Vienna Night Run

Rezultāti un oficiālais reitings no Rīgas Maratons 2024.

Rezultātu saraksti no Rīga Marathon par 19.05.2024. Šajā lapā jūs varat atrast arī iepriekšējo gadu rangus (2021, 2022, 2023).

Rezultāti Rīgas Maratons 2024

Rezultāti Vīrieši 2024:

Pl.NameClubTime
1 Kharzishvili Daviti Geo 02:21:46
2 Serjogins Dmitrijs Sk Bulta 02:22:15
3 Roze Renärs Catego 02:27:14
4 Maiyo Rogers Kenya 02:31:05
5 Rascevskis Aleksandrs Inpace.Run 02:32:23
6 Kuleshov Aleksandr Treeningpartner Sportland Team 02:37:24
7 Fohrer Thomas Ufit Athletic Club Puteaux 02:40:19
8 Taniev Nodir Die Hard Running Tashkent 02:41:31
9 Sebris Armands Sk Terauds 02:42:13
10 Matusevicius Tadas 02:43:47
11 Stippa Adam 02:44:47
12 Storvall Eric Es Endurance 02:46:04
13 Antropikas Robertas Love Streams Running 02:46:28
14 Boduta Norbert 02:47:10
15 Dol Eric Herne Hill Harriers 02:50:02
16 Gutierrez Vicente Jaime Sk Metroons 02:50:25
17 Pilving Tarmo Maratonimees/Maaülikool 02:50:28
18 Barnard James London Heathside 02:51:03
19 Aisenberg Erez 02:51:12
20 Normontas Aistis Kavos Reikalai 02:51:16
21 Novaks Maksims Signet Bank 02:51:29
22 Caics Arturs Fort 02:51:45
23 Miezjtis Valdis Vsk Noskrien 02:51:48
24 Yukevich Aliaksandr 02:51:51
25 Tirzjtis Elviss Ask Patria 02:52:08
26 Kadzius Daumantas 02:52:24
27 Gueli Angelo Gs Valle Dei Templi 02:52:28
28 Gritsenko Vadim Türi Tervisejooksud 02:52:28
29 Derevjanik Miroslav 02:52:31
30 Kubilius Dainius 02:52:31
31 Dijokas Marius Capital Runners Vilnius 02:52:59
32 Duxbury Paul Jersey Spartans Ac 02:53:04
33 Lyon Alex 02:53:13
34 Balsys Linas Sport Club "Vejas" Vilnius 02:53:28
35 Grandans Andis Luminor 02:54:00
36 Tamulevicius Tautvydas Love Streams Running 02:54:14
37 Tokarek Przemyslaw Runforlife Gubin 02:54:19
38 Moore Ben Vegan Runners Uk 02:54:32
39 Gotembiewski Marek Xv Lo Ms/Sp44 Ms Bydgoszcz 02:54:33
40 Vttols Ronalds Kpmg 02:55:01
41 Neipreiss Arturs Zelmai 100 02:55:04
42 Ruskuls Jänis Bonava Latvija 02:55:16
43 Zeilis Rihards Im Run Club 02:55:33
44 Bryer Sam Lost Goat Collective 02:56:32
45 Grtnvalds Guntis Rimi Labäkai Dztvei 02:56:41
46 Riley Oliver Onetrack 02:56:54
47 Priedtts Mattss 02:56:57
48 Sullivan Freddie 02:57:01
49 Stangreciak Adam #Planbieganie 02:57:08
50 Merkel Robert 02:57:12
51 Labzentis Linas 02:57:14
52 Pärups Lauris Rimi Labäkai Dzlvei 02:57:20
53 Halter Joe Wimbledon Windmilers 02:57:22
54 White Richard Halesowen Acc 02:57:48
55 Cepononis Tomas 02:57:57
56 Palejs Aleksis Eduards 02:58:03
57 Dzenis Arturs Vasu 02:58:16
58 Brezinskis Aivars Matisons Runners Club 02:58:24
59 Haritonovs Matjss 02:58:43
60 Bejajevs Pävels Sk Bulta 02:58:43
61 Perks Andy Striders Of Croydon 02:58:47
62 Bongibault Siegfried 02:58:54
63 Rosengren Mikael Huddinge Ais 02:58:59
64 Tucinskij Eduard 02:59:00
65 Senins Artjoms Sk Mitauer 02:59:01
66 Paliulis Vitas 02:59:09
67 Zarovas Vilius Love Streams Running 02:59:12
68 Baghaz Rabii Cmcf 02:59:46
69 Bibers Zigmunds Circle K Bc 02:59:47
70 Millar Jordan Kingstone Runners Barnsley 02:59:55
71 Bigats Oskars Sk Ozolnieki 03:00:00
72 Olsen Ulf Roger 03:00:00
73 Römgens Arne 03:00:14
74 Corthout Rogier Rivean Capital 03:00:30
75 Weber Tim Sv Oberkollbach 03:01:30
76 Kovalenko Grigorij 03:01:56
77 Suveizda Agris Stadionam Uzvaras Parkä Büt! 03:02:01
78 Goss Edgars I Love My Wife 03:02:03
79 Montvydas Ignas Love Streams Running 03:02:06
80 Aparicio Arango Carlos 03:02:44
81 Harris Simon Eversheds Sutherland 03:02:49
82 Golubevs Mihails Wearedots, Sia 03:02:54
83 Ginevro Mario Greentoso Asd 03:03:26
84 Valdmann Asko Sparta 03:03:42
85 Stumbris Märis Festina Lente 03:03:48
86 Jakobsson Anders Umara Sports Club 03:04:16
87 Prikulis Antons Zolnerovica Sk 03:04:37
88 Mikotajczak Marcin 03:04:38
89 Bambäns Vjaceslavs As Lido 03:04:45
90 Blums Endijs Bigbank 03:05:21
91 Rozentälbergs Andris 03:05:22
92 Masalskis Mantas Million Steps 03:05:23
93 Andersons Rudolfs Ricards Rimi Labäkai Dzlvei 03:05:31
94 Zagata Mikus Marienburgas Vilki 03:05:34
95 Jasinski Lukasz 03:05:48
96 Karpikovs Aleksandrs Farnosov Team 03:05:59
97 Konopka Maciej 03:06:04
98 Kodalevs Daniels 03:06:07
99 Rauza Viesturs Rix Rigas Lidosta 03:06:30
100 Bize Nicolas Us Yverdon 03:06:31

