia 03:23:53
89 Bütepage Günter Laufreisen.de 03:24:01
90 Uljanovas Vladimiras Forza Milan 03:24:12
91 Aleliūnas Paulius SK Igtisa 03:24:16
92 Kižlo Česlavs 03:24:21
93 OBrien Gary Liverpool Running Bugs 03:24:28
94 Ielītis Ivo TietoEVRY 03:25:01
95 ĀBOLS JĀNIS 03:25:05
96 Čuhalovs Dmitrijs THFC / KLEB 03:25:11
97 Sokolovs Denis Schneider Electric 03:25:37
98 Narkus Gytautas Baranai 03:25:50
99 Muško Dainis Kartavkalnu buki 03:26:07
100 Reinumägi Risto 03:26:08

Rezultāti Sievietes: Top 100

PosNameClubTime
1 Krūmiņa Amanda 03:07:17
2 Mataityte Agne 03:13:10
3 Urbutyte Greta 03:22:38
4 Stankevice Rima Origami Runners 03:27:02
5 Banga Hodzajeva Dace Sports un spirts nekad nav šķirts:) 03:27:09
6 Gelsberga-Sokolova Madara ERGO 03:28:09
7 Lambrechts Ilse 03:32:18
8 Meirēna Linda Legs Miserables / Gjensidige 03:36:30
9 Leščinska Ilze 03:37:22
10 Ģērmane Inese 03:39:24
11 Putniņa Līga 03:41:20
12 Cebura Elizabete Bērnu klīniskā universitātes slimnīca 03:41:59
13 Areng Liina 03:42:26
14 Norkus Līga Saldus Boksa Klubs 03:42:42
15 Abiļeva Evija Swedbank AS 03:42:45
16 Tetere Dace Lielie Dibeni 03:43:26
17 Reine Evija 03:43:52
18 Vovka Olga Luminor Bank 03:44:24
19 Ivanova Ludmila 03:45:39
20 Konovalova Olha 03:46:43
21 Šaburova Alise 03:46:50
22 Garrido Ramos lola 03:47:44
23 Gulbe Linda Mans pirmais maratons 03:47:54
24 Borovska Hanna 03:48:04
25 Dzelme Lita RĪGA RUNNERS 03:48:12
26 Deimante Zane 03:49:50
27 Nesterova Ekaterina Forma 03:51:58
28 Mineike Natalija LNK Industries 03:52:14
29 Radsone Kira 03:52:31
30 Neija Gunta VSK Noskrien 03:52:43
31 Pajuste Elīna 03:53:21
32 Lagersted Charlotte Nyråd Løbeklub 03:55:06
33 Cannaerts Sandra 03:55:48
34 Nelis Renna Tallinn Marathon team 03:56:23
35 Zikina Katarina 03:56:28
36 Pole Kristiana 03:56:51
37 Enno Laura 03:57:50
38 Skrastiņa Dace 03:58:07
39 Toomel Kaili 03:58:08
40 Veite Anta Rīgas dome 03:58:39
41 Vilcāne Linda Barents 03:58:52
42 Livčāne Rita 03:59:06
43 Vāce Sigita BlueOrange 03:59:41
44 Beldava Linda VSK Noskrien 03:59:46
45 Dierckx Isabel 04:00:23
46 Kalēja Iveta 04:00:25
47 Pranyte Lina 04:00:30
48 Skrastiņa Dace LMT 04:02:05
49 Gavare Anita 04:02:43
50 URBIETIENE Zaneta 5 kalnai 04:03:24
51 Mezhenina Julia 04:03:39
52 Rēriha Monta 04:04:02
53 Leja Iveta VSK Noskrien/Skrienam Liepājā 04:04:09
54 Knostenberga Silva LPB BANK 04:05:57
55 Linē Aija 04:06:09
56 Salikova Daria 04:06:51
57 Laas Eike 04:06:57
58 Ezera Linda SmartTEH 04:08:10
59 Gutsche Viktoria 04:08:19
60 Fabrizius Olga 04:08:19
61 Briede Aija 04:08:53
62 Ģērmane Iveta 04:09:19
63 Pazare Marika Swedbank 04:09:25
64 Folkmane Liene 04:10:40
65 Troņenkova Kristīne Jaunmārupe skrien! 04:11:25
66 Ļežaņina Jekaterina 04:11:46
67 Saulite Ineta 04:12:04
68 Šīrone Zane 04:13:50
69 Fisenkova Alīna AVIA/Lacerta Running Team 04:14:08
70 Skārda Dzintra VSK Noskrien 04:14:52
71 Korvenoja Tiina 04:16:14
72 Saidova Zane 04:16:38
73 Urmane-Brahmane Sanita 04:16:50
74 SLOTIŅA DACE 04:17:38
75 Draper Mandy 100 marathon club 04:19:19
76 Čurkste Alise NMS Elpa 04:20:17
77 Kurme Baiba Orkla Latvija 04:21:03
78 Vilkotite Ramona 04:21:25
79 Easter Madeleine 04:22:03
80 Sanchez Elizabete 04:23:23
81 Kroes Annemiek 04:24:36
82 Van den Bos Anneke 04:24:50
83 Liepiņa arta 04:25:15
84 Gusare Ginta 04:25:17
85 Fomenko Olena Maratonaklubs, Tusatriteam 04:25:24
86 Pūce Ieva RSU 04:26:15
87 Franke Elke 04:27:28
88 Skrastiņa Vineta Noskrien Cēsis 04:28:49
89 Trifonova Marija 04:28:50
90 Maranik Maarja 04:29:26
91 Vilcāne Ginta 04:29:36
92 Birģele Santa VSK Noskrien 04:29:38
93 Skudrīte Zane 04:29:59
94 Danilāne Linda Olainfarm 04:30:19
95 Lāce Paula 04:33:15
96 Gulbinska Egija Skriešanas Akadēmija 04:34:39
97 Strack Judith Club Supermarathon Italia 04:37:03
98 Putniņa Sanda Mēness aptieka 04:37:08
99 IZĀKA LAUMA 04:37:17
100 Ričika Agnese RSU 04:38:01

Visi rezultāti un fotogrāfijas no Rīgas Maratons

Blogheim.at Logo