Rezultāti Sievietes 2024:

Pl.NameClubTime
1 Strandvall Jaana Finland 02:55:08
2 Silina Kazemäka Anita Run With Anita 03:00:22
3 Kjucnika Anna Latvia 03:04:06
4 Biziaeva Irina Merun.Club 03:04:27
5 Kula Kertu Sparta 03:10:28
6 Okubo Miyuki London Heathside 03:13:52
7 Reriha Monta 03:14:47
8 Kingsepp Anni Sparta 03:16:12
9 Ten Wolde Lisette Start ‘78 03:18:31
10 Corral Garcfa Ester Runners Torrejon 03:19:18
11 Valkola Martta 03:19:47
12 De Jong Sarel Sv Veendam 03:20:32
13 Januskova Sara 03:20:51
14 Byrkjeland Maren 03:21:51
15 Aavik Merlin 03:22:32
16 Ruse Inese 03:23:22
17 S^Ves Katrine Gjerdrum Il 03:23:44
18 Hoidalen Mari 03:25:41
19 Juhno Baiba Born2Win 03:27:22
20 Shuster Poleg Aviv Shustars 03:29:44
21 Clark Millie 03:30:35
22 Apsalone Madara Zz Dats 03:31:34
23 Izäka Lauma Csdd 03:32:00
24 Scotton Hester 03:33:43
25 Jonasson Helena Backebo Runners 03:34:21
26 Ree Jane Reerun 03:34:23
27 Vindele-Strode Ilze Riga Trail Runners 03:37:07
28 Zukker Anette Tirdzniectbas Centrs Spice 03:37:11
29 Nebling Marlene 03:37:20
30 Quill Triona Crusaders 03:37:39
31 Postler Nicole Sc Kemmern 03:38:24
32 Augustynska-Smietalo Iwona... Biegam Na Tarchominie 03:38:33
33 Af Forselles Mona 03:38:35
34 Pinta Eveuna Kristiäna 03:39:14
35 Nielsen Camilla Skovloberne 03:39:52
36 Tomkuviene Karolina Sesios Trim 03:40:55
37 Buharova Vlada 03:40:55
38 Pilitauskaite Ausra 03:40:58
39 Martinez Saludes Ines 03:41:02
40 Salomskaite Evelina Vilnius Running Club 03:41:07
41 Cerina Zane 03:41:33
42 Shekleton Florence 03:41:37
43 Schlund Emma 03:43:04
44 Abijeva Evija Swedbank 03:43:17
45 Dzelme Lita Tt 03:43:23
46 Leinonen Tuija 03:43:53
47 Straupeniece Kitija 03:44:03
48 Frazho Marcy 03:44:07
49 Li Ming 03:44:38
50 Kulmala Annariina 03:45:20
51 Actina Euza Rix Technologies 03:45:39
52 Le Mare Juliette Southend Ac 03:45:41
53 Österberg Ebba 03:46:55
54 Vavinski Tzlil Grit 03:47:54
55 Dude Diana Valsts Nekustamie Tpasumi 03:48:08
56 Slisäne Katrjna North Herts Road Runners 03:48:12
57 Valaitiene Rita Vilniaus Begimo Klubas 03:48:31
58 Bjorland Hege Tempo Triathlonclub 03:48:50
59 Platä Sandra Sk Ozolnieki 03:49:04
60 Germane Inese 03:49:51
61 Traxler Nina Magdalena 03:50:08
62 Roodi Margot Tripassion Triatloniklubi 03:50:56
63 Butlere Leva Im Run Club 03:51:19
64 Poels Chiara 03:51:45
65 Ezera Linda Smartteh Team 03:51:53
66 Stevens Orla Athenry Ac 03:52:03
67 Steine Dahl Eva Storebrand Sport 03:52:10
68 Elhanani Shiran Run With Laurence 03:52:24
69 Horvat Mateja Ljtekaci 03:52:41
70 Saarinen Meiju-Riikka 03:52:55
71 Mcgrath Nicola 03:53:10
72 Gilad Orly 03:53:56
73 Nieminen-Tomminen Laura 03:54:10
74 Penke Agnese 03:54:21
75 Madari Noya Kuta Team 03:54:45
76 Mineike Natalija Lnk Industries 03:54:46
77 Steponkeviciute Jolita I Run Lt 03:54:57
78 Turuliene Jurgita Abbvie 03:55:19
79 Jevnikar Lucka Sd Tekaci Z Obale 03:55:51
80 Powell Louise Vegan Runners 03:56:00
81 Serstnova Arina Nmpd 03:56:19
82 Mezenina Julija Sk Bulta 03:56:40
83 Karadimou Lida 03:57:01
84 Steine Dahl Mari Team Lem 03:57:31
85 Ziberga Baiba Testdevlab Sia 03:57:52
86 Väce-Vecvagare Sigita Tt 03:58:08
87 Mueller Carolina 03:58:10
88 Marsden Joanne 03:58:29
89 Tuohy Michelle Athenry Ac 03:58:33
90 Leitäne Baiba 03:58:57
91 Ilmelä Tessaliina 03:59:03
92 Silvera Tiina 03:59:03
93 Boikova Läsma 03:59:17
94 Hauhart Johanna Johanna Hauhart 03:59:18
95 Page Isabel 03:59:18
96 Kello Marika Triatlon Estonia 03:59:51
97 Martenson Lydia 04:00:32
98 Smirnova Karina 04:01:19
99 Gracia Lazaro Ana 04:01:27
100 Franke Johanna 04:01:49

Pilns rezultātu saraksts no Rīgas Maratons


Iepriekšējo gadu rezultāti:

Rezultāti Rīgas Maratons 2023

Rezultāti Vīrieši 2023

PosNameClubTime
1 Rascevskis Aleksandrs inpace.run 02:25:43
2 Roze Renärs DelfinGroup 02:26:56
3 Vejs - Äbolins Kristaps LMT 02:27:48
4 Berzins Kristaps Scott Running Latvia/ASK Patria ... 02:28:13
5 Rimkus Aurimas Stadija 02:28:14
6 Laputjovs Pavels laputjovcoaching.com 02:31:03
7 Prikulis Denis Zolnerovica Skriesanas Klubs 02:35:24
8 Volkenandt John SK Terauds 02:35:40
9 Bordignon Federico Assindustria Sport 02:38:29
10 Tokarek Przemyslaw BiegamBoLubie Gubin 02:40:54
11 Nagy Milan Miklos 02:43:43
12 Samuel Edward London Heathside AC 02:45:21
13 Glavanovits Georg 02:46:10
14 Jerofejevs Jänis Omniva Latvia 02:46:13
15 Hruz Jozef BERNOHY 02:46:32
16 Danovskis Alvis Supervaroni 02:47:09
17 Bambäns Vjaceslavs Zolnerovica skriesanas klubs 02:47:28
18 Johns Daniel London Heathside 02:47:58
19 GrJnvalds Guntis Rimi labäkai dzTvei 02:48:49
20 Mäits Margo 02:48:51
21 Tabunov Maksim 02:49:12
22 Dehling Sascha LG Mauerweg Berlin e.V. 02:50:37
23 Valdmann Asko Sparta 02:50:41
24 Zilinsks Roms Skrien Jekabpilsl/Jaunsardzes Ce. 02:50:55
25 Hansalu Oliver Tripassion Triatloniklubi 02:51:18
26 Demesko Andrejs Fiksiki 02:51:28
27 Salak Michat PKO BP 02:51:35
28 Mueller Michael 02:52:46
29 Trusins Aijens Vieglie putni 02:53:08
30 Sukaruks Janis 02:53:09
31 Dzenis Arturs VASU 02:53:23
32 Gomez Gragera Aser 02:53:42
33 Engen Rune Slettens disipler 02:53:53
34 Pallo Rait TirdzniecTbas centrs SPICE 02:54:25
35 Trawinski Andrzej JTENDO 02:54:27
36 Meri Martin AutoHalle 02:54:56
37 Maslobojevs Sergejs KengaRunners 02:55:05
38 Rusmanis Agris SIA Jets Vacuum 02:55:09
39 Duncker Tobi 02:55:15
40 Sebris Armands 02:55:20
41 Briunis Guntars 02:55:37
42 Urbanavicius Paulius Worldline 02:56:08
43 Brezinskis Aivars Matisons Runners Club 02:56:17
44 Spruds Edgars Matisons Runner's Club | AE Part. 02:56:19
45 Weale Robert 02:56:34
46 Lore Viesturs En8 02:56:35
47 Lehtoaho Vilho Arkkitehtitoimisto Lehtoaho 02:56:35
48 Marnauza Martins TRIRUNPRO 02:56:58
49 Gold David Run 365 02:57:08
50 Kanenbergs Kristofers 02:57:12

Rezultāti Sievietes 2023

PosNameClubTime
1 Krumina Amanda Patria Sportland 02:50:00
2 Kjucnika Anna 02:53:46
3 Silina Anita Run With Anita 03:02:05
4 Uuttu Satu KU58 03:05:26
5 Garunksnyte Ausra Lithuania blind sports federation 03:06:47
6 Valaitiene Vilma 03:08:27
7 Roaldset Bodhild Haukoe 03:13:48
8 DREWNICKA-OGRODNIK J... DEVINITI KB SOBOTKA 03:15:02
9 maasik kadri 03:18:01
10 Andrade Laura Sevenoaks AC 03:23:56
11 Stolniece Diana 03:24:14
12 Rusina Liga RSU Stomatologijas institüts 03:26:03
13 Kvisvika Marta 03:27:09
14 Reriha Monta VISMA LABS 03:28:12
15 Apsalone Madara ZZ Dats 03:30:37
16 Cerina Zane 03:32:10
17 Germane Inese 03:32:45
18 Juhno Baiba Ventspils Maratona klubs / Liepäja 03:33:50
19 Skuja Gunta GS GrämatvedTba 03:34:05
20 Melnikova Jelena Estonia Trail Running Sport Club 03:34:27
21 Skrastina Dace 03:35:15
22 Valpetere Ieva Atea 03:36:44
23 Fahl Oda Beke 03:36:56
24 Lezdina Karlna Luminor 03:37:12
25 Butlere Ieva 03:37:22
26 Muizniece Indra Latvijas Valsts ceji 03:37:51
27 Strandvall Emilia 03:38:40
28 Ezera Linda SmartTEH Team 03:38:56
29 Radsone Kira Triatlona akademija 03:38:57
30 Steponkeviciute Jolita I RUN LT 03:39:43
31 Mactama Dana Rimi labäkai dzTvei 03:41:23
32 Gehlin Linda Team UJ 03:41:46
33 Cebura Elizabete 03:43:18
34 Brännlund Malin Viktoria RSU 03:43:55
35 Cebula Rikke Club 100 Marathon Denmark 03:44:16
36 Rahamim Sharona EzeRun 03:44:38
37 Innus Kitija 03:44:56
38 Mineike Natalija LNK Industries 03:45:07
39 Sniega Ilze TriRunPro/Folkmani 03:45:12
40 Larsena Emilija 03:45:55
41 Larsson Natalia Run Collective Stockholm 03:45:59
42 Lewis Francesca Stockport Tri Club 03:46:04
43 Hummel Caren Corina RSU 03:47:04
44 Gurejeva Paula Ilmäjas Koijoti 03:47:19
45 Karklina Sintija 03:47:31
46 Langenfelde Sintija 03:47:54
47 Yedomskaya Volha Mikkeller Running Club Minsk 03:48:12
48 Geidane Sintija BENU Aptieka 03:49:15
49 Astasevska Anete mixd. 03:49:39
50 Adukoniene Nijole Kaisiadorys bega 03:50:04

Rezultāti Rīgas Maratons 2022

Rezultāti Vīrieši: Top 100

VietaVärdsKomandaFinish
1 Melka Deribe Robi ETH 02:12:07
2 Kunyuga Michael Njenga KEN 02:12:44
3 Koech Duncan KEN 02:13:04
4 Maswai Samwel Kiptanui KEN 02:19:46
5 Kipkemboi Hosea KEN 02:22:58
6 Kiptanui Eliud LAT 02:28:54
7 Berzins Kristaps Scott Running Latvia/ Patria sportl... 02:29:13
8 Prikulis Denis Zolnerovica Skriesanas Klubs 02:29:42
9 Kaimins Kristaps Ogre 02:31:57
10 Laputjov Pavel LAPUTJOV ENDURANCE COAC... 02:32:16
11 Äbele Maris Zolnerovica skriesanas klubs 02:34:18
12 Meziels Janis mySport Ogre 02:38:32
13 Freixa Marcelo Joan ESP 02:41:15
14 Jirgensons Raitis Cesu alus 02:42:53
15 Nilovs Valdis Maratona klubs/VSK Noskrien/LS. 02:43:46
16 Cook Ben 02:43:58
17 Maslobojevs Sergejs Kenga Runner 02:44:32
18 Stepanovs Jevgenijs Latvijas dzelzcejs 02:45:39
19 Caics Arturs FORT 02:45:41
20 Gurejevs O|egs Ilmäjas Kojoti 02:48:51
21 Eiduks Karlis SSE Riga 02:49:09
22 Broks Kristaps Rieksti 02:49:18
23 Lomeland Sondre 02:49:28
24 Olsson Erik IK NocOut.se 02:49:34
25 Tur Marcin Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem 02:49:34
26 Jungbeck Christian SkySoft Imaging 02:51:30
27 Jablonskis Mantas Green Team 02:51:55
28 Ruskuls Janis Bonava Latvija 02:54:35
29 Bagdanavicius Audrius Kauno Bmk 02:55:07
30 Ubillus Amaru IK NocOut.se 02:55:57
31 Mclachlan Ewan 02:55:59
32 Be|ajevs Pavels SK BULTA 02:56:10
33 Duda Jacek dudicom.xyz 02:56:11
34 Lass Vladimirs Briksnis SK/Jaunmarupe Skrien! 02:56:18
35 Jerofejevs Jänis Omniva Latvia 02:56:22
36 Mäits Margo 02:56:49
37 Karpinskis Aleksandras 02:56:55
38 Ahlin Per IK NocOut.se 02:57:07
39 Marnauza Martins TRIRUNPRO 02:57:22
40 GrTnfelds Egils 02:57:23
41 Tabunov Maksim 02:57:34
42 Silgals Arturs Mans Pirmais Maratons 02:57:36
43 Samcovs Agris Musliks 02:57:40
44 Vi|ums MärtinS "Eco Baltia" 02:57:48
45 Äbols Jänis Maratona klubs 02:57:58
46 Sukaruks Janis 02:57:58
47 Jankavs Ivars 02:57:59
48 Kostkin Daniel Vitalij Trakg Triatlono burelis 02:58:03
49 Uustalo Hektor Klubitu mees, kahjuks 02:58:06
50 Kenny Daire 02:58:17
51 BTbers Zigmunds Circle K BC 02:58:29
52 Ljungemyr Patrik IK NocOut.se 02:59:10
53 Danielsson Mattias IK Nocout.se 02:59:19
54 Auzins Martins VSK NOSKRIEN 02:59:20
55 Strods Kaspars 02:59:24
56 Bondars Aivars Jekabpils 03:00:03
57 Briedis Nils Edgars Mans Pirmais Maratons 03:00:03
58 Briedis Kristaps Circle K 03:02:13
59 Akmans Guntars TRIRUNPRO 03:02:19
60 Tropins Edijs Riga Trail Runners 03:02:25
61 Grobins Ivars Elfa Distrelec 03:02:43
62 Luguzis Artis 03:03:04
63 Denisovs Vasilijs 03:03:47
64 Nikis Märtins SmartTEH Team 03:04:06
65 Urbanavicius Paulius 03:04:07
66 Uspelis Kaspars ASK Patria 03:04:31
67 Mikucionis Nerijus Kauno BMK 03:05:12
68 Edwards James 03:06:13
69 Pietrzyk Wojciech 03:06:16
70 Ambos Andreas SCC Berlin 03:06:20
71 Teteris Jänis "Lidosta "Riga"" 03:06:42
72 Ceder Mikael IK NocOut.se 03:07:30
73 Liepins Jänis SK BULTA 03:08:54
74 Borozdins Aleksis SalacgrTva 03:09:09
75 Makusinas Vadimas Vetra 03:09:10
76 Borchers Arttu 03:09:24
77 Hamasato Kenji 03:09:29
78 Hoel Kristian 03:09:53
79 Jennes Laurent 03:10:37
80 Molek Mateusz 03:10:56
81 Seitz Charles 03:11:04
82 Janovs Paulis Peteris Siguldas Takas 03:11:12
83 PukTtis Dävis 03:11:18
84 Czarnota Piotr Running for Europe 03:11:32
85 Menniks Elvijs 03:11:37
86 Warzala Rafal VLCC 03:12:06
87 Berzins Karlis ETER 03:12:15
88 Pielens-Pelens Arturs Peleni 03:12:25
89 Silins Jurijs Rimi labakai dzTvei 03:12:27
90 Reinbergs Alvis SEB GSR 03:12:32
91 Katinas Petras TRItonas 03:12:44
92 Actins Jänis RIX Technologies 03:12:58
93 Fischer Fabian 03:13:02
94 Cursins KonstantTns ChursinTeam 03:13:06
95 Gulua Olegs LMD.LV, ISOSTAR 03:13:18
96 Elferts EdvTns KPMG Baltics 03:13:35
97 Murnieks Agnis OVI 03:13:46
98 Karpikovs Aleksandrs FarnosovTeam 03:13:54
99 Cocqueriaux Davy 03:13:57
100 Maantoa Margus 03:14:08

Rezultāti Sievietes: Top 100

VietaVärdsKomandaFinish
1 Zennebe Mekuria Aberu ETH 02:30:53
2 Khmelevskaya Marina UZB 02:33:19
3 Kasahun Aynalem Teferi ETH 02:38:21
4 Klucnika Anna LAT 03:00:16
5 Zepa Ludmila ZEPARUN 03:04:36
6 Geraseva Anastasija LAT 03:09:52
7 Kingsepp Anni Sparta 03:12:50
8 Petersone Liene Mans Pirmais maratons 03:15:56
9 Körber Hanna 03:22:32
10 Jerofejeva Ineta Skrien Jekabpils! 03:24:17
11 Ruskova Evita VSK Noskrien 03:26:34
12 Jain Nayana Barts and the London Running Club 03:27:03
13 Reriha Monta Visma 03:28:55
14 Luks Renee LEAX 03:33:09
15 Radsone Kira 03:33:11
16 Miezyte Vitalija BTT Cloud 03:35:40
17 Udina Marta 03:37:43
18 French Hallie 03:37:59
19 Karlsone Gita MRC 03:39:36
20 Germane Inese 03:40:00
21 Muizniece Indra Latvijas Valsts ceji 03:40:13
22 Cerina Zane 03:40:42
23 Jackson Caroline 100 Marathon Club 03:40:58
24 Rusina Liga 03:41:02
25 Österman Catharina IK NocOut.se 03:41:25
26 Braslava Mära 03:41:38
27 Ringström Monica IK Nocout.se 03:41:47
28 Astrand Tina IK NocOut.se 03:43:23
29 Haugen Karianne S. 03:43:31
30 Crepisson Celine 03:43:36
31 Kovalchuk Oksana 03:43:37
32 Lust Catharina RunInn Utrecht 03:44:25
33 Skrastina Dace Talsu pauguraines Zaki 03:44:56
34 Dzelme Lita Riga Runners 03:44:57
35 Groma Oksana Limbazi Skrien 03:45:26
36 Kaspere Zane Sportland 03:45:34
37 Brännlund Malin Viktoria RSU 03:45:41
38 Kvisvika Marta 03:46:34
39 Kärklina Ilva "GASO" 03:47:05
40 Marti Ursula P. sportteam 03:47:31
41 Hummel Caren Corina RSU 03:48:01
42 Skuja Gunta GS Gramatvediba 03:48:03
43 Andersone Anita RSU 03:48:22
44 Lorenzini Michela KM SPORT ASD VERONA 03:48:40
45 Markevica Kristina 03:48:42
46 Rahuoja Riina Anu Jooksutrennid 03:49:00
47 Gavare Anita ELKOR 03:49:06
48 Izäka Lauma CSDD 03:49:10
49 Vävere Kristine 03:51:20
50 Sprede Antra Mans pirmais maratons 03:52:37
51 Mactama Dana Rimi labakai dzivei 03:52:39
52 Valfridsson Emma Maja RSU 03:53:09
53 Romulus Kristiina 03:53:22
54 Zvaigznlte Lita 03:53:36
55 Ozolina Kristina Krista Rigas valstspilsetas pasvaldiba 03:54:34
56 Goethals Sofie Flac 03:54:54
57 Titova Je|ena RSU 03:54:55
58 Derluyn Martine Early Birds 03:54:55
59 Vickackiene Lina B.K. JonasMaratonas 03:55:01
60 Calitz-Patel Sunny 100 MARATHON CLUB 03:56:29
61 Ezera Linda SmartTEH Team 03:56:46
62 Geid ä ne Sintija MENESS APTIEKA 03:56:48
63 Lawson-West Hannah Accenture 03:57:14
64 Gurejeva Paula Ilmajas Kojoti 03:57:19
65 Aleksiuk Kateryna 03:58:05
66 Siläja Elena Limbazi SKRIEN 03:58:06
67 Almane Ieva 03:58:07
68 Sau Kadi 03:58:20
69 Willis Sarah 03:58:26
70 Vanaga Zanna Noskrien Cesis 03:58:53
71 Beldava Linda VSK Noskrien 03:59:28
72 Limanäne Ilze VSK Noskrien 03:59:29
73 Urtäne Indra 03:59:47
74 Bovin Christina IK NocOut.se 04:00:00
75 Stenlund Malin 04:00:40
76 Kalnina Alise 04:00:48
77 Sniega Ilze 04:01:01
78 Muller Julie 04:02:05
79 Strazdina Evita 04:03:07
80 Abromaityte - Smaize Lina 04:03:53
81 Gavare Anita Maratona klubs 04:03:57
82 Alksere Baiba 04:05:27
83 Vinne Pille 04:05:28
84 Fisenkova Allna RIGAS STRADINA UNIVERSITA... 04:05:29
85 Jekabsone Signe EvolutionLatvia 04:05:32
86 Veite Anta Rigas valstspilsetas pasvaldiba 04:07:02
87 Wolfstam Danijela 04:07:08
88 Mäkimantila Hanna 04:08:14
89 Line Aija 04:08:17
90 Dorofeev Natalia 04:09:22
91 Grosmane Dana DG 04:09:36
92 Putni n a Sanda RSU 04:09:39
93 Buharova Vlada 04:09:43
94 Gutmane Una 04:09:44
95 Väciete Liga Sportland 04:10:14
96 Folkmane Liene 04:10:48
97 Rove Daiga Swedbank 04:10:51
98 Germane Iveta 04:11:21
99 Tan Shujie 04:11:31
100 Pires Sandrine SPORTIFS A BORD 04:11:38

Rezultāti Rīgas Maratons 2021

Rezultāti Vīrieši: Top 100

PosNameClubTime
1 Bērziņš Kristaps Scott Running Latvia 02:38:36
2 Ignotas Marius 02:40:24
3 Kļaviņš Uldis Rieksti 02:41:35
4 Maslobojevs Sergejs 02:46:52
5 Mueller Michael Natural Fitness Lab 02:47:47
6 Caics Artūrs 02:48:59
7 Stankevicius Paulius Origami Runners 02:51:27
8 Vertuls Ivars 02:51:56
9 Kaļva Mārtiņš LEC ENDURANCE TEAM 02:54:02
10 Hii Kevin NZL/ MA RA TH ON 02:54:36
11 Vlasko Sviatoslav Salomon Running Club Ukraine 02:55:16
12 Eller Thomas Frontrunners NY / GTSV Essen 02:55:36
13 Kegis Gunars 02:57:24
14 Yevdokymov Pavlo Salomon Running Club Ukraine 02:57:43
15 Dzenuška Edgars VISMA 02:57:49
16 Jasliņš Reinis Jaunmarupe skrien! 02:58:45
17 Berķis Viesturs Baltaiskalns 02:58:57
18 Miyashita Hirokazu 02:58:58
19 Auziņš Mārtiņš VSK Noskrien 02:59:22
20 Eaton Robert South Derbyshire Road Runners 02:59:30
21 Sankauskas Dovydas 02:59:56
22 Šauriņš Artis Mežparka Republika 03:00:05
23 Vītols Ronalds KPMG Baltics 03:00:30
24 Ekenstierna Johan Axis 03:00:32
25 Trūlis Modris 03:01:45
26 Bohdan Andrei 03:02:00
27 Akmeņkalns Edgars Rimi labākai dzīvei 03:02:37
28 Frigeri Mattia Atletica Cral Barilla 03:02:48
29 Birjukovs Andrejs The Athlete Blog 03:03:09
30 Čehovičs Kristaps Lukstińi 03:03:14
31 Markvarts Reinis 03:04:20
32 Semjonovs Vadims 03:04:55
33 Grīnfelds Egils 03:05:18
34 Nufer Martin KSG Gerlingen 03:06:21
35 Logins Guntars Orkla Latvia 03:06:36
36 Dzenis Artūrs Jūrmala 03:06:45
37 Limanāns Dainis VSK Noskrien 03:06:45
38 karpinskis aleksandras Kauno BMK 03:07:05
39 Strods Kaspars 03:07:17
40 Haritonovs Matīss CABOT 03:07:18
41 Biktimirovs Konstantīns Caverion Latvija #1 03:07:21
42 Silgals KALVIS Surikati / Eveko poligrāfija 03:08:50
43 Brauns Didzis 03:09:34
44 Bazhenov Ivan 03:09:51
45 Michno Mariusz 9BKPanc 03:10:18
46 Samcovs Agris Musliks 03:11:16
47 Leemets Kristo 03:11:43
48 Yeliseyev Sergey X Infotech 03:12:20
49 Witkowski Radosław PKO BANK POLSKI 03:12:54
50 Mererand Rait 03:13:07
51 Skliaustys Valdas Vėtra 03:13:12
52 Grobiņš Ivars ELFA DISTRELEC 03:13:31
53 Stankevičius Jurijus Capital Runners 03:13:39
54 Viļums Mārtiņš "Eco Baltia" 03:13:43
55 Briedis Kristaps Circle K Latvia 03:13:45
56 Menniks Elvijs 03:13:47
57 Blats Daniils 03:13:52
58 Caics Edgars 03:13:52
59 Shalabi Akram 03:14:07
60 Vecvagars Matīss BlueOrange 03:14:19
61 Cābulis Pēteris VSK Noskrien 03:14:20
62 Gudēvics-Liepiņš Juris VSK Noskrien 03:14:20
63 Geste Andis VSK Noskrien 03:14:20
64 Rechberger Helge 03:14:41
65 Debicki Mariusz 03:14:59
66 Vetra Martins 03:15:23
67 Seitz Charles 03:16:01
68 Kulmala Janne 03:16:40
69 Bērziņš Valdis 03:16:50
70 Mārtuševs Kristiāns Aizsardzības nozare 03:17:26
71 Varčenko Andrejs Col du Marine Collagen 03:17:40
72 Teteris Jānis VAS ''Starptautiskā lidosta ''Rīga"" 03:17:50
73 Openshaw Mark 03:18:58
74 Čursins Konstantīns ChursinTeam 03:19:32
75 Kronbergs Uģis 03:19:35
76 Curtis Paul Paul Curtis Artwork 03:20:04
77 Mūrnieks Agnis OVI 03:20:42
78 Saveljevs Pavels Brotality 03:21:38
79 Menniks Mārtiņš patsparsevi.lv 03:22:06
80 Vanags Atis 03:22:13
81 Pielēns-Pelēns Artūrs Pelēni 03:23:04
82 Krops Edmunds 03:23:07
83 Petrovs Antons EuroBrokers 03:23:20
84 Berzins Karlis ĒTER 03:23:20
85 Grincevičius Simas 03:23:22
86 Zaharans Jānis Erica Synths 03:23:31
87 Vīgants Emīls tietoEvry 03:23:47
88 Mironovičs Ivars Evolution Latvia 03:23:53
89 Bütepage Günter Laufreisen.de 03:24:01
90 Uljanovas Vladimiras Forza Milan 03:24:12
91 Aleliūnas Paulius SK Igtisa 03:24:16
92 Kižlo Česlavs 03:24:21
93 OBrien Gary Liverpool Running Bugs 03:24:28
94 Ielītis Ivo TietoEVRY 03:25:01
95 ĀBOLS JĀNIS 03:25:05
96 Čuhalovs Dmitrijs THFC / KLEB 03:25:11
97 Sokolovs Denis Schneider Electric 03:25:37
98 Narkus Gytautas Baranai 03:25:50
99 Muško Dainis Kartavkalnu buki 03:26:07
100 Reinumägi Risto 03:26:08

Rezultāti Sievietes: Top 100

PosNameClubTime
1 Krūmiņa Amanda 03:07:17
2 Mataityte Agne 03:13:10
3 Urbutyte Greta 03:22:38
4 Stankevice Rima Origami Runners 03:27:02
5 Banga Hodzajeva Dace Sports un spirts nekad nav šķirts:) 03:27:09
6 Gelsberga-Sokolova Madara ERGO 03:28:09
7 Lambrechts Ilse 03:32:18
8 Meirēna Linda Legs Miserables / Gjensidige 03:36:30
9 Leščinska Ilze 03:37:22
10 Ģērmane Inese 03:39:24
11 Putniņa Līga 03:41:20
12 Cebura Elizabete Bērnu klīniskā universitātes slimnīca 03:41:59
13 Areng Liina 03:42:26
14 Norkus Līga Saldus Boksa Klubs 03:42:42
15 Abiļeva Evija Swedbank AS 03:42:45
16 Tetere Dace Lielie Dibeni 03:43:26
17 Reine Evija 03:43:52
18 Vovka Olga Luminor Bank 03:44:24
19 Ivanova Ludmila 03:45:39
20 Konovalova Olha 03:46:43
21 Šaburova Alise 03:46:50
22 Garrido Ramos lola 03:47:44
23 Gulbe Linda Mans pirmais maratons 03:47:54
24 Borovska Hanna 03:48:04
25 Dzelme Lita RĪGA RUNNERS 03:48:12
26 Deimante Zane 03:49:50
27 Nesterova Ekaterina Forma 03:51:58
28 Mineike Natalija LNK Industries 03:52:14
29 Radsone Kira 03:52:31
30 Neija Gunta VSK Noskrien 03:52:43
31 Pajuste Elīna 03:53:21
32 Lagersted Charlotte Nyråd Løbeklub 03:55:06
33 Cannaerts Sandra 03:55:48
34 Nelis Renna Tallinn Marathon team 03:56:23
35 Zikina Katarina 03:56:28
36 Pole Kristiana 03:56:51
37 Enno Laura 03:57:50
38 Skrastiņa Dace 03:58:07
39 Toomel Kaili 03:58:08
40 Veite Anta Rīgas dome 03:58:39
41 Vilcāne Linda Barents 03:58:52
42 Livčāne Rita 03:59:06
43 Vāce Sigita BlueOrange 03:59:41
44 Beldava Linda VSK Noskrien 03:59:46
45 Dierckx Isabel 04:00:23
46 Kalēja Iveta 04:00:25
47 Pranyte Lina 04:00:30
48 Skrastiņa Dace LMT 04:02:05
49 Gavare Anita 04:02:43
50 URBIETIENE Zaneta 5 kalnai 04:03:24
51 Mezhenina Julia 04:03:39
52 Rēriha Monta 04:04:02
53 Leja Iveta VSK Noskrien/Skrienam Liepājā 04:04:09
54 Knostenberga Silva LPB BANK 04:05:57
55 Linē Aija 04:06:09
56 Salikova Daria 04:06:51
57 Laas Eike 04:06:57
58 Ezera Linda SmartTEH 04:08:10
59 Gutsche Viktoria 04:08:19
60 Fabrizius Olga 04:08:19
61 Briede Aija 04:08:53
62 Ģērmane Iveta 04:09:19
63 Pazare Marika Swedbank 04:09:25
64 Folkmane Liene 04:10:40
65 Troņenkova Kristīne Jaunmārupe skrien! 04:11:25
66 Ļežaņina Jekaterina 04:11:46
67 Saulite Ineta 04:12:04
68 Šīrone Zane 04:13:50
69 Fisenkova Alīna AVIA/Lacerta Running Team 04:14:08
70 Skārda Dzintra VSK Noskrien 04:14:52
71 Korvenoja Tiina 04:16:14
72 Saidova Zane 04:16:38
73 Urmane-Brahmane Sanita 04:16:50
74 SLOTIŅA DACE 04:17:38
75 Draper Mandy 100 marathon club 04:19:19
76 Čurkste Alise NMS Elpa 04:20:17
77 Kurme Baiba Orkla Latvija 04:21:03
78 Vilkotite Ramona 04:21:25
79 Easter Madeleine 04:22:03
80 Sanchez Elizabete 04:23:23
81 Kroes Annemiek 04:24:36
82 Van den Bos Anneke 04:24:50
83 Liepiņa arta 04:25:15
84 Gusare Ginta 04:25:17
85 Fomenko Olena Maratonaklubs, Tusatriteam 04:25:24
86 Pūce Ieva RSU 04:26:15
87 Franke Elke 04:27:28
88 Skrastiņa Vineta Noskrien Cēsis 04:28:49
89 Trifonova Marija 04:28:50
90 Maranik Maarja 04:29:26
91 Vilcāne Ginta 04:29:36
92 Birģele Santa VSK Noskrien 04:29:38
93 Skudrīte Zane 04:29:59
94 Danilāne Linda Olainfarm 04:30:19
95 Lāce Paula 04:33:15
96 Gulbinska Egija Skriešanas Akadēmija 04:34:39
97 Strack Judith Club Supermarathon Italia 04:37:03
98 Putniņa Sanda Mēness aptieka 04:37:08
99 IZĀKA LAUMA 04:37:17
100 Ričika Agnese RSU 04:38:01

Visi rezultāti un fotogrāfijas no Rīgas Maratons

Kommentar schreiben

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo